Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Project Scorpio droższy od PlayStation 4 Pro?

15 postów w tym temacie

Cena PS4 Pro to 1799 zlotych, a jest to konsola dominujaca na rynku. Microsoft nie moze dac ceny wyzszej o wiecej niz 100 dolarow/euro. Takze mozemy oczekiwac u Nas czegos w granicach 2199, a mozliwe mniej jesli brac pod uwage to, ze Sony moze zrobic korekte ceny na sezon swiateczny. Mocniejsze bebechy i naped bluray 4K na papierze sa warte wyzszej ceny. Kwestia gier, bo roznice w grafice nie beda diametralne. Ja obstaje przy markach tj. GoW, Forza czy Halo. Playstation wyda jedno Gran Turismo na 6 lat... Troche slabo, ale co kto woli :).

 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzor napisał:

 Kwestia gier, bo roznice w grafice nie beda diametralne. Ja obstaje przy markach tj. GoW, Forza czy Halo. Playstation wyda jedno Gran Turismo na 6 lat... Troche slabo, ale co kto woli :).

 

Akurat pod względem exów konsola Microsoftu wypada gorzej od nowego Switcha. No i samym nadchodzącym GT Sport Ps4 nie żyje :P.


https://www.finder.com.au/2017-exclusives-comparison-ps4-xbox-one-switch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lis_23 napisał:

I kto to kupi, bez bazy ekskluzywnych tytułów na premierę?

Nintendo Swith ma chociaż Zeldę, a co ma Microsoft?

Z tą Zeldą to nie do końca ex dla Switcha, skoro Wii U też ją ma ;) Póki co to chyba tylko 1-2 Switch tam jest ekskluzywny na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lis_23 napisał:

I kto to kupi, bez bazy ekskluzywnych tytułów na premierę?

Nintendo Swith ma chociaż Zeldę, a co ma Microsoft?

Halo 6, Forza 7, Gearsy 6 lineup stulecia się zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cygi zanim konsola miala swoja premiere w PL to juz dawno mozna ja bylo kupic przed premiera np w media markt za ponad 4000zl , na allegro ceny wahały sie od 3000 do 5000zl. Jeszcze pamietam jak do domu big brothera dostali ps2 i gulczas zapytal czy moze ja wziac , a ten mu punkal ze prezentow za 5 tys nie bedzie robil. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby to się udało to potrzebują launch title na miarę Breath of The Wild. O ile GoW, Forza czy Halo będą pewnie dobre, a nawet bardzo dobre (chociaż z Halo to kto wie), to są to tytuły skierowane głównie do tych, którzy grali w poprzednie części i nie przyciągną raczej wielu nowych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, scyzor napisał:

Cena PS4 Pro to 1799 zlotych, a jest to konsola dominujaca na rynku. Microsoft nie moze dac ceny wyzszej o wiecej niz 100 dolarow/euro. Takze mozemy oczekiwac u Nas czegos w granicach 2199, a mozliwe mniej jesli brac pod uwage to, ze Sony moze zrobic korekte ceny na sezon swiateczny. Mocniejsze bebechy i naped bluray 4K na papierze sa warte wyzszej ceny. Kwestia gier, bo roznice w grafice nie beda diametralne. Ja obstaje przy markach tj. GoW, Forza czy Halo. Playstation wyda jedno Gran Turismo na 6 lat... Troche slabo, ale co kto woli :).

 

Eee ... Gran Turismo to dla mnie najsłabsza gra na PlayStation. PS4 to:

 

- trylogia Uncharted

- Uncharted 4

- Bloodborne

- Infamous Second Soon

- Driveclub

- Gravity Rush

- God of War III

The Lost of Us

- Rathet and Clanc

- The Last Guardian

a tylko w tym roku wyszły już:

- Nioh

- Gravity Rush 2

- Horizon Zero Dawn

 

a na horyzoncie wznowienie Crasha i nowy God of War. A co ma Microsoft? - Forza Motosport 6 i Halo 5 - Gears of War 4, nowa Forza, Quantum Break i Halo Wars 2 wyszły już także na PC.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do exclusive'ów to wiemy jak na razie tylko o kocie w worku. Spencer obiecał zestaw nowych gier, ale muszą stanąć na głowie, żeby co najmniej dorównać Sony. Na chwilę obecną już faktycznie lepiej kupić Switcha czy nawet WiiU z Zeldą. Wprawdzie Sea of Thieves jest pewniakiem, ale nie system sellerem. Xbox nadal potrzebuje nowych, porządnych IP jak za czasów 360, takich jak *ekhem* Scalebound (in memoriam :().

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować