Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Watch Dogs - nowa marka Ubi

512 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2014 o 18:25, lis_23 napisał:

Spoko. Chodziło mi tylko o ten argument, że coś jest nudne. O 90% gier można powiedzieć
to samo ;)


Ok, zgoda, ale o ile w przypadku strzelania (wspomniane Borderlands) wciskanie ciągle jednego przycisku ma sens, o tyle to samo rozwiązanie by hakować: telefony innych, światła drogowe i bankomaty jest troszki... no cóż... właśnie monotonne (nie użyłem określenia "nudne"). To troszkę jak przechodzenie gry z włączonym autofire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pograłem:D

Chyba za długo w GTA V grałem bo WD jest po prostu brzydkie. Cienie, deszcz itp są na prawdę świetne ale cała reszta to badziew.

Wracam do GTA a WD zaraz ląduje na alledrogo i tablicy:)

Tylko co tu innego na PS4 jest obecnie godne zakupu? W science fiction się nie bawię także sporo odpada.
CHyba trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne premiery:)

Póki co wracam do GTA V:P

Mieliście rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wytrzymałeś jeszcze mniej niż ja :D
Nie na co się oszukiwać- WD jest słabe, a do poziomu jakiegokolwiek GTA mu zwyczajnie daleko.
Co do gier na PS4 to nic fajnego Ci nie polecę, bo zwyczajnie konsoli nie posiadam. Może kiedyś sobie sprawię, bo jakiś czas za mną taki pomysł chodzi ale te ceny gier mnie zawsze odrzucają. Trzeba jednak wziąć na to poprawkę, bo premierówki na PC ostatnio mocno podskoczyły...
Ale to nie odpowiedni temat na takie rozważanie- miłej gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 21:00, Radekl2 napisał:

Widzę, że wytrzymałeś jeszcze mniej niż ja :D


Widzę, że oboje nagraliście się w ten tytuł, że hej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh, mój zły dobór słownictwa naraził mnie na ten bezwzględny atak :\
Muszę Cię zmartwić- przeszedłem całą grę + trochę jazdy po mieście więc wbrew Twojej opinii mogę wyrażać negatywne zdanie o produkcji Ubisoftu. Nie wiem co tak Ci się podobało w tej grze, ale ja w odróżnieniu do niektórych ludzi szanuję inną opinię niż mam sam.
Tak więc skończmy te uszczypliwości i przyznajmy, że WD jest porażką* :D

*taki żarcik

EDIT:
"Widzę, że wytrzymałeś jeszcze mniej niż ja"- mimo, że niepotrzebnie wskoczyło mi tam słowo "jeszcze" to raczej to zdanie należy zrozumieć, że ja grałem w tę grę dość długo.
Tak więc oczekuję przeprosin na piśmie za ten bezwzględny atak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj to nasze Ubi...jakby robili o połowę gier mniej, to wszystkim by to na dobre wyszło. Odnośnie WD - ja dałem tej grze 8/10. A to, że większości się nie podoba...i to jest właśnie piękne. Pomyślcie co by było, gdyby wszyscy mieli taki sam gust;-) Te same kobitki, samochody, gry...
Ja akurat szanuję zdanie innych graczy. Fakt WD ma niedociągnięcia, ale mi gierka podeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie sprzedałeś, gorąco Cie zachęcam do wstrzymania się. Jeśli chodzi o rozgrywkę z początku jest drętwo i odpycha, ale potem jest ciekawie i nawet wciąga... Ja sam na początku myślałem, że całe szczęście, że dodali ją do karty gratis, bo inaczej bym się wkurzył (delikatnie mówiąc)... Ale im się więcej pogra tym lepiej. Co nie zmienia faktu, że GTA V to nawet startu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie jest obleśna, nie mam zbyt dużej frajdy z jazdy po mieście itp także sprzedaję;)) Zbieram na soundtracka z GTA V który to wyjdzie w ilości sztuk 5 000, liczę, że uda mi się kupic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obleśna? Może jakaś przypadłość konsoli ;) JA powiem szczerze, że może d...y nie urywa, ale miejscami jest naprawdę ładnie, zwłaszcza w zakresie otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2014 o 20:54, Marcin08 napisał:

Obleśna? Może jakaś przypadłość konsoli ;) JA powiem szczerze, że może d...y nie urywa,
ale miejscami jest naprawdę ładnie, zwłaszcza w zakresie otoczenia.



Model uszkodzeń, model jazdy, tekstury aut i cała reszta mnie odstrasza. Konsola nie ma tu nic do rzeczy;) Chyba za dużo w GTA V gram i za bardzo WD porównuję do GTA a to porównanie sensu nie ma bo GTA V to kompletnie inna liga. A, że granie w GTA mi wystarcza to nie widzę jednak miejsca dla WD:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2015 o 19:17, Czarek188 napisał:

Panowie jestem w parku, mam coś zhakować i nie bardzo wiem co... O co chodzi w tej misji?

Zrobione, post nieważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować