Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne 3 - porcja nowych, wybuchowych screenów

35 postów w tym temacie

Ehhh ten Łysy Max ;/ups ok bo mogą się jeszcze tutaj ludzie obrazić. Ogolony Max... wygląda jak bohater, który zapada się pod ziemie. Gnije w swym samotniczym amoku, zarasta jak dziki agrest.. Potem się przebudza i stweirdza, że trzeba zniszczyć/zabić all więc jedną z form jest własnie takie golenie. Powrót do żywych.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 20:24, marcin-malysza napisał:

A teraz się zacznie: -To już nie to samo, nie ma już w tym ani krzty Noire itp.


To już nie to samo, nie ma już w tym ani krzty noire. I swoją drogą to prawda. Szkoda.

PS Chciałeś. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 20:24, marcin-malysza napisał:

A teraz się zacznie: -To już nie to samo, nie ma już w tym ani krzty Noire itp.

A najgorsze jest to, że to święta prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak swojego czasu patrzac na screeny mialem wrazenie ze tworcy wzorowali sie na Tropa de Elite. O ile mnie pamiec nie myli, miejsce wydarzen bedzie wlasnie podobne. Jesli utrzymali by oni ten sam klimat to nie bylo by zle. Niestety z czasem bardziej mi to przypomina policjantow z miami - zachodzace slonce, hawajska koszulina itp itd. Nie zrozumnie mnie zle, uwielbiam Miami Vice, rozowe lata 80te i wszystko co sie z tym wiaze. Niestety nijak to nie pasuje do starego Maxa Payna.
Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 22:18, Darkstar181 napisał:

> A teraz się zacznie: -To już nie to samo, nie ma już w tym ani krzty Noire itp.

A najgorsze jest to, że to święta prawda.


A grałeś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2012 o 23:20, Henrar napisał:

A grałeś już?

Nie, ale ciężko mi uwierzyć w klimat Noire na słonecznych ulicach Brazylii z łysym Maxem który bez przerwy przypomina mi pewnego pana co to "nie umiera łatwo" :D
Sam scenariusz zerżnięty żywcem z "Man on Fire"
To może być dobra gra akcji, ale nie czuć tu starego maksa, i to ani trochę.
Z Dragon Age 2 było to samo. Od pierwszych screenów wiedziałem że to po prostu nie wypali. Jak widać przeczucia mnie nie myliły. Ciekawe jak będzie tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 22:59, Paul_Luszyn napisał:

Pawnowie hejterzy : ZAGRAMY ZOBACZYMY ;p


Dlaczego zaraz hejterzy ?
Zresztą dam dobry przykład wyobraź sobie iż powstaje IV część Ojca Chrzestnego reżyserem zostaje Paul W.S. Anderson a film jest komedią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 01:24, MBi napisał:

Zawsze mnie zastanawiały te wspaniale wyprasowane "na kant" spodnie Maxa :D Kto mu je
prasuje ?


Nikt. Kupił kilkanaście par i chodzi w nich na zmianę. Jak się zabrudzi, kupuje nowe. Zupełnie jak Mikael Blomkvist, gdy pisał książkę o tym, jak SAPO niszczyło Salander. Po prostu nie miał czasu i siły zajmować się bzdurami takimi jak pranie czy prasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o tym iż tu brak Noir a tak naprawdę to dwie pierwsze części nie były Noir. Zacznijmy od tego iż filmy typu Noir były tworzone w latach 50 i swoją nazwę zawdzięczają czerni i bieli w których to były robione. Max Payne 1 i 2 to przykłady ewolucji Noir ale to nadal nie Noir a Neo-Noir... Gatunek ten korzysta z elementów Noir przy tym dodaje uaktualnione style, motywy, treści i elementy wizualne. Pozostaje zatem jeden z ważniejszych elementów. Protagonista<bohater/Bohaterka> to zwykły człowiek<w tym przypadku glina> uwikłany w świat przestępczy.

Zatem zanim zaczniecie wytykać czemuś/komuś jakiś brak to może pierw zaznajomcie się z definicją danego hasła< w tym przypadku Noir i Neo-Noir>.

Co do gry to czekam z niecierpliwością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem narzekań na zmienę klimatu. Może dlatego, że nie grałem w poprzednie części (kupiłem obie niedawno, ale brakuje mi trochę czasu i dopiero zacząłem).
P.S. A wiadomo coś o Edycji Kolekcjonerskiej na PC?
P.S. Zastanawiam się nad ufundowaniem nagrody dla kogoś, kto da mi namiar na sklep, który sprzeda mi którąś z takich koszul:
http://www.gram.pl/galeria_obrazki.asp?id=5206&i=10
a jeszcze lepiej ta:
http://www.gram.pl/galeria_obrazki.asp?id=5206&i=52
Tylko mi nie mówcie, że nie ma. Musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 12:14, NemoTheEight napisał:

P.S. A wiadomo coś o Edycji Kolekcjonerskiej na PC?


Oczywiście ;-)

W EK będzie zestaw golarek do głowy i koszula w papugi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 11:08, SarenkaB napisał:

Jedynym minusem zmiany klimatu Max''a są, jak dla mnie, litanie żalów ciągnące się pod
każdym newsem.


Cytat nie mój ale bardzo trafny
Pal licho fabułę i całą resztę, ważne żeby były wybuchy laski i dużo strzelania
Nie wszyscy idą do sklepu po Hard Reset, a wychodzą z Black Ops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 12:54, kerkas napisał:

Cytat nie mój ale bardzo trafny
Pal licho fabułę i całą resztę, ważne żeby były wybuchy laski i dużo strzelania
Nie wszyscy idą do sklepu po Hard Reset, a wychodzą z Black Ops

Akurat dobrą fabułę sobie cenię, tyle że w pierwszych Maxach nie była ani jakoś zaskakująco dobra, ani oryginalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować