Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Serious Sam HD: The Second Encounter z datą premiery

17 postów w tym temacie

Super. Teraz tylko dajcie obydwie części w jednym pudełku i macie moją kasę :)
Wiem, że to niby tylko dystrybucja cyfrowa, ale co rusz jakiś polski wydawca u nas rozprowadza dany tytuł cyfrowy w pudełkach, więc cichą nadzieję sobie robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko wrzucą to do pudełka, to kupuję bez wahania. Dawno nie młuciłem w starego, dobrego Sama. A ostatnio się lekko wkur... bo odpaliłem drugą część poważnego... i nie było split-screena co-op. :[ Tylko w pierwszym i drugim starciu był ten tryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednego pudła nie będzie. Pierwsza część z napisami będzie wydana 30 kwietnia przez CITY Interactive w cenie 29,90zł. I to prawie pół roku po premierze, która odbyła się na Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dajcie Pudełkową wersje tej gry w swoim sklepie ;P, bo gra będzie trochę warzyć i nie za bardzo mi się chcę po tak drogiej cenie tej gry jeszcze jej ściągać 3 dni xP, nie mam tyle hajsu na grę i na prąd xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena powinna być o połowę mniejsza, 80 zł za starą grę z poprawioną lekko grafiką to według mnie stanowczo za drogo!

------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------
Na marginesie – czy widzicie jak bardzo denerwujące są reklamy w środku każdego newsa?
------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tam przemknęła informacja o planie wydania przez CI pudełkowej wersji gry (tj. SS HC: First Encounter). Skoro odważyli się wydać taki twór jak Darkest of Days to z wydaniem odnowionych przygód poważnego Sama nie powinno być chyba oporów.

"bonus w postaci modelu Ugh-Zana, ... dla trybu multiplayer."
Ciekawe jakby się grało tą postacią gdyby była w skali 1:1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 13:41, Fang napisał:

Cena powinna być o połowę mniejsza, 80 zł za starą grę z poprawioną lekko grafiką to
według mnie stanowczo za drogo!

Tylko zwróć uwagę, że te 20 Euro jest z 40-50 za nową grę.
Zresztą jak powyżej napisał rammi, u nas 30zł będzie pudełkowa. Kiedyś. Ja za tyle kupiłem TFE w wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować