Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2008 o 20:35, Ryan Kam napisał:

Jedyne co slyszałem , ze miała byc ps2 z wbudowanym akumulatorem czy cos takiego :) Nic o jescze szczuplejszej nie słyszałem.

No może tak, wiesz może kiedy ta premiera? bo nie weim czy teraz brać PS2 Slim, czy czekać na to jeszcze nowesze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:38, Ryan Kam napisał:

Bierz slima bo na tamto sie nie doczekasz :) znajac Polskę :) Bierz slima i bedziesz
ZADOWOLONY , słuze rada i pomoca :)

A czy w slimie lasery są także tak "wadliwe" jak w zwykłej PS2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:46, struksik napisał:

> Bierz slima bo na tamto sie nie doczekasz :) znajac Polskę :) Bierz slima i bedziesz

> ZADOWOLONY , słuze rada i pomoca :)
A czy w slimie lasery są także tak "wadliwe" jak w zwykłej PS2 ?


O wiele mniej ;) Jeśli przestanie czytać, to po prostu bardzo delikatnie trzeba wacikiem i spirytem przeczyścić soczewkę. Wiem z własnego doświadczenia, że pomaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:46, struksik napisał:

> Bierz slima bo na tamto sie nie doczekasz :) znajac Polskę :) Bierz slima i bedziesz

> ZADOWOLONY , słuze rada i pomoca :)
A czy w slimie lasery są także tak "wadliwe" jak w zwykłej PS2 ?

Pierwsze słyszę, by w najnowszej wersji Czarnuli lasery były wadliwe. Mnie działa już ponad pół roku bez zwisów, spowolnień i tym podobnych rzeczy. Oczywiście, jeżeli coś ci się zepsuje to w ramach gwarancji wymieniasz sprzęt, a jak już będzie po okresie gwarancyjnym, to kupujesz laser, oczywiście oryginalny, za jakieś 50 zł i prosisz o zmontowanie. Konsola jest bardzo popularna i na pewno dużo firm podejmuje się jego napraw. O nic się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:48, bojanzaw napisał:

O wiele mniej ;) Jeśli przestanie czytać, to po prostu bardzo delikatnie trzeba wacikiem
i spirytem przeczyścić soczewkę. Wiem z własnego doświadczenia, że pomaga :P

Acha, a ile Memory potrzeba na swobodne granie we wszystkie gry? Czy tyle będę miał już przy zakupie, czy będę musiał jeszcze sporo dołożyć do konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:50, struksik napisał:

> O wiele mniej ;) Jeśli przestanie czytać, to po prostu bardzo delikatnie trzeba
wacikiem
> i spirytem przeczyścić soczewkę. Wiem z własnego doświadczenia, że pomaga :P
Acha, a ile Memory potrzeba na swobodne granie we wszystkie gry? Czy tyle będę miał już
przy zakupie, czy będę musiał jeszcze sporo dołożyć do konsoli?


8MB starcza na sporo gier ;) Ja grałem dość sporo. Zapisywałem powtórki z PESa i dalej było dużo miejsca. Zależy od zestawu, czy jest tam karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bojanzaw

Dnia 01.04.2008 o 20:51, bojanzaw napisał:

8MB starcza na sporo gier ;) Ja grałem dość sporo. Zapisywałem powtórki z PESa i dalej
było dużo miejsca. Zależy od zestawu, czy jest tam karta.

Ryan Kam

Dnia 01.04.2008 o 20:51, bojanzaw napisał:

8 mb i masz grania do woli :) około 6 dych kosztuje , nawet taniej

No to już wiem na co kase zaoszczędzoną wydać. :) dziękuję za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:46, struksik napisał:

A czy w slimie lasery są także tak "wadliwe" jak w zwykłej PS2 ?


Lasery czasami zawodzą, ale tylko wtedy, kiedy bez przerwy gra się w pirackie gry na kiepskich płytach...
One zawsze bardzo negatywnie wpływają na "żywotność" lasera i konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:59, lechu28 napisał:

Lasery czasami zawodzą, ale tylko wtedy, kiedy bez przerwy gra się w pirackie
gry na kiepskich płytach...
One zawsze bardzo negatywnie wpływają na "żywotność" lasera i konsoli.

Nie no to to ja wiem. pierwsza gra do zakupu, to Gran Turismo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla, który ma PS2 Slim. Konsolka tnie mu płyty i nie wie jak wziąść się za wyczyszczenie. Ja też szczerze nie mam bladego pojęcia, więc może ktoś mi da tu jakieś wskazówki, a ja je przekaże kumplowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 20:52, Hinnom napisał:

Mam kumpla, który ma PS2 Slim. Konsolka tnie mu płyty i nie wie jak wziąść się za wyczyszczenie.
Ja też szczerze nie mam bladego pojęcia, więc może ktoś mi da tu jakieś wskazówki, a
ja je przekaże kumplowi:)

Hmmm... płytka czyszcząca? ;] Około dyszki kosztuje w sklepach komputerowych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 20:53, NuGGet napisał:

> Mam kumpla, który ma PS2 Slim. Konsolka tnie mu płyty i nie wie jak wziąść się za
wyczyszczenie.
> Ja też szczerze nie mam bladego pojęcia, więc może ktoś mi da tu jakieś wskazówki,
a
> ja je przekaże kumplowi:)
Hmmm... płytka czyszcząca? ;] Około dyszki kosztuje w sklepach komputerowych ;]

Ogromne dzięki. Szczerze to nawet o tym nie pomyślałem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rotflmao! W konsoli nie ma noży, nie przetnie ci płyty. Prawdopodobnie płyty są mocno uszkodzone, stare, albo zużyte. Jak powiedział kolega wyżej płytka czyszcząca powinna pomóc, albo zastosowanie kawałka gazy i spirytusu ( albo jakiegokolwiek innego "czystego" alkoholu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 20:52, Hinnom napisał:

Mam kumpla, który ma PS2 Slim. Konsolka tnie mu płyty i nie wie jak wziąść się za wyczyszczenie.
Ja też szczerze nie mam bladego pojęcia, więc może ktoś mi da tu jakieś wskazówki, a
ja je przekaże kumplowi:)

Być może kolega używa Swap Magica i tych blokadek. Czasem ta, która przytrzymuje blokadę obrotu płyty, się troszkę odkleja i rysuje płytki :/ Jeśli tak, to niech wywali te durne blokadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 22:30, Quatre napisał:

> Mam kumpla, który ma PS2 Slim. Konsolka tnie mu płyty i nie wie jak wziąść się za
wyczyszczenie.
> Ja też szczerze nie mam bladego pojęcia, więc może ktoś mi da tu jakieś wskazówki,
a
> ja je przekaże kumplowi:)
Być może kolega używa Swap Magica i tych blokadek. Czasem ta, która przytrzymuje blokadę
obrotu płyty, się troszkę odkleja i rysuje płytki :/ Jeśli tak, to niech wywali te durne
blokadki :)


Tak i niech kupuje sobie oryginały. :) Gry na PS2 są tak tanie, że ich ściąganie jest wręcz nieopłacalne... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak odkurzyc dobrą PS2 :) I pograc sobie w Spartaan lub w MoH .

Orientuje sie ktos z was czy idzie gdzies kupic w sklepie orginalnego ,,Medal of Honor" na PSX ?
Najlepiej jak byłby nowy xD , nie gardze tez tymi troche mniej nowymi .

Jakie wychodz dosyc ciekawe gry na PS2 w tym czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie używaną PS2 ("dużą") na Allegro za niecałe 200zł! Czekam na przesyłkę, a cieszę się jak dziecko. Obym tylko studiów nie zawalił. ;)

Ostatnią konsolę jaką miałem - a był to PSX - sprzedałem w 2002 bodajże i tęskniłem do naprawdę dobrych gier. Jakoś tak szpilanie na konsoli jest o wiele lepsze niż na PC IMO. Brakuje mi mordobić i dobrych wyścigów, że już o arcade''óweczkach czy SingStarze nie wspomnę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety dziś sprzedałem swoją konsolę, jej miejsce zajęła młodsza siostra już kilka dni temu, dlatego poszła w odstawkę. Coż mogę powiedzieć... Czekam na MGS2 i MGS3 na PSStore, bo MGS1 mam na cd. Niestety brak wstecznej kompatybilności zmusiło mnie głębokich rozważań, natomiast kasa zarobiona za ps2 pójdzie na MGS4... No teraz ino do poniedziałku czekać na Betę MGO..... jeah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować