Zaloguj się, aby obserwować  
capral

RuneScape czyli darmowa gra sieciowa rpg

474 postów w tym temacie

Witam! Zakładam nowy temat o Runescape. Tę grę rpg znajdziecie na stronie www.runescape.com. To naprawdę fajna gierka. Szybko się nabija leele i skile, Po tygodniu można mieć już 30 lvl!!!!
Rodzajów potworów jest tak średnio, ale za to broni którymi się walczy w zwarciu i na dystans a nawet lasek czarodziejskich jest bardzo dużo. Nowicjusze mogą poprosić mnie o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 18:18, capral napisał:

Witam! Zakładam nowy temat o Runescape. Tę grę rpg znajdziecie na stronie www.runescape.com.
To naprawdę fajna gierka. Szybko się nabija leele i skile, Po tygodniu można mieć już 30 lvl!!!!
Rodzajów potworów jest tak średnio, ale za to broni którymi się walczy w zwarciu i na dystans
a nawet lasek czarodziejskich jest bardzo dużo. Nowicjusze mogą poprosić mnie o porady.


Aż mnie zainspirowałeś tym RuneScape''m. Założyłem konto. I mam pierwsze pytanie - na jakim grasz serwerze. Jeśli chciałbym, żebyś mi pomógł to dobrze by było, żebyś mi pomógł w świecie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dwa dni i mi się znudziła :P
Tak jakoś na początku fajnie było, ale taki jakiś brak klimatu. No i zero Polaków. Żadnego nie spotkałem...
A z innymi chodź fajnie się gadało, to część oszukiwała. Jeden mnie zabił poza miastem...
GRRRR :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 18:57, Karlak napisał:

> Witam! Zakładam nowy temat o Runescape. Tę grę rpg znajdziecie na stronie www.runescape.com.

> To naprawdę fajna gierka. Szybko się nabija leele i skile, Po tygodniu można mieć już
30 lvl!!!!
> Rodzajów potworów jest tak średnio, ale za to broni którymi się walczy w zwarciu i na
dystans
> a nawet lasek czarodziejskich jest bardzo dużo. Nowicjusze mogą poprosić mnie o porady.


Aż mnie zainspirowałeś tym RuneScape''m. Założyłem konto. I mam pierwsze pytanie - na jakim
grasz serwerze. Jeśli chciałbym, żebyś mi pomógł to dobrze by było, żebyś mi pomógł w świecie
gry.


obecnie nie mgę ci pomódz, bo mam jakiegoś qesta i jestem na cmentarzu i nie mogę z niego wyjść dopóki go nie wykonam. Nie kapuje wogle o co tam chodzi, ale jeśli się domyślę i go zrobię to dam ci znać!
Powodzenia w grze!!!

PS. Dam ci kilka porad:
1.zawsze jak idziesz zabijać potwory zaopatruj się w jedzenie, bo one mogą cię zabić
2.nie wyrzucaj żeczy które z nich wypadną bo jeśli są słabe możesz je sprzedać
3.Nabijaj tylko jeden rodzaj skilów (ja próbowałem być magiem gdy miałem 40 skilów walenia toporem i od razu zabiły mnie gobliny)
4.nie chodż w nieznane miejsca bez odpowiedniego ekwipunku bo są tam mocne potwory które mogą cię zabić
to tyle, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 22:50, capral napisał:

> > Witam! Zakładam nowy temat o Runescape. Tę grę rpg znajdziecie na stronie www.runescape.com.

>
> > To naprawdę fajna gierka. Szybko się nabija leele i skile, Po tygodniu można mieć
już
> 30 lvl!!!!
> > Rodzajów potworów jest tak średnio, ale za to broni którymi się walczy w zwarciu
i na
> dystans
> > a nawet lasek czarodziejskich jest bardzo dużo. Nowicjusze mogą poprosić mnie o porady.

>
>
> Aż mnie zainspirowałeś tym RuneScape''m. Założyłem konto. I mam pierwsze pytanie - na
jakim
> grasz serwerze. Jeśli chciałbym, żebyś mi pomógł to dobrze by było, żebyś mi pomógł w
świecie
> gry.

obecnie nie mgę ci pomódz, bo mam jakiegoś qesta i jestem na cmentarzu i nie mogę z niego wyjść
dopóki go nie wykonam. Nie kapuje wogle o co tam chodzi, ale jeśli się domyślę i go zrobię
to dam ci znać!
Powodzenia w grze!!!

PS. Dam ci kilka porad:
1.zawsze jak idziesz zabijać potwory zaopatruj się w jedzenie, bo one mogą cię zabić
2.nie wyrzucaj żeczy które z nich wypadną bo jeśli są słabe możesz je sprzedać
3.Nabijaj tylko jeden rodzaj skilów (ja próbowałem być magiem gdy miałem 40 skilów walenia
toporem i od razu zabiły mnie gobliny)
4.nie chodż w nieznane miejsca bez odpowiedniego ekwipunku bo są tam mocne potwory które mogą
cię zabić
to tyle, powodzenia

To który ty masz lvl, bo ja już na 57 combat zabijam lesser demony na 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którym okienku mam pokazany level całkowity? Nie chodzi mi o to okienko ze ścinaniem drzew itp.
Szczerze mówiąc, zarejestrowałem się w Runescape jakieś 1,5-2 lata temu, a nie wykonałem żadnego questu- chyba przez brak znajomości języka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 15:31, General Odyn napisał:

> > > Witam! Zakładam nowy temat o Runescape. Tę grę rpg znajdziecie na stronie www.runescape.com.

>
> >
> > > To naprawdę fajna gierka. Szybko się nabija leele i skile, Po tygodniu można
mieć
> już
> > 30 lvl!!!!
> > > Rodzajów potworów jest tak średnio, ale za to broni którymi się walczy w zwarciu

> i na
> > dystans
> > > a nawet lasek czarodziejskich jest bardzo dużo. Nowicjusze mogą poprosić mnie
o porady.
>
> >
> >
> > Aż mnie zainspirowałeś tym RuneScape''m. Założyłem konto. I mam pierwsze pytanie
- na
> jakim
> > grasz serwerze. Jeśli chciałbym, żebyś mi pomógł to dobrze by było, żebyś mi pomógł
w
> świecie
> > gry.
>
> obecnie nie mgę ci pomódz, bo mam jakiegoś qesta i jestem na cmentarzu i nie mogę z niego
wyjść
> dopóki go nie wykonam. Nie kapuje wogle o co tam chodzi, ale jeśli się domyślę i go zrobię

> to dam ci znać!
> Powodzenia w grze!!!
>
> PS. Dam ci kilka porad:
> 1.zawsze jak idziesz zabijać potwory zaopatruj się w jedzenie, bo one mogą cię zabić
> 2.nie wyrzucaj żeczy które z nich wypadną bo jeśli są słabe możesz je sprzedać
> 3.Nabijaj tylko jeden rodzaj skilów (ja próbowałem być magiem gdy miałem 40 skilów walenia

> toporem i od razu zabiły mnie gobliny)
> 4.nie chodż w nieznane miejsca bez odpowiedniego ekwipunku bo są tam mocne potwory które
mogą
> cię zabić
> to tyle, powodzenia
To który ty masz lvl, bo ja już na 57 combat zabijam lesser demony na 82


MAM LVL 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 15:52, Sztywny-pl napisał:

W którym okienku mam pokazany level całkowity? Nie chodzi mi o to okienko ze ścinaniem drzew
itp.
Szczerze mówiąc, zarejestrowałem się w Runescape jakieś 1,5-2 lata temu, a nie wykonałem żadnego
questu- chyba przez brak znajomości języka :)


Najedź na małe okienko pod tamtymi levelami i wtedy pokarze się twój lvl(napisy są żółte)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 15:52, Sztywny-pl napisał:

W którym okienku mam pokazany level całkowity? Nie chodzi mi o to okienko ze ścinaniem drzew
itp.
Szczerze mówiąc, zarejestrowałem się w Runescape jakieś 1,5-2 lata temu, a nie wykonałem żadnego
questu- chyba przez brak znajomości języka :)

Całkowity level, czyli total jest pod umiejętnośćiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 09:16, General Odyn napisał:

> W którym okienku mam pokazany level całkowity? Nie chodzi mi o to okienko ze ścinaniem
drzew
> itp.
> Szczerze mówiąc, zarejestrowałem się w Runescape jakieś 1,5-2 lata temu, a nie wykonałem
żadnego
> questu- chyba przez brak znajomości języka :)
Całkowity level, czyli total jest pod umiejętnośćiami

Więc, czy levele pokazujące się po najechaniu myszą na innych graczy, to są ich levele całkowite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 12:14, Sztywny-pl napisał:

> > W którym okienku mam pokazany level całkowity? Nie chodzi mi o to okienko ze ścinaniem

> drzew
> > itp.
> > Szczerze mówiąc, zarejestrowałem się w Runescape jakieś 1,5-2 lata temu, a nie wykonałem

> żadnego
> > questu- chyba przez brak znajomości języka :)
> Całkowity level, czyli total jest pod umiejętnośćiami
Więc, czy levele pokazujące się po najechaniu myszą na innych graczy, to są ich levele całkowite?

Nie, to są ich poziomy bojowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to jakiś czas temu, ale oddałem swoje konto kumplowi. Kilka rad dla początkujących:
1. Jak macie kilka lvli w wlace to idźcie pod Faladorn (białe miasto) i walczcie z krowami. Zbierajcie cowhides i odnoście do banku. Jak zbierzecie 100 to do banku w Al-Kharid i tam się ogłoście graczom. Najczęściej jest za 100 cowhides będzie jakieś 10.000 kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 18:19, Sztywny-pl napisał:

> Nie, to są ich poziomy bojowe
Więc jak się rozwija poziomy bojowe?

Trenujac:
a)wojownicy-hitpoints,attack,defence.attack,strenght,
b)łucznicy-hitpoints,ranged,
c)magowie-hitpoints ,magic.
Każda klasa dostaje też combat lvl trenując prayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 20:54, demo124 napisał:

pomorzcie w misji goblin dyplomacy z czego zrobic blue dye?? wiem ze 5 coins i?? plis pomorzcie!!!

Musisz kupic woad leaves. A pomoc przy questach znajdziesz na www.runepl.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam level niski.. Ok. (bo już niepamiętam) 60. Nick "Wasizi", więc możecie wpisać w Top Scores (HighScores) moje statystyki. W RS już przestałem grać, a zacząłem ponad 1,5 roku temu. Mój kolega, którego wporadziłem w tą grę ma level 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować