Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Revelations nie zapomni o Desmondzie

12 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2011 o 11:17, Moooras napisał:

Zgadzam sie z pepsim. Dodam od siebie, że Ezio zawsze mnie irytował


Czym? Włoskim akcentem? :) Ja akurat jakichś negatywnych odczuć co do Ezia nie mam, ale też nie uważam, by był on najlepiej nakreślonym bohaterem w historii, co to to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"akcja odsłony przygotowywanej z myślą o Wii U będzie rozgrywać się po wydarzeniach ukazanych w Revelations."

Chcesz wiedzieć co było dalej, kup konsole Nintendo? Nie lubię tego.

A co do Ezia - młody był IMO rewelacyjnym bohaterem, ale im starszy, tym gorzej. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 11:25, Kadaj napisał:

"akcja odsłony przygotowywanej z myślą o Wii U będzie rozgrywać się po wydarzeniach ukazanych
w Revelations."

Chcesz wiedzieć co było dalej, kup konsole Nintendo? Nie lubię tego.


To tak samo jak mi się nie podoba to co zrobili z ME3... chcesz wiedzieć o co chodziło i jak znalazł się Shepard tam gdzie jest? Zagraj w DLC z ME2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie panikujcie z tym Wii U. AC Bloodlines też miało być pomostem między 1 a 2. Grę przeszedłem i tam nawet nie było wątku Desmonda, więc panowie z Ubi chcą was nabić w butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 11:31, Muradin_07 napisał:

To tak samo jak mi się nie podoba to co zrobili z ME3... chcesz wiedzieć o co chodziło
i jak znalazł się Shepard tam gdzie jest? Zagraj w DLC z ME2...

DLC są na tę samą platformę, na której się gra w podstawkę, więc to mnie nie martwi. ^^


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Końcówka Brotherhooda jest mocna, ale i tak zawsze mnie nudzą motywy z Desmondem. Jakoś wolę historię predstawioną przez Animusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 12:21, Kadaj napisał:

> To tak samo jak mi się nie podoba to co zrobili z ME3... chcesz wiedzieć o co chodziło

> i jak znalazł się Shepard tam gdzie jest? Zagraj w DLC z ME2...
DLC są na tę samą platformę, na której się gra w podstawkę, więc to mnie nie martwi.
^^


To było po prostu pokazanie innego przykładu, ale o podobnym działaniu: kup coś, bo inaczej nie będziesz wiedział o co kaman...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować