Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Walking Dead - pierwszy gameplay w sieci!

18 postów w tym temacie

Hahaha, to jest naprawde dobre.. xD nie wierze że to mówie ale podoba mi się to nigdy nie grałem w przygodówke z zombie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też normalnie nie gustuję w takich produkcjach, ale ta... trzyma w napięciu, klimat, zombie i w dodatku przygodówka, a nie kolejny fps. Łykam w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że to powiem, ale... to jest naprawdę super! Nie oglądałem serialu, nie czytałem książki... mam nadzieję, że przez grę nadrobię zaległości i w jednym i drugim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 22:30, Bulkers86 napisał:

Taki upośledzony brat Borderlands w TPP i pewnie bez mocnych elementów RPG...


Strzeliłeś porównaniem, nie ma co.

Jedyna wspólna rzecz z Borderlands to styl graficzny (cel-shading), natomiast rozgrywka to zupełnie inna bajka. Interaktywny komiks IMO, a że Telltale to tworzy, to produkt będzie co najmniej dobry. Znają się na na grach przygodowych jak mało kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 22:30, Bulkers86 napisał:

Taki upośledzony brat Borderlands w TPP i pewnie bez mocnych elementów rpg

O mój Boże widzisz i nie grzmisz, słyszałeś kiedyś o przygodówkach z elementami rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajnie to wygląda, powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczony. No i widać, że spotkamy postaci znane z serialu/komiksu (Hershel). Mam nadzieję, że spotkamy Lori i będziemy ją mogli rzucić na pożarcie Walkerom ;p

BTW. Kirkman to spoko koleś. Ma duży dystans do siebie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 07:10, KapiKullo napisał:

Czyli nie będzie wersji pudełkowych?


Jak wszystkie epizody wydadzą, wtedy zapewne wydanie zbiorcze będzie w wersji pudełkowej (taką mam nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ciekawie to wygląda. Cieszy to, że te wszystkie czynności wymagają jakiegoś wysiłku, a nie zostały rozwiązane w sposób banalnego QTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować