Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Watch Dogs - nowa marka Ubi

512 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2014 o 17:12, Citkowsky napisał:

Odbieram dziś Watch Dogs na PS4.
Czy gra na start wymaga jakichś aktualizacji? Neta w konsoli nie mam także nic nie pobiorę;
czy to nie będzie przeszkadzało?


WD w porównaniu GTA wypada bardzo blado i pewnie zanudzisz się na śmierć po pierwszych 2 godzinach grania. Patch pobiera się automatycznie, jeśli PS4 jest podłączone do internetu. Jeśli nie ma połączenia - patch się po prostu nie pobierze, co może przeszkadzać w rozgrywce, bo ta aktualizacja naprawiała sporo bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 13:11, Citkowsky napisał:

Czy gra w wersji na ps4 jest warta wydania 70zl?


Osobiście powiedziałbym NIE. Pograłem chyba ze 3-4 godziny (choć już po kilkudziesięciu minutach miałem ochotę odpuścić, ale liczyłem na to, że gra się tylko powoli rozkręca - myliłem się), odinstalowałem i więcej do niej nie zajrzałem. Biorąc pod uwagę to, ile nieruszonych gier mam na Steamie (choćby Thiefa), raczej nie wydaje mi się, bym kiedykolwiek do niej wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>...............

No to mnie pocieszyłeś, nie ma co:P
7 dyszek dałem za grę także najwyżej pogram parę dni i sprzedam po tej samej cenie.

Nie mam szans na neta w konsoli (musiałbym jechać do kogoś z konsolą a nie chce mi się:P)
ZObaczymy co ta gra jest warta bez patchowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwól, że może jeszcze ja spróbuję uratować Cię od popełnienia takiej zbrodni jak wydanie 70zł na WD. Ja kupiłem pre-order (co prawda na PC) i byłem bardzo niezadowolony. Singiel jest słaby i krótki, a masa błędów i niedoróbek spowodowała u mnie to, że nawet nie chce się do tej gry wracać. To co finalnie Ubi wypuścił do sklepów nie ma się nijak do zapowiedzi, dlatego jako dobry kolega polecam poczytać kilka recenzji i pooglądać jakieś filmiki na YT z rzeczywistej rozgrywki. Weź poprawkę na to, że moim zdaniem hakowanie tylko wygląda fajnie, a w samej gry wyszło co najwyżej średnio.
Wybacz ale musiałem to napisać, bo WD jest dla mnie moim najgorszym dotychczasowym zakupem i teraz nie dałbym za tę grę więcej jak 10zł.
Tak więc zastanów się kilka razy i potem zdecyduj czy chcesz w to wchodzić. Nie zabronię Ci tego, bo pewnie masz inny gust niż ja, ale... :)

EDIT: Widzę, że się spóźniłem. Idź lepiej do sklepu po zwrot kasy i poczekaj jak za kilka lat będą rozdawać za darmo (osobiście nie wiem czy nawet wtedy warto byłoby stać w kolejce) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>..............

Pierwsze podejście do gry dzisiaj zrobię, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Nie sądziłem, że aż tak negatywne opinie wystosujecie co do tej gry.

Pograłem z 20min u kolegi na PC i nawet mi się to podobało; miasto duże, grafika ok, jest czym i gdzie pojeździć, pobawić się można. Zobaczymy, może mi się spodoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>........

Tak czy siak jest już za późno bo gra w wersji na PS4 już leży na biurku i przygotowuję się do jej odpalenia.

Tak jak pisałem, pograłem swego czasu ze 20min u kolegi i nawet mi się podobało.
CO do fabuły to nie wiem ale ja i tak największą zabawę mam ze swobodnej jazdy po mieście bez celu i tego oczekuję od tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 17:48, Citkowsky napisał:

Tak czy siak jest już za późno bo gra w wersji na PS4 już leży na biurku i przygotowuję
się do jej odpalenia.

Łączę się z Tobą w bólu :)
Nie no żartuję. Ja mam o tej grze jak najgorsze zdanie, dlatego tak chciałem Cię przed tym obronić. Mam nadzieję, że znajdziesz w niej chociaż malutki plusik i będziesz się z nią dobrze bawił (palce mi krwawią gdy piszę w temacie o WD "dobra zabawa") :D
Co do jeżdżenia po mieście- nie przeżyłem tam dużo ciekawych chwil, bo sam singiel mnie tak zniesmaczył, że po prostu nie widziałem sensu w dalszym odpalaniu tej produkcji. Hakowanie jest słabe, grafika nie powala, a bugi w dniu premiery były ogromne (nie wiem jak to będzie u Ciebie jak nie zainstalujesz patcha).
Tak więc nie oczekuj zbyt wiele, a może przeżyjesz mniejsze rozczarowanie niż ja :p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja chyba jestem jakiś inny:-) Mnie się WD podobał. Grałem na x360. Wiadomo...nie ma co porównywać z GTAV, to jednak nie ta liga. Ale takich rozwiązań, jakie zastosowano w WD nigdzie indziej nie widziałem. Grafika może i nie najlepsza, ale te wszechogarniające kamery były super. Według mnie 70 zł to nie są źle wydane pieniądze, kilka tygodni sobie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że są ludzie którym WD się spodoba. Ale duża część oglądała zapowiedzi i screeny/filmiki które Ubi wrzucał do Internetu na długo przed premierą i nie oszukujmy się- te materiały pochodziły chyba z całkowicie innej gry, a do pudełek zapakowali jakiegoś wybrakowanego brata tej produkcji.
Tak więc na podsumowanie- nikomu nie zabraniam dobrze się bawić przy ogrywaniu WD, chociaż sam tego nie przeżyłem i ciężko mi to sobie wyobrazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 17:53, Radekl2 napisał:

Łączę się z Tobą w bólu :)
Nie no żartuję. Ja mam o tej grze jak najgorsze zdanie


Dla samego deszczu nocą i odbić na mokrych powierzchniach warto w ten tytuł zagrać. Poza tym, jest fajny model strzelania oraz główne misje fabularne. Aktywności pobocznych jest zbyt wiele i większość z nich jest zbędna ( prócz odblokowywania tych wierz a la AC i FC ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 17:53, Radekl2 napisał:

Co do jeżdżenia po mieście- nie przeżyłem tam dużo ciekawych chwil, bo sam singiel mnie
tak zniesmaczył, że po prostu nie widziałem sensu w dalszym odpalaniu tej produkcji.
Hakowanie jest słabe, grafika nie powala, a bugi w dniu premiery były ogromne


Przypomniałeś mi moją przeprawę z WD i przechodzenie kolejnych misji na zasadzie "przejść jak najszybciej i zapomnieć". Jeszcze to całe "hakowanie", które w 90% polega na wciśnięciu jednego przycisku, albo te nudne, liniowe do bólu misje z jeszcze gorszymi bezpłciowymi postaciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>..................

Mówię, najwyżej po weekendzie gra wyląduje na alledrogo czy innej tablicy:)

Akurat gościmy z żoną jej 13 letnich braci także pogramy sobie i zobaczymy co to warte;)
Dam znać przed północą czy nie wyrzuciłem płyty z grą przez okno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 17:46, Citkowsky napisał:

Nie sądziłem, że aż tak negatywne opinie wystosujecie co do tej gry.


Być może jest to kwestia tego, jak napisał Radekl2, że po gameplay''ach i screenach przedpremierowych, po niesamowitych zapowiedziach i tym całym "hajpie", jaki UBI wytworzyło wokół gry, dostałem produkt, który "lekko" odstawał od wszystkiego, co pokazano mi wcześniej i na co się nastawiłem. Jasne, zabawa telefonem jest może fajna przez parę minut, ale potem jest już tylko monotonna (lepiej się bawiłem hakowaniem w BioShocku), minigierki nudzą a postaci są jakieś takie... hmm... nijakie i płytkie. No i jazda samochodem, przy której miałem wrażenie, że prowadzę wystruganą z drewna zabawkę, a nie solidny, sportowy wóz. Zdecydowanie jestem na nie w stosunku do tej gry. Założenia były piękne, a wyszło jak zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 18:02, lis_23 napisał:

Dla samego deszczu nocą i odbić na mokrych powierzchniach warto w ten tytuł zagrać.

70 zł za takcie coś? Wybacz, ale to się nie trzyma kupy- to już lepiej odpalić odpowiedni filmik na YT, ustawić najwyższą rozdzielczość i dać na pełny ekran.
Model strzelania, który jest praktycznie w każdej grze, w której dostajemy do ręki pistolet też nie jest wielkim odkryciem.
Fabuła według mnie stoi na żałosnym poziomie 1000 pięter niżej niż CoD za dziesięć lat. Wygląda to tak: "podepnij się pod jakąś kamerę naciskając JEDEN przycisk i kombinuj, może się uda. Jak nie to po prostu wejdź na chama i rozwal wszystko"- będzie taki sam wynik.
Jak wspomniał Hommicide "hakowanie" jest fajne dwa-trzy razy (ok, będziesz super gościem jak doprowadzisz do mega wypadku na skrzyżowaniu, ale ile razy może to bawić?). Nic odkrywczego, bo wymaga tylko przytrzymania "x" czy co tam sobie ustawicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 18:12, Radekl2 napisał:

jak doprowadzisz do mega wypadku na skrzyżowaniu, ale ile razy może to bawić?).



W ciągu 20min zrobiłem to kilkanaście razy i bawiło mnie cały czas:P
Pytanie tylko czy po 200min nadal by mnie tak bawiło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, zabawa telefonem jest może fajna przez parę minut, ale potem jest

Dnia 21.11.2014 o 18:09, Ring5 napisał:

już tylko monotonna (lepiej się bawiłem hakowaniem w BioShocku)


Wiesz, to można powiedzieć o większości gier Ubi ( AC, FC ) i o większości gier w ogóle ( np. że " Bonderlands " to tylko strzelanie, itp. ) . Ja nie napalałem się na ten tytuł przed premierą ( nie przepadam za sansboksami, a szczególnie za tymi, których akcja toczy się w teraźniejszości ) ale jak już kupiłem EK to troszkę się do niej przekonałem. Fajnie się zwiedza miasto, strzela i wykonuje główne misje. Widoczki też są ładne ( szczególnie nocą i podczas deszczu ).
Ogólnie, nie podoba mi się ten cały hrkt na Ubisoft tylko dlatego, że to Ubi, więc trzeba danej grze dać 1 / 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 18:17, lis_23 napisał:

Ogólnie, nie podoba mi się ten cały hrkt na Ubisoft tylko dlatego, że to Ubi, więc trzeba
danej grze dać 1 / 10.


Nie, no, zaraz, powoli... Znowu wychodzi na to, że skrytykowanie jakiejś gry = hejt. Wybacz, ale tu się trochę zapędziłeś. Akurat fakt, że za grę odpowiada UBI, mało mnie interesuje (jakoś Black Flag uwielbiam, a to ta sama firma), nie piszę, że gra jest do bani i koniec, howgh, bo ja tak powiedziałem, tylko wymieniam to, co mnie osobiście w tej grze nie podeszło. Chyba nie ma obowiązku uwielbiania każdej gry, prawa? Citkowsky poprosił o opinie, podałem swoją. Gdzie tu hejt (a nawet hrkt;) )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2014 o 18:12, Radekl2 napisał:

70 zł za takcie coś?


Wiesz, ja dałem 250 zł za EK ;)

>Wybacz, ale to się nie trzyma kupy- to już lepiej odpalić odpowiedni

Dnia 21.11.2014 o 18:12, Radekl2 napisał:

filmik na YT, ustawić najwyższą rozdzielczość i dać na pełny ekran.


Wybacz, ale w takim wypadku myśli się przed premierą. YT Ci przecież nie wyłączyli, prawda? ;)
Ja prawie zawsze oglądam sobie gameplay na YT, chyba, że jestem w 100% pewien danej gry. Hype nie zwalnia z myślenia. Ja praktycznie zawsze kupuj daną grę w dniu premiery ale jestem tego świadom i nie mam do siebie pretensji ( mam tu na mysśi bardzo wyczekiwane tytuły, gdyż część gier kupuję na promocjach, wyprzedażach, itp. ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2014 o 18:21, Ring5 napisał:


Nie, no, zaraz, powoli... Znowu wychodzi na to, że skrytykowanie jakiejś gry = hejt.
Wybacz, ale tu się trochę zapędziłeś. Akurat fakt, że za grę odpowiada UBI, mało mnie
interesuje (jakoś Black Flag uwielbiam, a to ta sama firma), nie piszę, że gra jest do
bani i koniec, howgh, bo ja tak powiedziałem, tylko wymieniam to, co mnie osobiście w
tej grze nie podeszło. Chyba nie ma obowiązku uwielbiania każdej gry, prawa?


Spoko. Chodziło mi tylko o ten argument, że coś jest nudne. O 90% gier można powiedzieć to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 18:16, Citkowsky napisał:

W ciągu 20min zrobiłem to kilkanaście razy i bawiło mnie cały czas:P
Pytanie tylko czy po 200min nadal by mnie tak bawiło :P


Ciesze się, że być może dołączysz do grona zadowolonych graczy :D

@lis_23
Nie ma co bronić UBI w przypadku WD, bo to jest widoczna porażka dla każdego kto kupił grę w dniu premiery, a widział ją wcześniej na zapowiedziach. I nie ma jak temu zaprzeczyć- nawet jakbym był jednym z pracowników UBI to nie zrobiłbym tego z czystym sumieniem.
Co samego UBI nic nie mam- uwielbiam serię AC, a mimo to nie mam oczu zaklejonych taśmą i potrafię dostrzec ich błędy. Nie napiszesz mi, że Unity nie jest też w jakimś sensie słabym zagraniem z ich strony. Przynajmniej tyle wzięli sobie do serca i grafika wygląda podobnie jak zapowiadali, ale optymalizacja leży i kwiczy, a sama gra jest pełna błędów.
I na koniec powiem Ci, że bardzo rzadko kiedy ludzie tak masowo hejtują różne firmy bez przyczyny. UBI, EA jak i inne przykłady "ofiar hejterów" zasłużyły sobie na to same.

EDIT:
Z Twojego punktu widzenia wnioskuję, że miałem fatalne odczucia z gry w WD tylko i wyłącznie na własne życzenie, a UBI pewnie jeszcze powinienem za to przeprosić. No sorry, ale to jest dziwne... YT mi nie wyłączyli i właśnie dlatego przed premierą widziałem filmiki pokazujące jaka ta gra miała być super. UBI spaprało robotę przy WD i ja jako klient, który zapłacił za ich produkt mam chyba prawo być niezadowolony? Czy nie? Bo trochę gubię się po tych Twoich argumentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować