TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2008 o 10:48, minimysz napisał:

GeoT
Mnie się zdaje, że to raczej Piterus będzie przekąską na drogę ;D


Słuszna uwaga, ale i ta Piterusa niemniej cenna. Wiem, bo widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 11:04, minimysz napisał:

Może kosmiczne wiewiórki lubią wysysać szpik z kości... Kto je tam wie?


"Dzikie wiewióry są wszystkożerne... i trzeba na nie raczej uważać :P"

"Poradnik łowcy", autor: hunter22, Rozdział 4 "Dzikie wiewióry i inne gryzonie" str. 23

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to więcej mięsa na nim, niż na wiewiórce ;-)

hunter22
Czyli tak, jak podejrzewałam :)
A jest tam coś o myszach?

mlynar911
Nie odpowiadam na prowokacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 15:16, minimysz napisał:

mlynar911
Nie odpowiadam na prowokacje :P

A tam to nie żadna prowokacja jest :D tak tylko mnie to troche rozśmieszyło ;p I w dodatku spowiadał mnie ksiądz który ma ze mną religie ;/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 15:16, minimysz napisał:

hunter22
Czyli tak, jak podejrzewałam :)
A jest tam coś o myszach?


"Nie daj się zwieść milutkiemu wyglądowi myszy, nawet w pojedynkę bestia ta potrafi rozszarpać dzikiego wiewióra... a najgorsze jest to, że te drapieżniki żyją stadnie :P (...)
Doświadczony łowca omija myszy wielkim łukiem, walczy z nimi tylko w ostateczności"

"Poradnik łowcy", autor: hunter22, Rozdział 4 "Dzikie wiewióry i inne gryzonie" str. 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 17:47, dawidos170 napisał:

> > mlynar911

A kto Go tam wie ? Ja deista jestem ;)

Yyyyyyyyyyyyyyyy a co to deista ?? ;] Pierwszo słyszę ;p (google nie wchodzą w rachubę ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:36, mlynar911 napisał:

> > > mlynar911
>
> A kto Go tam wie ? Ja deista jestem ;)
Yyyyyyyyyyyyyyyy a co to deista ?? ;]


Raczej kto to. Boś jeszcze ograniczony człek ;) pl.wikipedia.org się melduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


;P Deizm w skrócie jest poglądem filozoficzno-teologiczny (także stanowiskiem światopoglądowym ) uznającym Boga za stwórcę, ale odrzucającym wiarę w cuda i objawienia ;) Pamiętam jeszcze z lekcji jak mieliśmy oświecenie :D
A co do księży, to kiedyś ksiądz w konfesjonale zapytał mnie ''''czy Bóg dał mi już znak, by zostać księdzem?'''' odpowiedziałem, że jeszcze nie ;P A on na to ''''czy mogę uścisnąć Ci rękę? '''' . Skończyłem spowiedź ,wstaje ,ksiądz wychodzi z konfesjonału podaje mi rękę, a wszyscy wkoło się gapią jak nie wiem co ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:46, boduczek napisał:


;P Deizm w skrócie jest poglądem filozoficzno-teologiczny (także stanowiskiem światopoglądowym
) uznającym Boga za stwórcę, ale odrzucającym wiarę w cuda i objawienia ;) Pamiętam jeszcze
z lekcji jak mieliśmy oświecenie :D


Mniej więcej tak. Odrzuca również świętych, życie pozagrobowe oraz Trójcę świętą. Najprościej - Bóg stworzył świat i teraz buja się on sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:46, boduczek napisał:

A co do księży, to kiedyś ksiądz w konfesjonale zapytał mnie ''''czy Bóg dał mi już znak,
by zostać księdzem?'''' odpowiedziałem, że jeszcze nie ;P A on na to ''''czy mogę uścisnąć
Ci rękę? '''' . Skończyłem spowiedź ,wstaje ,ksiądz wychodzi z konfesjonału podaje mi
rękę, a wszyscy wkoło się gapią jak nie wiem co ^^

Ja też bym się gapił ;p ale to co tak sobie on to powiedział?? Czy łączy cię z nim jakaś więź??

@dawidos170
Ehh przecież napisałem ,że google nie wchodzą w grę to i wikipedia też prawda?? :>
A fajnie jest mówić na kogoś co to ;p wtedy śmiech jest. I to wcale nie musi oznaczać moje ograniczenie umysłowe ... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:52, dawidos170 napisał:

Mniej więcej tak. Odrzuca również świętych, życie pozagrobowe oraz Trójcę świętą. Najprościej
- Bóg stworzył świat i teraz buja się on sam ;)

No to już bardziej szczegółowy opis deizmu ;) A co do samego poglądu to jest, że tak powiem trochę irracjonalny ;P Wychodzi z niego, że Bóg nas stworzył i nie obchodzi go co się z nami dzieje ;D IMO albo wierzymy, że Bóg istnieje i jest, albo nie. Po co utrudniać sobie życie na siłę ? ;)

Pozdrawiam

mlynar911
Skąd :P Pierwszy raz widziałem tego już siwego Pana, znaczy się księdza ;) Nie mam pojęcia czemu to na mnie trafiło :D Tylko mnie podał rękę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:52, mlynar911 napisał:

@dawidos170
Ehh przecież napisałem ,że google nie wchodzą w grę to i wikipedia też prawda?? :>


Google to nie wiki. Wiki jest encyklopedią.

Dnia 12.03.2008 o 18:52, mlynar911 napisał:

A fajnie jest mówić na kogoś co to ;p wtedy śmiech jest. I to wcale nie musi oznaczać
moje ograniczenie umysłowe ... ;]


Jak przerobisz na polskim ironię to mnie poinformuj. Do tego czasu postaram się pisać prostym językiem. No i deizm przerabia się na polskim jak już Boduczek wspomniał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:54, boduczek napisał:

A co do samego poglądu to jest, że tak
powiem trochę irracjonalny ;P


Wcale nie jest tak irracjonalny jak się wydaje. Podobnych sytuacji w naszym świecie są dziesiątki. Porzucone dzieci, przedmioty,które tworzymy i rzucamy w kąt bądź kupujemy i kończą w kącie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:55, dawidos170 napisał:

Jak przerobisz na polskim ironię to mnie poinformuj. Do tego czasu postaram się pisać
prostym językiem. No i deizm przerabia się na polskim jak już Boduczek wspomniał ;)

Jakoś zawsze miałem problem z odgadnięciem ironii w formie pisanej ;] A Deizmu jeszcze nie miałem w szkole. Dopiero MaCButa przerabiamy (Makbeth) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:52, dawidos170 napisał:

> /.../ > Mniej więcej tak. Odrzuca również świętych, życie pozagrobowe oraz Trójcę świętą. Najprościej
- Bóg stworzył świat i teraz buja się on sam ;)

Bardziej mniej, jak więcej ;-P Tak jest w jednym z trzech historycznych (ale nadal aktualnych) znaczeń słowa "deizm".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym w takim razie było pytanie "A was?", jeśli nie prowokacją?

hunter22
Aż boję się pytać o inne zwierzęta...
Ale coś w tym jest, bo nasz myszak próbował kiedyś zamordować mysz komputerową i gdyby nie moja szybka reakcja, jego niecny plan by się powiódł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się