Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2008 o 14:14, kulfonito napisał:

Ludzie ale marudzisz... Usuwasz wszystko i bedziesz mial na niej tyle miejsca ile miała
zaraz po zakupie.


lol... umiesz czytać? USUNĄŁEM WSZYSTKO i tak coś na niej nadal jest, bo nie ma tyle wolnego miejsca co po zakupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 14:17, DoMiNo1992 napisał:

> Ludzie ale marudzisz... Usuwasz wszystko i bedziesz mial na niej tyle miejsca ile
miała
> zaraz po zakupie.

lol... umiesz czytać? USUNĄŁEM WSZYSTKO i tak coś na niej nadal jest, bo nie ma tyle
wolnego miejsca co po zakupie!


No to pliki konfiguracyjne :/ a zreszta miejsca Ci nie zabraknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2008 o 14:17, DoMiNo1992 napisał:

lol... umiesz czytać? USUNĄŁEM WSZYSTKO i tak coś na niej nadal jest, bo nie ma tyle
wolnego miejsca co po zakupie!

Boże... Zanieś kartę do reklamacji i przestań ludziom zawracać głowę dziecko! Płaczesz bo ci 1 mb zniknęło, a masz dalej wolne 63 mb... Większość ludzi ma karte 8 mb i nie narzeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 14:21, NuGGet napisał:


> lol... umiesz czytać? USUNĄŁEM WSZYSTKO i tak coś na niej nadal jest, bo nie ma
tyle
> wolnego miejsca co po zakupie!
Boże... Zanieś kartę do reklamacji i przestań ludziom zawracać głowę dziecko! Płaczesz
bo ci 1 mb zniknęło, a masz dalej wolne 63 mb... Większość ludzi ma karte 8 mb i nie
narzeka...


Pewnie ma jedną gre i boi sie, że mu nie starczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, dawno mnie tu nie było... (nom, nauczyłem się używać PL znaków)

Orientuje się ktoś, czy Multitap z PS2 będzie działał pod PSone? (strasznie napaliłem się na Crash Team Racing :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 13:11, macieq24 napisał:

Hej, dawno mnie tu nie było... (nom, nauczyłem się używać PL znaków)

Orientuje się ktoś, czy Multitap z PS2 będzie działał pod PSone? (strasznie napaliłem
się na Crash Team Racing :P )


Trzeba przeczytać na opakowaniu konsoli, ewentualnie na ulotce dołączonej z nią, tam wszystko pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 13:11, macieq24 napisał:

Hej, dawno mnie tu nie było... (nom, nauczyłem się używać PL znaków)

Orientuje się ktoś, czy Multitap z PS2 będzie działał pod PSone? (strasznie napaliłem
się na Crash Team Racing :P )

Nie będzie. To, co jest robione pod PS2 nie będzie działało przy PSXie. Tylko na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 13:11, macieq24 napisał:

Orientuje się ktoś, czy Multitap z PS2 będzie działał pod PSone? (strasznie napaliłem
się na Crash Team Racing :P )


Multitap z Dwójki może sobie nie radzić podłączony do PSXa, ale jeśli odpalisz CTR na PS2, to wtedy jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 13:15, Wintesun napisał:

Trzeba przeczytać na opakowaniu konsoli, ewentualnie na ulotce dołączonej z nią, tam
wszystko pisze


Na oficjalnej stonce PlayStation piszą, że jest kompatybilny tylko z PS2 (o PSone nie wspomnieli czy "tak" czy "nie").

O, przed chwilą znalazłem info na innym forum - "W Oficjalnym Polskim Playstation Magazine pisało, że multitap od ps2 nie działa z psx/ psone". Wypowiedź z tego samego wątku:

"No mam multitapa, kupiłem go kiedyś na allegro, podłączyłem do playstona włączyłem crash team racing i *pupa nie rozpoznaje podłączonego multitapa - działa tylko 1 pad - podłączony pod port A"

Dodam tylko, że multitap (dołączył link do aukcji na Allegro) był nieoryginalny, więc nadzieja jest...

...ale problem wydaję się być rozwiązany, a szkoda bo liczyłem na kompatybilność. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie będzie. To, co jest robione pod PS2 nie będzie działało przy PSXie. Tylko na odwrót.

G...uzik prawda :P oryginalny DualShock2 dołączany w zestawie z konsolą PS2 działa bez problemów np. w CTR właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 14:24, macieq24 napisał:

> Nie będzie. To, co jest robione pod PS2 nie będzie działało przy PSXie. Tylko na
odwrót.

G...uzik prawda :P oryginalny DualShock2 dołączany w zestawie z konsolą PS2 działa bez
problemów np. w CTR właśnie ;)


ale grając w tego CTRa na PSXie czy na PS2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra szybkie pytanie mam: Lepiej wybrać grę Canis Canem Edit czy może Mortal Kombat Shaolin Monks, albo jeszcze The Warriors? Bo ja nie wiem, wszystkie wydają mi się fajne ale mam kasę tylko na jedną z nich, kusi mnie Canis Canem Edit ale czy ją wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 16:39, PRINCE JANEK napisał:

Dobra szybkie pytanie mam: Lepiej wybrać grę Canis Canem Edit czy może Mortal Kombat
Shaolin Monks, albo jeszcze The Warriors? Bo ja nie wiem, wszystkie wydają mi się fajne
ale mam kasę tylko na jedną z nich, kusi mnie Canis Canem Edit ale czy ją wziąć?


Polecam Warriorsów ;) Super gierka, odpowiednia długość gry, dobra grafika ^^ Bully ma trochę słabszy framerate ;P Mortal Kombat skończył się dla mnie na trzeciej części :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 16:39, PRINCE JANEK napisał:

Dobra szybkie pytanie mam: Lepiej wybrać grę Canis Canem Edit czy może Mortal Kombat
Shaolin Monks, albo jeszcze The Warriors? Bo ja nie wiem, wszystkie wydają mi się fajne
ale mam kasę tylko na jedną z nich, kusi mnie Canis Canem Edit ale czy ją wziąć?


Na Twoim miejscu wybrałbym CCE. :) GTA w szkole? Oh yeah... ;) Posiadam na własność... krótko? Klimat!

Mortal odpada (chyba ze jesteś fanem), a Warriors? Hmm... niby wygląda ciekawie, do tego Rockstar - trudny wybór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 16:39, PRINCE JANEK napisał:

Dobra szybkie pytanie mam: Lepiej wybrać grę Canis Canem Edit czy może Mortal Kombat
Shaolin Monks, albo jeszcze The Warriors? Bo ja nie wiem, wszystkie wydają mi się fajne
ale mam kasę tylko na jedną z nich, kusi mnie Canis Canem Edit ale czy ją wziąć?

To ja będe Cię starał przekonać do SM ;] Świetny coop, który można wałkować w kółko. Single też porządny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 18:54, PRINCE JANEK napisał:

Hmm no zdania podzielone, ja chyba jednak zainwestuję w Canis Canem Edit, bardziej mnie
przyciągnie pewnie ;]


Kupione? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować