Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2008 o 23:15, Piwomaniak napisał:

Hmm a po czym to rozpozna że konto załozyła ta sama osoba??? Chyba mam domysły ale jesli
tak to czy nie wystarczy np założyc kąta na lekcji informatyki na innym PC??? albo w
internetowej cafejce


Cóż, z moich doświadczeń administracyjno - moderatorskich wynika, że większość for ma skrypty pozwalające pokazać WSZYSTKIE IP, z jakich pisał dany użytkownik. Więc, jeśli najczęściej używany numer pokrywa się z IP osobnika zbanowanego, to już można pewne podejrzenia powziąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że decyzja Walgierza była słuszna. Żaden użytkownik forum nie powinien być obrażony w sposób z jakiego "skorzystałeś" . Jeśli nawet minimysz napisała coś błędnego, to nie pozostaje nic innego jak grzecznie zwrócić uwagę i trzymać na smyczy impulsywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 16:24, Mr.Kubu napisał:

Nie wiem czy skargi to tu się zamieszcza, ale lepszego na to miejsca znaleźć nie mogłem.

Szkoda, że nie poczytałeś regulaminu, bo pewnie byś się domyślił, że do tego służy formularz kontaktowy.

Dnia 27.05.2008 o 16:24, Mr.Kubu napisał:

Pozdrawiam(nawet szanownego Walgierza ^^)

Pozdrawiam również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

By Earthshaker:Uważam, że decyzja Walgierza była słuszna. Żaden użytkownik forum nie powinien być obrażony w sposób z jakiego "skorzystałeś" . Jeśli nawet minimysz napisała coś błędnego, to nie pozostaje nic innego jak grzecznie zwrócić uwagę i trzymać na smyczy impulsywność.

Zgadzam się z przedpiscą, plus pytanie - ile masz lat? Bo Minimysz nie jest Twoją szkolną koleżanką, której możesz nawrzucać tylko dorosłą kobietą i matką, więc trochę szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 16:42, Earthshaker napisał:

Uważam, że decyzja Walgierza była słuszna. Żaden użytkownik forum nie powinien być obrażony
w sposób z jakiego "skorzystałeś" . Jeśli nawet minimysz napisała coś błędnego, to nie
pozostaje nic innego jak grzecznie zwrócić uwagę i trzymać na smyczy impulsywność.

Ale to nie znaczy, że ta chamska minimysz powinna być bezkarna.

Moderatorzy

Takie rzeczy komentować będę głośno, gdyż jest to całkowite nieporozumienie. Na tym forum nie powinno być "poprawności", ale jak widzę jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 16:52, Mr.Kubu napisał:

Ale to nie znaczy, że ta chamska minimysz powinna być bezkarna.

Pardon? Zacznijmy od tego, że troszkę przesadzasz. Po pierwsze minimysz nikogo nie obraziła w taki sam, niesamowicie walący po oczach sposób, tylko w bardziej stonowany i grzeczniejszy niż "to" co teraz napisałeś (jeśli takie coś by się zdarzyło :)). Po drugie tak się nie zwraca do osoby starszej, a w dodatku kobiety. Po trzecie czasami takie komentarze lepiej zostawić dla siebie, no i po czwarte takimi zagraniami robisz nonsensowną awanturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 16:56, Earthshaker napisał:

Po pierwsze minimysz nikogo nie obraziła
w taki sam, niesamowicie walący po oczach sposób, tylko w bardziej stonowany i grzeczniejszy

Przejrzyj najpierw jej wypowiedź. "nienormalni księża, żal itp.:" to było nie dość, że niepoparte NICZYM to jeszcze obraźliwe i - tak jak to walgierz w stosunku do mnie napisał - obrzydliwe. A co ja powiedziałem? Jakby ktoś chciał ze zrozumieniem przeczytać tamtą wypowiedź to zorientowałby się, że była to zwykła odpowiedź TYM SAMYM na to co - ołkej - szanowna kobieta napisała i celem było zaakcentowanie skandaliczności tejże wypowiedź. W zamiarze nie miałem NIKOGO obrazić. Wystarczy czytać ze zrozumieniem, a walgierz chyba gdzieś sie spieszył, bo wypowiedzi nie zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 16:52, Mr.Kubu napisał:

Takie rzeczy komentować będę głośno, gdyż jest to całkowite nieporozumienie. Na tym forum
nie powinno być "poprawności", ale jak widzę jest :/


Gydby byla poprawnosc o jakiej mowisz to juz dawno wlepilbym ci drugiego degrada, bo widac wyraznie, ze regulaminu nie czytales, a co wiecej go nie przestrzegasz? Masz zazalenie? Podziel sie z nim z nami za pomoca formularza kontaktowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
Jednak minimysz kierowała swe słowa w odniesieniu o księżach itd. i nie skierowała żadnych nieprzyzwoitych przymiotów w Twoją stronę, a za to Ty to zrobiłeś. Poza tym skoro nie chciałeś nikogo obrazić to po co pisałeś epitet tyczący się minimyszy w tym poście: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=14187 ?
Jak już wojman stwierdził przenieś to na formularz

Poza tym jak to stwierdziła masa użytkowników:
"Status jest bez znaczenia", więc nie walcz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 17:11, Earthshaker napisał:

Poza tym jak to stwierdziła masa użytkowników:
"Status jest bez znaczenia", więc nie walcz tak.

Kończąc tą dyskusję - ja ani razu nie pragnąłem, aby mi przywrócić status brygadzisty. Ja tylko chcę aby osoba, która obraziła kogoś w obojętnie jaki sposób była karana. A na forum jaka kara może być prócz bana? Degrad...
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 17:15, Mr.Kubu napisał:

> Poza tym jak to stwierdziła masa użytkowników:
> "Status jest bez znaczenia", więc nie walcz tak.
Kończąc tą dyskusję - ja ani razu nie pragnąłem, aby mi przywrócić status brygadzisty.
Ja tylko chcę aby osoba, która obraziła kogoś w obojętnie jaki sposób była karana. A
na forum jaka kara może być prócz bana? Degrad...
Pozdrawiam.

Jak następnym razem będziesz wysyłał formularz, daj link do konkretnego posta albo przynajmniej jego nr. bo tak ciężko rozpatrzeć sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję ,że nikt mi nie będzie miał za złe ,że napiszę tu anie a e-maila któregoś z moderatorów. Czy któryś z was o wilcy strażnicy forum mógł by ustawić w temacie który podam na końcu by pierwszy post był przypięty do tematu? Jest to quiz wiec lepiej ustawić go do przypięcia... http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37471&u=110

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde uprzedzam, zeby tego typu prosby kierowac na skrzynke kontaktowa, prywatnego maila czy za pomoca komunikatora do ktoregos moderatora. Bo jeszcze troche i takie posty zaczna byc traktowane jak spam. Tu dyskutujemy o moderatorach, jacy sa zreszta wiecie o co chodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha. No to bardzo przepraszam. Następnym razem napiszę na formularz kontaktowy. I dziękuję za przypięcie posta. ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 09:39, GeoT napisał:

Firma mnie zwerbowała, bo doszła do wniosku, że wroga lepiej mieć u siebie, ale za to
pod kontrolą niż pozostawić go na wolności i nie wiedzieć kiedy zaatakuje :)

Ps. to było sprytne z tym, że teraz zwróciłeś na siebie uwagę i zostaniesz poddany permanentnej
inwigilacji ;)


hohoho, czyzbys cos sugerował??? moze ja o czyms nie wiem??? hmm, zastanowilo mnie to...
ale co tam, dom zabunkrowany, komp gotów do wysadzenia, cyjanek pod ręką- nikt mnie nie sprawdzi!!!! choc to nie byłoby ani troszkę trudne.... gram na pewno wysadzilo nie jeden bunkier, i dla tego jednemu modkoi na avku została jedynie jedna łapa, innemu sama głowa (właściwie kilku), innemmu wypadł pistolet z reki, koejny został zaskoczony w kapieli i została tylko kaczuszka, innego zjadl tygrys, kolejny strajkuje wraz z nauczycielami, a następny wysadza tych wszystkich wybrakowanych, nie mowiac juz o flooodsquadzie i zasłuzonych, tam widac slady powojennne;-))))))))

tak mnie własnie zastanowilo- kto jest konsulem od spraw wybuchów i sabotazy??? bo nie zauwazylem nikogo takiego;-))) Pewnie Soleila...
albo nie, jeszcze by złamała paznokieć i by forum 3.0 zalozyła wrednie usuwajas statusy wt-kom;-)))

nie zebym sie avkow czepial, kazdy ma jaki chce a innym nic do tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 14:50, Zakrzysiunio napisał:

jeden bunkier, i dla tego jednemu modkoi na avku została jedynie jedna łapa, innemu sama
głowa (właściwie kilku), innemmu wypadł pistolet z reki, koejny został zaskoczony w kapieli
i została tylko kaczuszka,

Testowaliśmy system antysmerski, i kapkę wymknął się spod kontroli. Pozatym monitory mają za małą powierzchnię żeby całe ciało przez nie przeszło w ramach rzeczowej inwigilacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem podziękować Moderatorom. Nie za bany, ale za to, że mnie sprowadzili na dobrą ścieżkę. ścieżkę bez piractwa. Chciałem także podziękować całej społeczności za miłe spędzone chwile na forum. Zmieniłem się. Bez gram.pl nie mogę żyć. Czy chęć poprawy ma jakieś znaczenie. Czy to, że zmieniłem się, nie chcę mieć nic wspólnego z moimi poprzednimi wcieleniami. Gram.pl dało mi tyle radości co żaden portal w internecie. Odmienia życie, kształtuje charakter. Chciałbym dzielić się nadal moimi postami z innymi. Poznawać innych ludzi. Moderatorzy : nawet jeżeli uważacie mnie za winnego moich byłych czynów - chciałem was przeprosić. Mam nadzieję, że moja tożsamość będzie się jeszcze zapisywała na stronach forum. Gdzieś gram.pl jest w moim sercu. Ban ? Chciałbym abym ja nie został zbanowany...za to jaki byłem. Proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2008 o 19:21, sig. napisał:

Testowaliśmy system antysmerski, i kapkę wymknął się spod kontroli.

tak, tylko nieco;-)) juz wiemy co tak na prawde zdazylo sie w Czarnobylu;-) ale czemu wydales sie przed innymi???? wróg nie śpi, pamiętaj o tym!

Dnia 29.05.2008 o 19:21, sig. napisał:

Poza tym monitory
mają za małą powierzchnię żeby całe ciało przez nie przeszło w ramach rzeczowej inwigilacji

ach.... no chyba ze tak.... ale czemu łapa??? to pozostanie tajemnicą;-)))
co do tej powierzchni- zalezy jaki monitorek/ki, w Instytucie Meteorologii w Warszawie widzialem polaczone kilka do kilkunastu monitorow i jedna!!! myszka do nich.... nie wiem kto to wymyslil ale jak tu wziac kursor z jedna strona na droga???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się