Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Serious Sam 3: BFE na podzielonym ekranie - zobacz screeny

19 postów w tym temacie

O Yeah! To jest ogromny plus który przekonuje mnie do kupna tej gry.
Uwielbiam split-screen, dobrze że oprócz klawiatury i myszki mam przewodowego pada od Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest rakietnica? Jest... Jest armata? Jest... Jest split screen? Jest...

No dobra chłopaki z Croteam... dawać mi tu tego nowego Sama, trzeba przecież obronić nasz świat przed obcymi a przy okazji trochę zabawić się w dekoratora wnętrz. W tym roku hitem jest krwista czerwień i ozdoby z obcych "na odwrót" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hallelujah! Tyle godzin przegraliśmy w SS: TSE na poczwórnym nawet split screenie... jedna osoba na myszce, druga na samej klawiaturze, trzecia na padzie (bez analogów, lol), a czwarta na joysticku... i się grało : D. Cieszę się, że ten tryb powrócił. Ubolewam za to nad tym, że brakowało go w rimejkach Serious :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie każda karta graficzna może produkować dwa obrazy na osobne monitory, przy SLI/Crossfire są to nawet 4 monitory, które mogą być obsłużone. A najtańsze wystarczające do takiego grania monitory kosztują ok. 300 zł.
Przy split screenie mamy dodatkowo absurdalne proporcje ekranu typu 32:9 lub w drugą stronę 8:9.
Dla mnie w obecnych czasach to nonsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh to musiało by być ciekawi, na ekranie 17-19 czy nawet i 24 calowym grać podzielonym na 4 części ekranie :D Zapewne ten co by grał na klawiaturze i myszy w większości będzie wygrywał ^^ ale fajnie, że nie zapominają o podzielonym ekranie na komputerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować