Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

19 kart GeForce GTS 450

24 postów w tym temacie

No to ja poproszę najlepszy model od EVGA ;) Chociaż poważnie mówiąc, to nie czas dla mnie na upgrade - mój GTX260 jeszcze ciągnie wszystko na max. I przy okazji - co to za firma Lantic? Nie jestem na bieżąco, bo ostatni raz chyba z rok temu pilnie śledziłem rynek kart graficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gainward jest boski, bardo dobre taktowanie no i ten desing. Sam mam GTS 250 i jest bardzo ładny :) Cena w Polsce zapewne na poziomie 1500 zł nie kupie no może za 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwuletnie 8800gts na zawsze. No, przynajmniej jeszcze na jakieś 5 lat. Dzięki kupieniu PS3 i gier z drugiej ręki spokojnie wystarczy na gry paradoxu, X3 i masę klasyków :) Chociaż przyznam szczerze, że jestem pod wrażeniem. Naprawdę niesamowicie się prezentują niektóre specyfikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 23:24, vegost napisał:

Gainward jest boski, bardo dobre taktowanie no i ten desing. Sam mam GTS 250 i jest bardzo
ładny :) Cena w Polsce zapewne na poziomie 1500 zł nie kupie no może za 2 lata :)


A od kiedy to 1$=10 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 00:21, sirufok1987 napisał:

A od kiedy to 1$=10 zł?


Od zawsze tak było kiedy sklepy nałożą swoją marże a zwłaszcza w Polsce w kraju bogactwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2010 o 01:39, vegost napisał:

Od zawsze tak było kiedy sklepy nałożą swoją marże a zwłaszcza w Polsce w kraju bogactwa
:)


To nie wiem gdzie mieszkasz, ale w mojej Polsce ceny są ok 20-40% wyższe od tych podanych co jest normalne, bo obywatel USA tez nie płaci cen podanych tutaj tylko ma doliczany podatek zależny od stanu w jakim się znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 01:39, vegost napisał:

Od zawsze tak było kiedy sklepy nałożą swoją marże a zwłaszcza w Polsce w kraju bogactwa
:)


Pff... Od nigdy?
Nawet jeden z najdroższych w tym zestawieniu Asus TOP kosztuje w Polsce 650 zł.
Więc ja nie wiem w jakich sklepach Ty kupujesz.

A Gainward to tak na prawdę Palit. A Palit, wiadomo, nie jest firmą złą, ale do najlepszych tez nie należy.

Ogólnie ta karta jest warta cokolwiek tylko i wyłącznie jeśli kosztuje 500 zł. W innym wypadku bardziej opłaca się kupić Radka HD5770.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja jestem "Chłodnicowym" fetyszystą i jarają mnie karty z największym, najbardziej rozbudowanym chłodzeniem?? :D Tak czy inaczej- Calibre i Gigabyte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 09:34, Clubnyak napisał:

Czy tylko ja jestem "Chłodnicowym" fetyszystą i jarają mnie karty z największym, najbardziej
rozbudowanym chłodzeniem?? :D Tak czy inaczej- Calibre i Gigabyte :D

Ja mam takie założenie (i kilku znajomych informatyków) że dobre karty graficzne tak naprawdę niepotrzebują rozbudowanego chłodzenia.
Takie zazwyczaj ma ASUS. Wydajne, a jednocześnie ciche i energooszczędne. Inna sprawa że raczej nie specjalizują się w bardziej podkręconych modelach, a to raczej tam jest potrzebne bardziej zaawansowane chłodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 23:24, vegost napisał:

Gainward jest boski, bardo dobre taktowanie no i ten desing. Sam mam GTS 250 i jest bardzo
ładny :) Cena w Polsce zapewne na poziomie 1500 zł nie kupie no może za 2 lata :)

Gdzie ty kupujesz ? Te karty nie będą kosztować więcej niż 700 zł, no chyba że w takim komputroniku, najlepiej w centrum Warszawy, to może i harpie zażyczą sobie 1000 zł, ale tam kupują tylko ludzie którzy nie mają pojęcia o czymś takim jak zakupy przez internet, czy też w innych, tańszych salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 10:35, Darkstar181 napisał:

Gdzie ty kupujesz ? Te karty nie będą kosztować więcej niż 700 zł, no chyba że w takim
komputroniku, najlepiej w centrum Warszawy, to może i harpie zażyczą sobie 1000 zł, ale
tam kupują tylko ludzie którzy nie mają pojęcia o czymś takim jak zakupy przez internet,
czy też w innych, tańszych salonach.


Nawet w Komputroniku tyle nie kosztują :) Najdroższy w Komp. jest właśnie Asus Top i kosztuje on 759 zł.
Najlepsze jest to, że ten sam Asus Top w Esc.pl kosztuje 579 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 12:43, vegost napisał:

Nom zobaczymy ile będzie kosztować, era kart po 1000 zł nie znikneła i nadal można je
spotkać w sklepie :)


Ale Ty jesteś uparty. Czy tak ciężko Ci wejść do pierwszego lepszego sklepu internetowego?

http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=31217

http://www.komputronik.pl/index.php/product/108378/Podzespo_y_PC/Karty_graficzne/GeForce_with_CUDA_GTS_450_Asus_1GB_DVI_HDMI_PCI_E_DirectCU_TOP.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Phobos_s teraz nie pisałem akurat o prezentowanych modelach tylko o kartach z wyższej półki. Wiem że tamte modele można kupic taniej. Tak jestem uparty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 12:54, vegost napisał:

@Phobos_s teraz nie pisałem akurat o prezentowanych modelach tylko o kartach z wyższej
półki. Wiem że tamte modele można kupic taniej. Tak jestem uparty :D


Wiesz. Są karty nawet po niecałe 3000 zł.
http://www.komputronik.pl/index.php/product/98432/Podzespo_y_PC/Karty_graficzne/GeForce_with_CUDA_GTX_480_EVGA_1536MB_2xDVI_mHDMI_PCI_E_HydroCopper_ForTheWin.html
http://www.komputronik.pl/index.php/product/90425/Podzespo_y_PC/Karty_graficzne/Radeon_5970_Gigabyte_2GB_2xDVI_HDMI_DP_PCI_E_.html

Nie wspominając o kartach profesjonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh .. kiedyś miało się starego, GeForce''a FX5200 i też nikt nie narzekał ;x Dzisiaj karta wizualnie wygląda tak pięknie, że aż żal zamykać ją w pudle ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować