Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2008 o 19:50, McAbre napisał:

Dzięki wielkie za odpowiedź. Cholera, napaliłem się na to konsolkę ^^


mam nadzieję ze jakis telewizorek w pokoju masz ;) Będzie ci lepiej jesli bedziesz grał u siebie w pokoju niż w pokoju rodziców w np . God of War. Nie będziesz też musiał przenosic konsoli z jednego pokju do drugiego aby zagrać. telewizor w pokju naparwde ułatwia życie . Radze sie zastanowiac poważnie nad kupnem konsolki . Czy to nie jest tylko chwilowa zachciana czymś spowodwana , czy naprawde chcesz to mieć . Zebyś potem nie załował kasy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mieć PS2 było moim marzeniem kiedy miałem jakieś 12 lat, więc bardzo bardzo dawno temu. Wróciło to do mnie całkiem niedawno gdy uzbierałem w końcu sumę na uprade kompa, ale dotarło do mnie że to kasa wyrzucona w błoto bo i tak za dwa lata to już bedzie staroć =.= Myślałem o PS3 ale gry są ku**sko drogie no i nie mam TV z hd. Może kiedyś :P Na razie sobie pogram w klasyki z dwójeczki :D
Na szczęście z rodzicami nie mam żadnych problemów w takich kwestiach, najwyżej się w czoło popukają xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 19:52, Patryk Mogilno napisał:

No to lec do sklepu i kupuj!! nie zapomnij o God Of War;)
Pozdrawiam


Jeszcze jedno pytanko ;) Sagi gier, takie jak God of War właśnie i Devil May Cry warto jechać po kolei od pierwszych części czy od razu zagrywać w najnowsze odsłony? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc się za serie GoW zacząłem od II i mi to różnicy nie sprawia. Najwyżej sprawie sobie kiedyś jedynką ale mnie taka chęć mając dwójkę nie nachodzi. Więc bierz jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 20:19, McAbre napisał:

> No to lec do sklepu i kupuj!! nie zapomnij o God Of War;)
> Pozdrawiam

Jeszcze jedno pytanko ;) Sagi gier, takie jak God of War właśnie i Devil May Cry warto
jechać po kolei od pierwszych części czy od razu zagrywać w najnowsze odsłony? ;)


W God of War to od jedynki najlepiej pojechać, żeby zaczaić, o co chodzi ;) Ale jeśli obchodzi cię jedynie łamanie kręgosłupów, wyrywanie oczu, ćwiartowanie itp, to zacznij od drugiej części :D Tylko pamiętaj, że ja nie mam zamiaru potem zbierać twojej szczęki z podłogi i odklejać oczu od TV xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij lepiej od God of War I . Zrozumiesz o co chodzi i przyzwyczaisz sis do sterowania itp . Ja zaczołem od jedynki i nie załuje tego :) Polecam tez grę Spartan Total Warrior .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 21:42, mlynar911 napisał:

Można tutaj dopisać się do dyskusji o konkretnej grze?? Czy mnie wygonicie do tematu
o niej?(chociaż tam nikt mi nie odpowiada ;/) ;)


To może napisz, o jaką grę chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 21:47, bojanzaw napisał:

To może napisz, o jaką grę chodzi :P

O Dragon Ball Z Budokai 1. Nie wiem ocb z kupowaniem a potem używaniem skilli. U kolegi gram i dziś próbowałem ale nie wychodziło mi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 21:56, mlynar911 napisał:

> To może napisz, o jaką grę chodzi :P
O Dragon Ball Z Budokai 1. Nie wiem ocb z kupowaniem a potem używaniem skilli. U kolegi
gram i dziś próbowałem ale nie wychodziło mi ;/


Ja grałem w Budokai 3, ale ta gierka jest dla mnie za trudna :/ Też nie wiem ocb z tymi duperelami. Sam system walki jest dla mnie trudny do obcykania ;F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budokai 3 jest jeszcze super fajny i przyjemny... Ja się przy nim ekstra bawiłem. Gorzej z Tenkaichi. tam już nawet kamera, jakieś lockowanie przeciwnika i te wszystkie pierdoły mnie bardzo denerwowało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 22:00, bojanzaw napisał:

Ja grałem w Budokai 3, ale ta gierka jest dla mnie za trudna :/ Też nie wiem ocb z tymi
duperelami. Sam system walki jest dla mnie trudny do obcykania ;F

Dla mnie nie. Wystarczy troche ogrania i wprawy. Bierzesz practise i nawalasz cały czas aż będziesz robić wszystko płynnie ;p Ja już prawie umiem płynnie zrobić większość kombinacji w budokai 1 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 22:05, mlynar911 napisał:

> Ja grałem w Budokai 3, ale ta gierka jest dla mnie za trudna :/ Też nie wiem ocb
z tymi
> duperelami. Sam system walki jest dla mnie trudny do obcykania ;F
Dla mnie nie. Wystarczy troche ogrania i wprawy. Bierzesz practise i nawalasz cały czas
aż będziesz robić wszystko płynnie ;p Ja już prawie umiem płynnie zrobić większość kombinacji
w budokai 1 ;]


Ale ja chcę mieć bijatykę, w której biorę pada do łap i czaruję lepiej od Copperfielda ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 22:11, bojanzaw napisał:

Ale ja chcę mieć bijatykę, w której biorę pada do łap i czaruję lepiej od Copperfielda
;P

To może Soul Calibour 2. Tam też niezłe kombosy wychodzą. Bardzo efektowne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 22:13, mlynar911 napisał:

> Ale ja chcę mieć bijatykę, w której biorę pada do łap i czaruję lepiej od Copperfielda

> ;P
To może Soul Calibour 2. Tam też niezłe kombosy wychodzą. Bardzo efektowne ;]


Grałem w SC3 ;D Masakra! Piękna grafika, postacie i kombosy też ;) Opanowanie wszystkiego nie zajmuje dużo czasu ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 22:13, mlynar911 napisał:

> Ale ja chcę mieć bijatykę, w której biorę pada do łap i czaruję lepiej od Copperfielda
To może Soul Calibour 2. Tam też niezłe kombosy wychodzą. Bardzo efektowne ;]

Lepiej spróbować trójkę, bo tam nawet totalny bijatykowy laik, taki jak ja, śmiga ciosy i kombosy waląc po prostu z grubsza w te klawisze, co trzeba :] Nawet Tekken 5 mi się tak nie spodobał jak Soul Calibur 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 22:16, Quatre napisał:

Lepiej spróbować trójkę, bo tam nawet totalny bijatykowy laik, taki jak ja, śmiga ciosy
i kombosy waląc po prostu z grubsza w te klawisze, co trzeba :] Nawet Tekken 5 mi się
tak nie spodobał jak Soul Calibur 3.

Zgadzam się. Sam mam obie gierki i SC3 jest według mojego odczucia dużo łatwiejszy do opanowania niż Tekken 5 ale na pewno nie jest jakąś bezmyślna nawalanką w klawisze. Tak rzeczywiście też można grać, ale teraz kiedy z bratem doszliśmy już do niezłej wprawy to pojedynki są po prostu masakryczne. Chwila nieuwagi czy mały błąd i już obrywasz, a uwierzcie mi: to dosyć wnerwiające przegrać z 11 letnim bratem (ja mam 19) :P Ale na szczęście jeszcze sobie jakoś z nim daję rady XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 19:22, Kosmitus napisał:

Chwila nieuwagi czy mały błąd i już obrywasz,
a uwierzcie mi: to dosyć wnerwiające przegrać z 11 letnim bratem (ja mam 19) :P Ale na
szczęście jeszcze sobie jakoś z nim daję rady XD

Hehe :) Mój kumple ma brata, jest od nas młodszy od zdaje się 6 lat (my mamy po 23) i leje mnie ten gość we wszystkie rodzaje gier z wyjątkiem strategii ^_^ Nie ma to jak młoda krew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować