Zaloguj się, aby obserwować  
capral

RuneScape czyli darmowa gra sieciowa rpg

474 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2007 o 16:17, edeń napisał:

Na www.runescape.com jest wszystko opisane.

Grałem w tą gre, ale żeby mieć dostęp do wyrabianie lepszych rzeczy trzeba płacić. Lepiej by było za DARMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 16:59, lukasz3953 napisał:

> Na www.runescape.com jest wszystko opisane.
Grałem w tą gre, ale żeby mieć dostęp do wyrabianie lepszych rzeczy trzeba płacić. Lepiej by
było za DARMO.



po pierwsze: nikt ci nie każe płacić, na darmowym świecie też są duże możliwości chyba że nie dla tych, co stoją gdzinami pod jednym drzewem i je rąbią.
po drugie: Proste, że dla ciebie było by lepiej, ale w takim razie na kup za swoje oszczędności i kieszonkowe jakichś rzeczy i porozdawaj je za darmo. Wtedy tez by się wszyscy cieszyli, ale nie wiem czy ty też że ciężko zarobione pieniądze rozdałeś za darmo. Oni po prostu robią to, żeby zarobić a nie żeby jakieś dziecko mogło se pograć a oni by tą kasę wyrzucili w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 17:21, Matizk12 napisał:

> > Na www.runescape.com jest wszystko opisane.
> Grałem w tą gre, ale żeby mieć dostęp do wyrabianie lepszych rzeczy trzeba płacić. Lepiej
by
> było za DARMO.


po pierwsze: nikt ci nie każe płacić, na darmowym świecie też są duże możliwości chyba że nie
dla tych, co stoją gdzinami pod jednym drzewem i je rąbią.
po drugie: Proste, że dla ciebie było by lepiej, ale w takim razie na kup za swoje oszczędności
i kieszonkowe jakichś rzeczy i porozdawaj je za darmo. Wtedy tez by się wszyscy cieszyli, ale
nie wiem czy ty też że ciężko zarobione pieniądze rozdałeś za darmo. Oni po prostu robią to,
żeby zarobić a nie żeby jakieś dziecko mogło se pograć a oni by tą kasę wyrzucili w błoto



po pierwsze nie se tylko sobie po drugie nie mam zamiaru pieniędzy wyrzucać w błoto a po trzecie nie stałem cały czas pod drzewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:26, General Odyn napisał:

A ja jestem szefem w klanie Rycerze Honoru


Ej, a mogłbyś podać adres strony i forum, moglibyśmy zawrzeć sojusz z twoim klanem, bo ja jestem dyplomatą klanu w ktorym jestem. Aha, oto sdres forum:

www.polskiklanrunescape.fora.pl

lukas3953 -----> Czemu twierdzisz ze wykupowanie memba to wyrzucanie pieniedzy w błoto??? Przecież w każdej grze tego typu trzeba płacić za dodatkowe opcje, przynajmniej ja tyle wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak: ja nie mam wykupionego membersa bo:
a) nie stać mnie (chodze do gimnazjum i nawet kieszonkowego nie dostaje)
b) jak się chodzi do szkoły to nie mam czasu żeby grać w runescapa, co najwyżej raz na kilka dni
c) nie chcę się za bardzo wciągnąć

a tak co do tego wyrzucania kasy w błoto to przypominasz mi faceta który stwierdził na wątku o Tibii (cytuję z pamięci): "Już po pięciu minutach grania zobaczyłem jaki to kicz"(czy coś w tym stylu) oraz mojego kumpla, który z RuneScape''a zrezygnował bo nie mógł samouczka przejść:). A tak swoją drogą to skoro twierdzisz że memb to wyrzucanie kasy w błoto to powiedz po prostu że ci się gra nie podoba a nie tłumacz się ceną memba, bo ja jakoś bez niego gram rok czy dwa i nie mam zamiaru przestać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi podać kilka klanów do których można się przyłączać
- od jakiego lvl''u przyjmujecie
- jakie są warunki przyjęcia
- czy coś oferujecie bądź nie
- co należy robić będą w klanie
Thx z góry
Pozdrawiam wszystkich graczy RuneScape
(PS - obecnie dopiero trenuje swoją postać ale dobrze by było mieć jakieś rozeznanie jeśli chodzi o moją przyszłą gre - gra w grupie daje więcej przyjemności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generale Odyn - jedyna rzecz jaka wydaje mi sie w waszym regulaminie nie do końca słuszna i zachęcająca do przystąpienia jest taka - u członkostwo jest już na zawsze(nie można sie odłączyć i przejść do innego klanu więc podejrzewam że nie można też odejść bo zostanie to uznane za zdrade)
Reszta wydaje mi sie całkiem sensowna.
Cóż narazie musze ćwiczyć mą postać by kiedyś dołączyć do jakiegoś klanu - jak widze wymagania są(30combat lvl)
Pozdrawiam.
PS - który masz combat lvl?Jaki jest najwyższy combat lvl członka waszego klanu jeśli moge wiedzieć - tak z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że za to co za chwilę napisze, nie zostanę zjedzony ^^ Otóż dopiero zaczynam grę i na pobliskiej farmie w miejscu gdzie się zaczyna, gostek każe mi przynieść 20 kup wełny. Tylko, że strzygę owce i dostaję samą wełnę. Co zrobić żeby stała się ona tym, co on chce ?? I jeszcze jedno, w jaki sposób mogę zdobyć pieniądze ?? Wszędzie chodzę i szukam, nic nie mogę znależć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:15, Probos napisał:

Mam nadzieję, że za to co za chwilę napisze, nie zostanę zjedzony ^^ Otóż dopiero zaczynam
grę i na pobliskiej farmie w miejscu gdzie się zaczyna, gostek każe mi przynieść 20 kup wełny.
Tylko, że strzygę owce i dostaję samą wełnę. Co zrobić żeby stała się ona tym, co on chce ??
I jeszcze jedno, w jaki sposób mogę zdobyć pieniądze ?? Wszędzie chodzę i szukam, nic nie mogę
znależć :(


Żeby nawinąć wełne musisz znaleźć spinning wheel(chyba tak to sie nazywa)
Kase - sprawa prosta
1 - Bierz siekeire i rąb drewno - potem do sklepu i sprzedajesz - jakośna początku trzeba trszke kasy zarobic
2 - bierz kilof i wykop troche różnych rud...potem do pieca na sztabki...bierzesz młotek...kujesz cośna kowadle(anvil) i sprzedajesz...na początku to taniocha ale potem sie przydaje
3 - zrób jakieś proste questy - stronka na której jest wszystko elegancko napisane pod tym kątem to -www.runepl.com (jeśli coś złamałem z regulaminu to gorąco przepraszam - nie miałem zamiaru)
4 - możesz od kogoś wyżebrać ale to troche hańba
5 - musisz jakoś sobie poradzić...start jest najnudniejszzy i najtrudniejszy
Pozdrawiam i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można znależć ten Spiling Whell ?? :) Niestety, ale ze względu iż mój net do najszybszych nie należy, więc nie mam zbytnio ochoty na szukanie :P Więc jakbyś mógł, byłbym bardzo wdzięczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować