Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Pomyśl sama, weź co chcesz, niech to będzie Twoja decyzja, nie nasza. Zresztą w temacie o konsolach co dwie strony ktoś wyskakuje z pytaniem co kupić i za każdym razem dostaje te same odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 08:48, marlen230 napisał:

PS3 czy Xbox?

Kup... rower :) Poważnie! Ja nosi łem się z zamiarem kupna X360, ale jednak kupiłem drugi rower i jestem więcej niż zadowolony z tego obrotu sprawy. Przynajmniej nie będę tracił czasu i jeszcze więcej pieniędzy na gry :D No i zdrowsze takie rozwiązanie jest oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się nad zaczęciem grać w gry RPG.I tu mam pytanie czy taki laik z angielskiego jak ja(no nie jestem taki zły coś tam potrafię na zakończenie roku będę miał 5 z anglika 2 gimnazjum) będzie umiał się poruszać po tak rozbudowanym świecie i prowadzić dialogi?Jak wy graliście umiejąc angielski czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 17:35, pawciooo23 napisał:

Witam zastanawiam się nad zaczęciem grać w gry RPG.I tu mam pytanie czy taki laik z angielskiego
jak ja(no nie jestem taki zły coś tam potrafię na zakończenie roku będę miał 5 z anglika
2 gimnazjum) będzie umiał się poruszać po tak rozbudowanym świecie i prowadzić dialogi?Jak
wy graliście umiejąc angielski czy nie?


Ja się eng nauczyłem się dawno, dawno temu grając w Pokemony Red na GBA :)

Final Fantasy X nie jest takie trudne jeśli chodzi o język angielski, jest sporo skrótów i potocznej mowy, całkowicie inaczej wygląda sprawa w przypadku Final Fantasy XII gdzie jest sporo archaizmów i słów o których większość graczy nigdy nie słyszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 17:45, Taikun napisał:

Ja się eng nauczyłem się dawno, dawno temu grając w Pokemony Red na GBA :)

Final Fantasy X nie jest takie trudne jeśli chodzi o język angielski, jest sporo skrótów
i potocznej mowy, całkowicie inaczej wygląda sprawa w przypadku Final Fantasy XII gdzie
jest sporo archaizmów i słów o których większość graczy nigdy nie słyszała.

Ja także uczyłem się na pokemonach ale chyba na PEARL czy jakoś tak nieźle mi to wychodziło więc sprubuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 17:35, pawciooo23 napisał:

Witam zastanawiam się nad zaczęciem grać w gry RPG.I tu mam pytanie czy taki laik z angielskiego
jak ja(no nie jestem taki zły coś tam potrafię na zakończenie roku będę miał 5 z anglika
2 gimnazjum) będzie umiał się poruszać po tak rozbudowanym świecie i prowadzić dialogi?Jak
wy graliście umiejąc angielski czy nie?

W japońskich erpegach dialogi ''robią się same'' :D Nie ma żadnych opcji dialogowych ani nic w tym stylu, tylko sobie klikasz i czytasz co przygotowali dla Ciebie twórcy gry.
Łatwo nie będzie, ale spróbuj zagrać. Sporo pewnie nie zrozumiesz, ale główny wątek na bank załapiesz, a o to przecież chodzi :) Zawsze pozostaje też pauza i słownik angielsko-polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w posiadaniu PS3 i chciałbym sobie pograć w niektóre gry, żeby wiedzieć, jak się zaczęła fabuła niektórych serii np. God of War czy MGS i w przyszłości przy wychodzeniu nowych tytułów nie chce być ciemnym ;) Myślicie, że dla takiego ruchu opłaca się kupić PS2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 10:17, Samurai Nobuke napisał:

Jestem w posiadaniu PS3 i chciałbym sobie pograć w niektóre gry, żeby wiedzieć, jak się
zaczęła fabuła niektórych serii np. God of War czy MGS i w przyszłości przy wychodzeniu
nowych tytułów nie chce być ciemnym ;) Myślicie, że dla takiego ruchu opłaca się kupić
PS2?


Słyszałem że PS3 jest kompatybilne wstecz, ale nie będę się wymądrzał, bo go nie posiadam. Wtedy nie musiałbyś wcale się w poczciwą, starą, czarnulkę zaopatrzyć. Może tylko jej nie które wersje takie są? Nie wiem. Popytaj się ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 10:17, Samurai Nobuke napisał:

Jestem w posiadaniu PS3 i chciałbym sobie pograć w niektóre gry, żeby wiedzieć, jak się
zaczęła fabuła niektórych serii np. God of War czy MGS i w przyszłości przy wychodzeniu
nowych tytułów nie chce być ciemnym ;) Myślicie, że dla takiego ruchu opłaca się kupić
PS2?


PS3 bez wstecznej kompatybilności dla kogoś kto nie ma PS2 to straszna głupota ;) PS2 opłaca się kupić bo ostatnio była chyba obniżka cen i można fajne używki tanio wyrwać. No i nawet nie dla MGS i GoW ale dla całej ilości wspaniałych gier, które nie mają swoich kontynuacji na PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 10:17, Samurai Nobuke napisał:

Jestem w posiadaniu PS3 i chciałbym sobie pograć w niektóre gry, żeby wiedzieć, jak się
zaczęła fabuła niektórych serii np. God of War czy MGS i w przyszłości przy wychodzeniu
nowych tytułów nie chce być ciemnym ;) Myślicie, że dla takiego ruchu opłaca się kupić
PS2?

A czasem PS3 nie posiada wstecznej kompatybilności? Jeśli ma, to nie musisz kupowac sobie PS2, tylko grac w GoW 2 na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 10:27, aolejniczak5 napisał:

A czasem PS3 nie posiada wstecznej kompatybilności? Jeśli ma, to nie musisz kupowac sobie
PS2, tylko grac w GoW 2 na PS3.


Jest kilka wersji PS3 :) on ma pewnie bez wsteczne kompatybilności 40 GB wersje konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 10:32, Taikun napisał:

> A czasem PS3 nie posiada wstecznej kompatybilności? Jeśli ma, to nie musisz kupowac
sobie
> PS2, tylko grac w GoW 2 na PS3.

Jest kilka wersji PS3 :) on ma pewnie bez wsteczne kompatybilności 40 GB wersje konsoli

Aaaa, nie wiedziałem.Na PS3 nie znam sie tak dobrze, jak na PS2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zapomniałem dodać, że mam wersję 40 GB, która przetwarza gry tylko z PSX/PSOne ;) Niestety polowałem dłuugo na wersję 60 GB, ale nie znalazłem, bo zbyt późni zdecydowałem się na zakup. Dzięki za pomoc wszystkim, przy najbliższej okazji prawdopodobnie kupie PS2 i parę gierek mnie interesujących ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 11:28, Samurai Nobuke napisał:

Tak, zapomniałem dodać, że mam wersję 40 GB, która przetwarza gry tylko z PSX/PSOne ;)
Niestety polowałem dłuugo na wersję 60 GB, ale nie znalazłem, bo zbyt późni zdecydowałem
się na zakup. Dzięki za pomoc wszystkim, przy najbliższej okazji prawdopodobnie kupie
PS2 i parę gierek mnie interesujących ;)


No widzisz. Napisałbyś do mnie i byś miał, a tak to sprzedałem dzisiaj PS2 ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Jak mogę sobie załatwić płytkę Network Access Disc potrzebną do gry w sieci? Zarejestrowałem się na serwisie playstation ale nic nie dostałem. Wysyłałem też maile do polskiego playstation ale nikt nic nie odpisał. A może jest jakaś inna możliwość odpalenia neta na PS2? Bardzo chce mi się pograć w Battlefornta 2 po sieci więc pomóżcie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 12:20, Lucky Lukas napisał:

Bardzo chce mi się pograć w Battlefornta 2 po sieci więc pomóżcie.
:D


A Battlefront 2 ma ciągle aktywne serwery do gry po sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Indiana Jones na PS2 ? Chce sobie ta gre kupic ( i tak kupię) i chciałbym sie dowiedziec jaka on jest .

Moje pytania to :

Jak sie steruje Indianą

Jaka jest grafika ( czy podbona do tej co wersja PC )

Jak jest długa ?

Czy misje są ciekawe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem bo nie mam PS2 :( ale gdybym znalazł na ulicy MGS3 (marzenia) to bym kupił jak nic ^^ póki co szukam emulatora którego wogóle pewnie nie ma tzn. jest ale ma hiper wymagania i nie kazda gra na nią pójdzie (pójdzie całkowicie, niepójdzie wcale, będzie działać do pewnego momentu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kompatybilności PS3 z innymi grami na PS2 to mam tu słówka z jednej stronki :)

Przedstawiciel SONY, Phil Harrison, obiecuje, że w dniu europejskiego startu PlayStation 3 na konsoli będzie można odpalić 1200 gier z poprzednich platform SONY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować