Zaloguj się, aby obserwować  
Bajuj

Na początku... (jaka była pierwsza gra w jaką grałeś?) :D

600 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc nie pamiętam nawet dokładnie. Pierwsza na pewno była jakaś gra o ninjach (:P). tylko że nie jestem sobie w stanie nawet platformy przypomnieć, bo u dziadka w pracy grałem :) Oficjalnie wydaje mi się, że można zaliczyć Boulder Dasha, albo zestaw podstawowych gier na Pegasusa (Contra, Mario itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakas prosta zrecznosciowka na konsoli Atari, ktora byla moim pierwszym "komputeropodobnym" urzadzeniem. A jezeli chodzi o PCta to "Golbliins 2" na starym dobrym 486 ;) Wiekszosc z Was pewnie nie pamieta tych czasow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra w jaką gralem jesli chodzi o PC to była chyba Fifa 98, ale glowy uciac sobie nie dam ze dobrze powiedzialem ... ehh piekna czesc tej gry... super muza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra ktora mialem to byl Need for Speed 2, ktory nie dzialal. Potem bylo 3-letnie granie w 3 misje dema Age of Empires. Potem nie wiem skad odkrylem na kompie gre pod tytulem "Jurrasic War"(gral ktos??) i to byla moja pierwsza duza gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_o pamięcią sięgam do gry Kapitan Pazur(bardza fajna zręcznościowa gra, do dziś wspominam :), Herkules(również wspaniale mi się w nią grało! ah te ogniste miecze :*) oraz Star Wars Episode I Racer ( i z tąd zainteresowałem się grami typu Ne... ah trudna była) Nie pamiętam w kórą pierwszą grałem, ale to była jedna z tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj pierwsza gra? Mhm, chyba muszę poszperać w zakamarkach pamięci... to było coś na Amigę, nie pamiętam czy to był Chessmaster, Super Frog czy Civilization I. Jednak na pewno któraś z tych gier była moja pierwszą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśłi chodzi o gry na PC hhmm History-line gra pod dos do tej pory często w nią gram, prince of persia.

co do gier na pegasusa który było duużo wcześniej od komputera to przede wszystkim mario (z tych bardziej znanych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować