Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż pecetowego Minecrafta: kolejne 200 tys. w kilka dni

18 postów w tym temacie

Zaraz wpadnie konsolowa gimbaza mówiąc, że ta informacja to fake, bo nie ma nawet 14 mln osób które mają PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zaraz wpadnie konsolowa gimbaza mówiąc, że ta informacja to fake, bo nie ma nawet 14
> mln osób które mają PC ;)

Nie wiem, czy gimbaza gra konsolach. Na PC jest szybszy dostęp do fejsbuka i jutuba :)

> Na samym Steamie jest 70mln+

Spokojnie, zaraz zleci się dzieciarnia mówiąc, że to same multikonta i konta tylko dla jednej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Spokojnie, zaraz zleci się dzieciarnia mówiąc, że to same multikonta i konta tylko dla
> jednej gry.

Czyżby zalew ludzi z 1 liceum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym nie powiedział że ta gierka się tak może sprzedać. Nikt z mojego otoczenia w to nie gra. Chciał bym zobaczyć statystyki w jakim kraju się ta gra najwięcej sprzedała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W życiu bym nie powiedział że ta gierka się tak może sprzedać. Nikt z mojego otoczenia
> w to nie gra. Chciał bym zobaczyć statystyki w jakim kraju się ta gra najwięcej sprzedała.

Otóż to. Również nie znam nikogo, kto by w to grał. Szkoda, bo chętnie bym pożyczył, trochę pograł i wyrobił o niej własną opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Otóż to. Również nie znam nikogo, kto by w to grał. Szkoda, bo chętnie bym pożyczył,
> trochę pograł i wyrobił o niej własną opinię.

Możemy się dogadać na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 14:58, Driftwood napisał:

Otóż to. Również nie znam nikogo, kto by w to grał. Szkoda, bo chętnie bym pożyczył,
trochę pograł i wyrobił o niej własną opinię.


Kiedyś było demo, pewnie nadal jest w sieci. Ja w nie troche pograłem z ciekawości i nie byłem strasznie "na nie". Po prostu nie moja bajka, ale koncept na grę całkiem sympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się cieszę, że nie ma już takiego hejtu na MC co kiedyś :)
Absolutnie nie rozumiem wyzywania graczy Minecrafta gimbusami, bardzo kreatywna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak się cieszę, że nie ma już takiego hejtu na MC co kiedyś :)
> Absolutnie nie rozumiem wyzywania graczy Minecrafta gimbusami, bardzo kreatywna gra.
>
Hejt ten wziął się od masy "lec plajeruw" z głosami 12 latków którzy kręcili z niej filmiki na youtube (no i również z widowni na podobnym poziomie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat dorzuciłem się ogólnie do statystyk bo kupiłem na PS3 i PC. Na PC bo to kiedyś była moja główna platforma do grania.
PS3 z uwagi na to że wieczorem przed snem mogę nacisnąć przycisk na padzie, wszystko się włączy, pograć pół godziny - godzinę, nacisnąć przycisk i iść spać bo się właśnie wszystko wyłączyło.
Wygodne.

Wersja PS3 nie ma kilku bajerów, świat jest ograniczony i relatywnie mały ale liczę że chociaż pod względem ficzerów dogoni wersje PC. Za to nie trzeba układać surowców tylko od razu budujesz co chcesz jeżeli je masz.
Dla mnie to jest usprawnienie. Układanie surowców było by ciekawsze gdyby było więcej rzeczy do zbudowania a tak na wszystko jest określony i niezmienn przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie te komentarze i tak się zastanawiam... piszecie "zleci się dzieciarnia", "wpadnie gimbaza". Sorki, ale to niby ma świadczyć o Waszej dojrzałości? Uważacie, że rzucając takimi tekstami jesteście od nich lepsi? Przecież to dokładnie taki sam poziom jak to, z czego się nabijacie.

Co do samej gry, to naprawdę pozostaje pogratulować sukcesu. Mnie wprawdzie MC nigdy nie wciągnął (jak padł mi laptop i nie miałem co robić, to kupiłem sobie wersję Mobile, pograłem trochę i więcej do niej nie wróciłem), ale gram w inne tytuły oparte na podobnym systemie (np. 7 Days to Die) i jestem w stanie zrozumieć, czemu ludzi to tak kręci.

Ciekawi mnie tylko, kiedy Notch zdecyduje się wziąć za tworzenie dwójki. Red od Terrarii już zapowiedział, że nadchodzący update będzie ostatnim, a potem Terraria 2 (bo konkurencja, m.in. w postaci Starbound, nie próżnuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 08:57, Ring5 napisał:

Ciekawi mnie tylko, kiedy Notch zdecyduje się wziąć za tworzenie dwójki. Red od Terrarii
już zapowiedział, że nadchodzący update będzie ostatnim, a potem Terraria 2 (bo konkurencja,
m.in. w postaci Starbound, nie próżnuje).


Nie ma nawet lanów dla następcy MC.
Notch już w ogóle nie zajmuje się tą grą i jesli nawet powstanie jakaś "kolejna część", to nie on tym będzie się zajmował.

Co do Terrari, to też mieszasz w temacie, bo jedynka będzie wspierana update''ami dotąd, dopóki będzie zainsteresowani grą.
Twróca nie zajmuje się już grą tylko właśnie terrarią 2, a do jedynki jest zoragnizowany oddzielny zespół i on zajmuje się rozwojem gry (jeszcze kilka updateów na pewno sie pojawi).

Co do samego MC nie dziwi jego populraność, bo gra ma wszystko, to co lubi chyba każdy dzieciak, czyli klocki z których można praktycznie wszystko zbudować. ;]
A grę hejtowały i hejtują chyba tylko osoby bez wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 09:12, meryphillia napisał:

Co do Terrari, to też mieszasz w temacie, bo jedynka będzie wspierana update''ami dotąd,
dopóki będzie zainsteresowani grą.
Twróca nie zajmuje się już grą tylko właśnie terrarią 2, a do jedynki jest zoragnizowany
oddzielny zespół i on zajmuje się rozwojem gry (jeszcze kilka updateów na pewno sie pojawi).


To po kolei:
- nie mieszam, bo losy Terrarii śledzę od 2011 roku ;)
- Waść mieszasz, bo Red cały czas pracuje nad T1, Lunar Update będzie prawdopodobnie ostatnim updatem z jego udziałem. O fakcie, że cały czas pracuje, można przeczytać TU -> http://www.reddit.com/r/Terraria/comments/1peg3k/this_just_in_from_0x33s_streamruh_roh/cd1iotv, TU -> http://www.terrariaonline.com/threads/a-small-update.129677/ lub TU -> http://www.terrariaonline.com/threads/a-bit-of-an-update.128331/
- do ekipy dołączyły nowe osoby, które na razie współpracują z Redem, pałeczkę przejmą dopiero po 1.2.3 (lub 1.3).

Dnia 03.02.2014 o 09:12, meryphillia napisał:

Co do samego MC nie dziwi jego populraność, bo gra ma wszystko, to co lubi chyba każdy
dzieciak, czyli klocki z których można praktycznie wszystko zbudować. ;]


No właśnie chyba wszystkiego nie ma, przynajmniej dla mnie, bo lego uwielbiam, od mojego pierwszego zestawu minęło już ponad ćwierć wieku, a ja nadal trochę klocków mam, natomiast MC w ogóle mnie nie wciągnął. W przeciwieństwie do wspomnianej Terrarii. Może po prostu za mało się tam dzieje?

Dnia 03.02.2014 o 09:12, meryphillia napisał:

A grę hejtowały i hejtują chyba tylko osoby bez wyobraźni.


Nie chodzi o hejtowanie gry, tylko negatywne komentarze pod adresem innych graczy. Wbrew temu, co niektórym się wydaje, ludzie nie rodzą się dorosłymi i przez okres dojrzewania, kiedy to hormony rzucają się na mózg i mówi/pisze się głupie rzeczy, przechodził każdy z nas, nie rozumiem zatem, czemu nagle niektórzy robią się tacy "dojrzali" i uważają się za lepszych. Ale to już temat na inną dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 09:29, Ring5 napisał:

- Waść mieszasz, bo Red cały czas pracuje nad T1, Lunar Update będzie prawdopodobnie
ostatnim updatem z jego udziałem.


czyli będzie ostatnim z jego udziałem, a nie ostatnim w ogóle.
Do czasu wydania Terraria 2 gra na pewno będzie wspierana pomimo faktu, że duża baza graczy odeszła do Starbounda.

Dnia 03.02.2014 o 09:29, Ring5 napisał:

Może po prostu za mało się tam dzieje?


Bo to właśnie w domyśle są klocki do budowania, a nie gra do "dziania się". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 15:12, AppleNitrox napisał:

> Otóż to. Również nie znam nikogo, kto by w to grał. Szkoda, bo chętnie bym pożyczył,

> trochę pograł i wyrobił o niej własną opinię.

Możemy się dogadać na ten temat :)


Co masz na myśli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować