Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi Star Wars: Uprising. To RPG-owy prequel VII Epizodu Gwiezdnych wojen

28 postów w tym temacie

A już myslalem że na obecną generację dostanę erpega z Gwiezdnych Wojen aż czytając newsa KotOR mi się przypomniał a tu taki zawód.
Jakas tania gierka na smartfony ehh. Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł artykułu powinien brzmieć: "Nadchodzi androidowa kupa udająca RPGa w uniwersum Star Wars. Nie podniecać się, proszę się rozejść" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym arcie widzę jakiegoś Vadera z barami wielkimi jak Schwarzenegger. Strzelam, że ktoś wpadł na genialny pomysł zrobienia robo-vadera po śmierci tego prawdziwego :v
Genius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Zdecydowanie NIE. Czy naprawdę tak ciężko jest zrobić DOBRĄ grę mając, jak Disney, prawie nieograniczony budżet? Przecież gdyby się postarali, spokojnie mogliby zrobić tytuł na miarę KotORów, X-Winga czy Jedi Outcast, jak rany, a nie jakieś smartfonowe gierki, których i tak już jest w Google Play Store za dużo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 16:04, Ring5 napisał:

Nie. Zdecydowanie NIE. Czy naprawdę tak ciężko jest zrobić DOBRĄ grę mając, jak
Disney, prawie nieograniczony budżet? Przecież gdyby się postarali, spokojnie mogliby
zrobić tytuł na miarę KotORów, X-Winga czy Jedi Outcast, jak rany, a nie jakieś smartfonowe
gierki, których i tak już jest w Google Play Store za dużo :/

Ale z drugiej ten krótki trailer miał więcej sensu i klimatu niż te wszystkie TORy i TFU razem wzięte.No, może poza Frankohorriganowym ochroniarzem na końcu.
Inna sprawa że sama gra pewno będzie słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 16:50, MisioKGB napisał:

Dlaczego ten czarnoskóry na okładce ubrał się jak Han Solo?

z tego samego powodu dla którego smuggler z TORa i tysiąc innych klonów. Designerzy bez własnych pomysłów, dział księgowości wymuszający stosowanie tylko "sprawdzonego" a najpewniej oba na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 16:39, dark_master napisał:

Ale z drugiej ten krótki trailer miał więcej sensu i klimatu niż te wszystkie TORy i
TFU razem wzięte.


Czy ja wiem? Trailery TORa byly calkiem niezle. Ten przypominal mi raczej zajawki SW: Rebels. Kompletnie mnie nie zachecil do wyprobowania gry. Wprost przeciwnie. No nic, zobaczymy co bedzie dalej, ale jakos szczegolnie optymistycznie mnie ten projekt nie nastraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ale mi zrobiliście nadzieję na coś porządnego. Już zacząłem sobie marzyć o jakimś porządnym rpg w świecie Star Wars, a nie tym śmiesznym kotorze. Trzeba będzie jednak przejść tego całego Kotora 2, bo na Disneya i jakieś dobre gry pod jego reżimem najwyraźniej nie można liczyć. Co do kotorów to dwójka, jako że robił ją obsidian pewnie będzie dobra, zdziwiłbym się gdyby było inaczej. Jedynka wbrew temu co wszyscy mówią była bardzo przeciętna. Wykluczając arcygenialnego HK-47 oczywiście. Główny wróg wyglądał komicznie, a fabuła to, nie licząc nudnego szukania fragmentów jakiejś mapy, kalka nowej nadziei. Nawet ten cały Revan nie był jakiś interesujący. Właściwie to obu sithów ma się głęboko w czterech literach dopóki nie następuje ten legendarny zwrot akcji, po którym znowu wraca się do nudnego szukania reszty mapy. Ale nawet to było arcydziełem w porównaniu do jakiś gierek z urządzeń przenośnych, którymi nie rozumiem jak można się katować. Także ten tego. Tytułem newsa daliście mi nową nadzieję i zaraz ją odebraliście.
Disney natomiast robi same błędne decyzje moim zdaniem. Wywalił całe uniwersum z lubianymi postaciami takimi jak Kyle Katarn i Revan, a zastąpił beznadziejnie zapowiadającym się filmem z dyszącym w każdej scenie murzynem ( https://www.youtube.com/watch?v=L5pz80hjmdE ) oraz kobitą o twarzy nieskalanej inteligencją. Anuluje 1313, które zapowiadało się na coś oryginalnego w tym świecie i zaczyna wydawać takie gówienka. Już o zamykaniu Lucasarts nie wspomnę.
A tak chciałbym pograć sobie w kontynuację jedi academy, czyli najlepsiejszej gry w tym światku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę a komentarze zastanawiam się czemu wszyscy narzekają, że w Polsce bieda. Skoro przedmówcy są w stanie ocenić całą grę na podstawie teasera, bo w sumie trailer na niecałą minutę to bardzie teaser, to powinni masowo wygrywać w Totka, szaleć na giełdach całego świata i wyciągać setki tysięcy po kasynach. A ci bardzie pracowici robić dla rządu jako licencjonowani prorocy.
Szkoda tylko, że na przenośne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 18:00, NemoTheEight napisał:

Jak patrzę a komentarze zastanawiam się czemu wszyscy narzekają, że w Polsce bieda. Skoro
przedmówcy są w stanie ocenić całą grę na podstawie teasera, bo w sumie trailer na niecałą
minutę to bardzie teaser, to powinni masowo wygrywać w Totka, szaleć na giełdach całego
świata i wyciągać setki tysięcy po kasynach. A ci bardzie pracowici robić dla rządu jako
licencjonowani prorocy.
Szkoda tylko, że na przenośne.


To na urządzenia przenośne więc oczywiste jest, że to będzie gówno. Nie trzeba do tego nawet gameplaya oglądać. Gdyby to było na xboxa, psa czy pc to można by było to brać na poważnie. Gry na urządzenia przenośne to gry dla casuali, albo gry wykastrowane w stosunku do tego czym mogłyby być gdyby były na duże platformy. Na oba wypadki nawet szkoda paczać, a co dopiero grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Nie po prostu muszę się odezwać.

Okej, nie podoba ci się KOTOR rozumiem, ale [m-Z] ziomek nie wiem jaki ty masz problem z usunięciem EU przez Disneya, przecież żaden Agent Disneya nie wejdzie ci do domu i nie odbierze ci twoich ulubionych historii tylko dlatego żę zostały uznane za niekanoniczne,wciąż będziesz mógł po nie sięgnąć, wciąż będziesz mógł się nimi cieszyć a jeśli nie potrafisz bo nie są "kanoniczne" to masz najwyraźniej ze sobą, zresztą Disney dobrze zrobił - EU było zwyczajnie za ciasne i wypełnione po brzegi faktami które nowe produkcje zwyczajnie nie mogłyby brać pod uwagę bo powstałby wtedy jeszcze większy [m-Z] niż w kinowym Uniwersum X men, zresztą stare historię (książki, komiksy i gry) wciąż są w sprzedaży i są teraz historiami alternatywnymi, przy okazji jesteś kolejnym typem co narzeka na Johna Boyegę... BOŻE !!! Czy w tym kraju żyją sami Rasiści ???!!! przy okazji mnie osobiście nie obchodzi żadne 1313, poza tym to że teraz wydają taką grę to nie znaczy że będą wydawać takie już zawsze... boże, boże, boże, BOŻEEEEE !!!!! Ja już mam dość po prostu tych wszystkich [m-Z] narzekań na Disneya - że Łeee Disney zrobi z tego bajkę dla dzieci, Łeee wykasowali mi moje książki o Darthie Bejnie,co za [m-Z](wybaczcie pisownię), Łeee zamkneli LucasArts... łe, łe, łeeeeeee !!!!

Wybaczcie mój wybuch emocji ale po prostu dostaję szału za każdym razem jak widzę takie komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 18:08, Aeoxin18 napisał:

Po prostu dostaję szału za każdym razem jak widzę takie komentarze


Czyli ludzie nie moga narzekac ze nie podoba im sie polityka Disneya, ale ty mozesz narzekac na takie narzekanie? Ciekawa filozofia zyciowa. Ale mam lepsza: ochlon troszke, idz na spacer, wez zimny prysznic, pohamuj jezyk (bo taki nie jest tu mile widziany) i badz laskaw zrozumiec, ze idea forum jest to, iz kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Nawet, jesli nie pasuje ono do twojego swiatopogladu.

A jesli idzie o likwidacje EU, to akurat sie zgodze, ze to byl wyjatkowo glupi pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



:D Wow. Nie spodziewałem się, że też kogoś tak wkurzę. Problem z tym co zrobił Disney mam taki, że przez niego nie ukażą się kontynuacje tych gier. Kolejnej części Jedi Academy, Kotora czy od biedy TFU nie byndzie. Z tym ma problem. Sam fanatycznym fanem tego uniwersum nie jestem, ale niezwykle głupie jest dla mnie wywalenie wszystkiego co przez tyle lat było budowane, żeby zrobić jakąś śmieszną historię o dyszącym murzynie. Bo tyle o tym gościu wiadomo obecnie. I nie, nie jestem rasistą. Jestem złoto-czarnym anarchistą, tak więc żadne kolektywne wartości pokroju rasizmu, patriotyzmu, socjalizmu i innych takich mnie nie dotyczą. Zresztą zostawmy ten temat, bo my nie Braun, żeby na politykę przez star warsy schodzić. A już na pewno nie ma to sensu tutaj.
Zresztą ja mam dość wszechobecnego hajpu na wiedźmaka, który IMO jest grą tak beznadziejnie słabą, że dragon ejdże wyglądają przy nim bogate pod względem zawartości arcydzieła. Nie ma praktycznie dnia by coś o tej grze się nie pojawiło. Ja się boję, że z lodówki mi Geralt chędożąc yennefer wypadnie, a i tak się tak nie unoszę, tak więc spokojniej mój przyjacielu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 18:08, Aeoxin18 napisał:



Nie po prostu muszę się odezwać.


Jak masz się odzywać w taki sposób - polecam nie robić tego wcale.
Poczytaj regulamin, na start dostajesz degrad -2 za zero kultury i niedopuszczalne słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować