Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Brotherhood - pierwsza ocena, pierwszy "maks"

17 postów w tym temacie

Nie moge się już doczekać na mojego Codexa na PC. Odliczam dni i mam nadzieję, że Ubi zrekompensuje pecetowcom oczekiwanie, np. dodaniem po raz kolejny wszystkich DLC do wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając takie właśnie "zapowiedzi" w dzisiejszym świecie można tylko ziewnąć, jak widać oceny max zaczynają się sypać jak z rozerwanego wora, i lecą i lecą i lecą, wygląda na to, że za jakiś czas, gry będą dostawać maksymalne oceny już tylko za to, że grę dało się poprawnie zainstalować na PC - czy też została wydana w zapowiedzianym terminie, kiedyś maksymalną ocenę mogła dostać gra która wykazywała się innowacyjnością, pozwalała pokazać coś czego jeszcze wcześniej nie było, porywała nie tylko grafiką ale przedewszystkim fabułą która nie była sztampowym czymś , a teraz??
Odgrzewany kotlet maksymalna ocena
Gra ma mocny hype - maksymalna ocena
Gra jest kiepska? zróbmy z niej dobrą dajmy prawie maksymalną ocenę
Wygląda na to, że recenenci mimo tego, że mają tak szeroką skalę co się tyczy ocen, zazwyczaj poziom oceny zaczynają od średnio 65-70% ciekawe naprawdę bardzo ciekawe.

Kiedyś gdy grałem w gry które dostawały maksymalne oceny naprawdę wciągały mnie dawały dużo radości i pokazywały tą innowacyjność a dzisiaj, mało by było czasu by zliczyć wszystkie te "śmieci" - które dostały wysokie a nawet maksymalne oceny - oceny ewidentnie wyciągnięte z rękawa :)
Co następne typujemy kolejną grę która z łatwością zyska serca recenentów -:)

Osobiście proponuję rzecz zresztą czysto utopijną - niech recenzenci gier kupują tytuły do recenzji za własną kasę gwarantuję, że nie bylo by już tak różowo - cóż jak coś się dostaje za darmo to zawsze jest jakoś tak inaczej ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam wcześniej dodałem w remacie o grze taką wiadomość ;)
A co do oceny - spodziewałem się.
Jeszcze 9 dni do otrzymania kolekcjonerki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 19:38, Malcollm napisał:

Osobiście proponuję rzecz zresztą czysto utopijną - niech recenzenci gier kupują tytuły
do recenzji za własną kasę gwarantuję, że nie bylo by już tak różowo - cóż jak coś się
dostaje za darmo to zawsze jest jakoś tak inaczej ;);)


Uważasz, że nie dostaliby podwyżek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh coraz trudno o nowość, nie można w nieskończoność robić czegoś nowego bo robi sie to stare. A gry robią się coraz lepsze więc tak oceniają je recenzenci. Kiedyś po prostu perełki zdarzały się rzadko, bo i branża była mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malcollm -> pełna zgoda.

Dzisiaj jakość oceny się mocno zdewaluowała, tyczy się to nie tylko gier, ale praktycznie każdej branży.
Maksymalną / zbliżoną do maximum ocenę dostaje w miarę porządna gra, a nie produkcja, która pozostawia po sobie ślad w historii branży, jest krokiem milowym, czy chociaż nadzwyczaj solidnym produktem pozbawionym większych wad, a zarazem nie będący parogodzinnym jednostrzałowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem narzekanie na oceny CoD BO, ale narzekanie na 10tkę gry która stoi singlem, w którego nie mieliście szansy zagrać.... Chociaż dużo PCtowców jest rozdrażnionych pierw problemami z BO i teraz ocenami Brotherhooda na którego muszą niestety poczekać, co nie zmienia faktu, że nie powinno się chyba jak narazie komentować tej 5tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Krzycho - od kiedy dokładnie zaczęło się to staczanie? Jedna z genialnych gier jest jeszcze całkiem świeża - mówię o BioShocku. Rany, to, że gry są inne niż 10 lat temu, nie znaczy, że są gorsze. Przyznasz, że parę lat temu łatwiej było o innowacyjność, prawda? Ale z biegiem czasu po prostu nie ma już pomysłu na nowości, bo wszystko już w jakiejś grze jest. BTW, pierwszy Assassin''s Creed był innowacyjny moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować