Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Osiągnięcia w Minecraft? Są takie plany

9 postów w tym temacie

I jestem pewien że system osiągnięć w Minecrafcie się pojawi, nie tylko ja jestem tego zdania że jak Notch coś postanowi, to tak ma być. Solidny z niego chłopak ^^. Poza tym wydaje mi się to dość, fajnym urozmaiceniem. Dajmy sobie na to takiego X''a czy PS3 kto by siedział dłużej przy grze, gdyby nie było jeszcze osiągnięć do zdobycia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedna z bardzo niewielu gier, w której bawię się codziennie i nie ma choćby setnej sekundy gdzie nudziłbym się. Nawet pozornie nudnawe przekopywanie 500 skał jest ciekawe i nie zmusza do powiedzenia "Kurde, nie chce mi się tyle kopać. Idę pograć na konsoli."

Co do samych achievmentów to pasowałyby mi, ale bardziej uśmiechał mi się np. taki system osiągnięć "przeżyj dziesięć nocy + możliwość zbudowania łóżka" dzięki któremu na samym początku gry mielibyśmy naprawdę mało możliwości budowania kryjówki. Z czasem dałoby się mieć własną sypialnię, salon, kuchnię i wiele, wiele innych. :)

Oczywiście jak już będzie to nie ja decyduję, tylko Notch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwość zdobycia wyższych osiągnięć bez niższych? Pierwsze co mi przyszło do głowy to "Postaw 50 kloców" i jego wyższe warianty (100, 200). No ale Notch nie jest z tych, co by tak zrobili, więc jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak sam przyznał, spodziewał się spadku sprzedaży po przejściu do wersji beta, gdyż cena gry została wtedy zwiększona o 25%." - wzrosła? Na stronce jest napisane 25% OFF during beta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować