Zaloguj się, aby obserwować  
Bajuj

Na początku... (jaka była pierwsza gra w jaką grałeś?) :D

600 postów w tym temacie

Albo to był Claw albo Mario Bros ;) nie pamiętam, ale obie gry fajne. Niedawno jeszcze grałam parę razy w Mario Brosa :D powrót do dawnych lat :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam w jaką pierwszą grę grałem bo miałem wtedy 3 lata (:D) ale w tamtym wieku moją ulubioną grą był Wolf3D :D A już na nowszym w ''98 Kajko i Kokosz razem z Need for Speedem 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tylko pamiętał co było pierwsze, hmmm... Grało się na Commmodore, ono było pierwsze przynajmniej tak pamiętam. Do dziś jak się postaram to widzę jakieś epizodziki z jakiś gierek, ale jaki tytuł, czy o co we wszystkich chodziło to już raczej ciężko by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą grą w jaką grałem było Torin''s Passage. Super przygodówka, cały czas w nią zagrywałem.
Ach..(wspomina), pograłbym w to jeszcze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza, pierwsza... Co to było...? E kurde mogę powiedzieć jakie było jedne z pierwszych... No to tak; Prince of Persia, Resident Evil, Tomb Raider, Doom i tak to... Qrwa, przez was mam łezkę w oku i chcę mi się w nie pograć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra w którą grałem - oj to było Diablo II (jeśli się nie mylę) , wersja jeszcze była angielska bo nie było polskiej i bez dodatku naprawdę mnie zafascynowała, z paru różnych powodów np.

- Świetna Grafika (jak na ten czas w którym grałem)
- Bardzo ciekawa fabuła (te słowo podtrzymuje aż do dziś, ale wiadomo że jak przeszedłem 10 razy te wszystkie akty to już się troszkę znudziły)

No i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większości te gry pewnie nic nie powiedzą... Raptor (latanie samolotem) i Blake Stone (FPP), oczywiście też pierwszy Prince of Persia. jeszcze jakis symulator lotu helikopterem i gra gdzie strzelalo sie do wyskakujących terrorystów ;] Dodam tylko ze musialem wtedy stac na krześle zeby grac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękna zima, rok 1997. Mój pierwszy komputer, który stoi do dziś(of korse troszke apgrejdowany). Do komputera dołączone były 3 gry... Zagadki Lwa Leona, Payuta i Bóg Lodu oraz najlepsza(przygodówka) gra w jaką kiedykolwiek grałem - Bud Tucker Podwójne Kłopoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra, która prześladowała mnie od dziecka na monitorze wujka czy obcego pana w wypożyczalni Video (VHS) to GTA 1 jednak za nim doszedłem do niej przede mną była długa droga - zdążyłem delektować się przez 2 lata Settlersami 2 za nim w końcu gdzieś u dalekiej rodziny posadzili mnie na krześle przed monitorem, gdzie włączyli mi tą cudną grę jaką zdawało mi się GTA1. Dzisiaj zdaje sobie sprawę co mnie tak bardzo pociągało w tym tytule - rysoraki, których nie trzeba popychać. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 22:22, Mr. Cin napisał:

Prince of Persia jedyneczka

Chodzi o tą 2d z tym gościem w białych prześcieradłach? To też była jedna z moich pierwszych gier. Tak to jeszcze Lemmings, Skaut, Sape i gra którą najbardziej pokochałem - LEW LEON :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 22:34, Unser Fuhrer napisał:

LEW LEON :D

Duże piwo dla tego pana, na koszt firmy ;D. To była właśnie pierwsza gra, w którą grałem. Na pożyczonym laptopie ;). A u siebie pierwszy raz zagrałem w Simsy i moją kochaną FIFĘ 2000 :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszą styczność z grami miałem przy okazji planszówki (platwormówki - jak to się u licha nazywa?) pod tytułem "Comandor Keen" albo jakoś tak... Zdaje mi się nawet, że jest to gra od ID...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą? Hmmm...chowany bodaj:P Dobra, dobra, z otchłani niepamięci wyłania się Prehistoryk 1 & 2, tyle że nie grałem w niego na swoim sprzęcie , z racji, że wtedy jeszcze go nie posiadałem :P Potem był Neverhood i Star Wars Racer, również na sprzęcie znajomych. Aż w końcu , kiedy otrzymałem swojego pierwszego , siermiężnego durona, moją pierwszą grą na nim był Midtown Madness (pamięta ktoś jeszcze? ) oraz Unreal Tournament.

Przed kompem miałem jeszcze PSX , a tam jako pierwszy zakrólował Driver. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować