Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy trailer Call of Duty: Black Ops

23 postów w tym temacie

Nie wiem dlaczego, ale mam takie wrażenie, że grafika jest nieco gorsza niż np w MW2. Tak czy inaczej bardzo dobrze się zapowiada. Kolejny filmowy FPS z bardzo dobrym trybem multi, do tego jedne z moich ulubionych reali. Biorę w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po MW2 bede podchodzil na chlodno do tej serii. fakt, ze z poczatku byla to dobra gra... ale gdy HYPE opadl, to juz stracila troche;p

a trailer obejrzalem bez dzwieku - nawet niezle to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem wybrać na jesieni albo nowego MoH, albo CoD. Po obejrzeniu tego trailera nie pozostaje mi nic innego jak kupić obie. Oooodlot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak każde CoD, ale jeszcze bardziej zajebiście :P Nigdy bym tego nie powiedział o produkcji IW, ale w stosunku do Treyarch nie boję się powiedzieć, że to będzie hit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik robi wrażenie i naprawdę zachęca do kupna, a do tego dochodzą dedyki i (mam nadzieję) tryb zombie. Jeśli to wszystko znajdzie się w grze to bez wątpienia będę właścicielem jednej kopii.
A ta kusza wydaje mi się bardzo ciekawa. Pamiętacie TimeShift-a? Tam była taka sama, działająca na tej samej zasadzie - przyczepia się do (nieszczęśliwej) ofiary i wybucha po ok. 2 sekundach;) Tyle że tam miała pomarańczowe światełko, a tu jest zielone;) Pomysł na kuszę zerżnięty z Timeshift-a, ale jak najbardziej mi pasuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno słowo - WOW.

Widzę że w tej grze pojawi się jak najwięcej tego co właśnie kocham w MW. Akcje ala CutScene z oczu bohatera, typu skok na spadochronie, zjechanie na lince i wbicie do pomiesczenia przez okno, latanie na linie przy spadajacym helikopterze i oczywiście to wszystko to BLACK OPS więc będzie pełno takich akcji. Teraz mnie przekonali na 100% do kupna. : O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy czy zrobią Call of Duty Modern Warfare 3, chociaż to nieźle się zapowiada macie racje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że ta gra będzie epickim failem,że będzie do dupy i będzie najgorszym shoterem roku a ciemna masa fanów i tak to kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować