Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Assassin`s Creed: Brotherhood

23 postów w tym temacie

Aua. Pojechali z tą ceną. Byłbym skłonny zapłacić 250 za kolekcjonerkę PC, ale 340? Meh. Mam nadzieję, że będzie jakaś "mniej limitowana" z samymi skinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modny ostatnio standard: książeczka, 2 płytki, mapa i coś ekstra, a cena? Cena aż nadto wygórowana, ale od czego są głupi ludzie? Od kupowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho następna edycja kolekcjonerska z odjechaną ceną powodzenia !! : ) Ta gra też nie jest tyle warta nawet za takie addony w EK. A wiadomo że w Polsce będzie kosztowało grubo 400 zł. Jak God of War 500 zł ale wtedy to się opłacało bo na ps3 a na pc nie dałbym za to więcej niz 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem co w tej EK jest pomyślałem "Oho, pierwsza EK którą kupie", zwłaszcza zainteresowała mnie mapka Rzymu, bardzo by mi się przydała do sesji Requiem for Rome. Ale potem spojrzałem na cenę i pomyślałem "Oho, jednak jej nie kupie". Bardzo fajny zestaw ale cena barbarzyńska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 20:35, Ostrowiak napisał:

Szkoda że wepchali zawartość elektroniczną zamiast renesansowej maski karnawałowej, albo
wachlarza z ukrytym ostrzem ;)


Maska nijak by nie pasowała, w końcu Brotherhood jest osadzony w Rzymie a nie Wenecji, pozostaje żałować że nie dali jej do AC2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna ta EK. Mam tylko nadzieję że na gram.pl też będzie można ją zamówić (i fajnie by było żeby tańsza była ;) ) bo inaczej to zapewne nie kupię i poczekam na Wiedźmina 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować