Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne jakiego nie znacie - nowe screeny z Max Payne 3

47 postów w tym temacie

Gram aktualnie w pierwsze części i jestem zachwycony. Co do screenów. Nowy wygląd mi się nie podoba.
Kolega kryst90 dobrze zauważył ze na screenach jest Bruce Willis. To nie ten sam Max Payne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne początki będą rozgrywane np. na hawajach, Boliwii bądź Panamie.
będziemy musieli wymordować jakiś narkotykowy kartel.
Po tych wydarzeniach wrócimy do NYC... ale to tylko domysły ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 ostatnie screeny wywołały uśmiech na mojej twarzy. Czyli jednak nie przez całą grę będziemy kierować tym napakowanym, łysym Maxem. No cóż... Zobaczymy co z tego wyjdzie, bo nadal wolałbym bardziej tradycyjną formę Maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maxa widac tylko na 2 ostatnich screenach na reszcie jakiegos rambo prezentuja.Dlaczego zbeszczescili tak charakterystyczna i wyrazista postac:/ Zapewne prawdziwym maxem przyjdzie nam grac przez 5-10% gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, to wszystko ładnie wygląda, ale coś mi się wydaje, że na MP3 to sobie jeszcze poczekamy, a potem ostatecznie Rockstar ogłosi wszem i wobec, że na PC owa produkcja nie wyjdzie, tak jak RDR. A jeśli jednak wyjdzie, to odwalą ją tak samo jak GTA IV. Dziękuję bardzo. Co to Remedy najlepszego zrobiło :( Sprzedali najlepszą swoją markę. Alan Wake miał wstrząsnąć światem, itd, a sprzedał się ponoć dosyć słabo. Teraz mogliby robić MP3. Jak Rockstar tam wsadzi ten swój RAGE, to już pograne... najlepiej od razu zacząć zbierać na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy popatrzyłem na dwa ostatnie screeny to poczułem ten świetny klimat poprzednich części. Chyba zdecyduje się przejść jeszcze raz dwie części, bo są epickie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne dwa ostatnie screeny mają uciszyć fanów Maxia, ale wątpie żeby to zadziałało.
Pewnie Maxa z takim "imidżem" i tak będziemy mogli zobaczyć co najwyżej w jakich retrospekcjach, tudzież innych koszmarach.

Na którymś screenie widać, że Max zaczął się bawić tłumikiem. Ja się spytam... na co mu to?
Wszystko wskazuje, że dostaniemy zwykła nawalankę z Brucem Willisem w roli głównej, a imię głównego bohatera będzie jedynie zagrywką marketingową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwa screeny naprawdę mi się podobają. Co do wcześniejszych to nie jestem pewien czy to dobry zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W maxie właśnie podobało mi się to że nie był on następnym umiesnionym twardzielem tylko swoim strojem (garniturkiem) był podobny do każdego z nas dzięki czemu można było się lepiej Wczuc w jego historię. Dając tego lysego to już nie będzie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stetryczali bohaterowie żądzą, no kurde co się dzieje z tym światem, najpierw Solid Snake z serii Metal Gear Solid, później Sam Fisher ze Splinter Cell, a teraz Max Payne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa ostatnie screeny są super... może to sceny przed przybyciem do Brazylii... reszta, średnia. Max na nich wygląda jak jakiś Rambo, który idzie do przodu i rąbie wszystko i wszystkich bez zastanowienia. Ale nadal go nie skreślam, chce żeby R* mnie zaskoczyło i wydało naprawdę dobrą strzelankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 12:27, PAPISHON napisał:

Zapewne dwa ostatnie screeny mają uciszyć fanów Maxia, ale wątpie żeby to zadziałało.


To może ja rzucę nieco światła na sprawę screenów.
Otóż przed chwilą skończyłem czytać wywiad A Man Called Payne (magazyn "Edge") z jednym z twórców "nowego" Maxa Payne-a.

Dnia 23.04.2011 o 12:27, PAPISHON napisał:

Pewnie Maxa z takim "imidżem" i tak będziemy mogli zobaczyć co najwyżej w jakich retrospekcjach,
tudzież innych koszmarach.


Dokładnie , trafiłeś w dziesiątkę sceny gdzie Max jest jescze starym dobrym Maxem to będę retrospekcje.
Natomiast nowy Max to ktoś pokroju Bruce-a Willisa w filmach Szklana pułapka , Last Boy Scout i Kane i Lynch jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny.
Natomiast fabuła to coś pokroju "Człowieka w ogniu" remake z 2004 r. (oryginał z 1987 r.)

Dnia 23.04.2011 o 12:27, PAPISHON napisał:

Wszystko wskazuje, że dostaniemy zwykła nawalankę z Brucem Willisem w roli głównej, a
imię głównego bohatera będzie jedynie zagrywką marketingową.


Cóż jestem tego samego zdania klimat noir szlak trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 19:14, Darkstar181 napisał:

Dwa ostatnie obrazki to pewnie swojego rodzaju retrospekcje które pokażą się w grze,
nic więcej.


Toć przed momentem to napisałem , tyle że twórcy jeszcze nie zdecydowali czy będą to tylko retrospekcje czy też będzie można w nich aktywnie uczestniczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym nie mieć racji. :( Tym niemniej możemy poczekać do premiery i zobaczyć fragmenty na YT.

Wszystko byłoby w porządku, gdyby Rockstar stworzyło swego własnego autorskiego bohatera, a nie brało się za kastrowanie dziedzictwa Remedy. O takiej kreacji nie powiedziałbym ani jednego, złego słowa. Akurat Rockstar stać na coś więcej niż po prostu jechanie na znanej marce. Mieli jaja robić GTA, mogli zaryzykować z nowym bohaterem. Jestem przekonany, że grę sprzedawałoby samo logo producenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 19:30, Vojtas napisał:

Wolałbym nie mieć racji. :( Tym niemniej możemy poczekać do premiery i zobaczyć fragmenty
na YT.


Sztuka dla sztuki najnowsza odsłona Maxa to będzie strzelanina z wykastrowanym klimatem noir i bohaterem w typie jaki opisałem

Dnia 23.04.2011 o 19:30, Vojtas napisał:

Wszystko byłoby w porządku, gdyby Rockstar stworzyło swego własnego autorskiego bohatera,
a nie brało się za kastrowanie dziedzictwa Remedy.


Jak sam powiedziałeś L.A.Noire musi się dobrze sprzedać i dlatego nie powinno mieć ŻADNEJ konkurencji co też uczyniono.

>O takiej kreacji nie powiedziałbym

Dnia 23.04.2011 o 19:30, Vojtas napisał:

ani jednego, złego słowa. Akurat Rockstar stać na coś więcej niż po prostu jechanie na
znanej marce. Mieli jaja robić GTA, mogli zaryzykować z nowym bohaterem. Jestem przekonany,
że grę sprzedawałoby samo logo producenta...


Być może doczekamy się GTA osadzonego w latach 40. XX wieku , pomarzyć zawsze można.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować