Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Destiny 2 na PC - Bungie wie, czego chcą gracze

10 postów w tym temacie

To są dopiero ciekawe newsy o tej grze. Niech się szykują na falę hejtu :D

"With a mouse and keyboard, you don’t want the mouse moving without you moving it, so recoil doesn’t feel good, so there is no recoil on PC."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chacaron napisał:

To są dopiero ciekawe newsy o tej grze. Niech się szykują na falę hejtu :D

"With a mouse and keyboard, you don’t want the mouse moving without you moving it, so recoil doesn’t feel good, so there is no recoil on PC."

Ale ma rację. Bez sensu żebym korygował sam celownik co wystrzał. Pewnie będzie jak z Soldier 76 w Overwatch. Celownik jest stabilny. Rozrzut się zmienia. Więc kontrolujesz strzelanie tak żeby walić małymi seriami a nie napieprzasz jak w kaczkę i ruszasz myszką jak epileptyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech dobrze zoptymalizują co by to na 1080p w 60 klatkach mi śmigało na maksa to będę zadowolony. Recoil czy nie recoil pal to licho, od recoila to mam CS'a mnie tylko fajny singiel interesuje, jeśli w ogóle jest (?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Niech dobrze zoptymalizują co by to na 1080p w 60 klatkach mi śmigało na maksa to będę zadowolony. Recoil czy nie recoil pal to licho, od recoila to mam CS'a mnie tylko fajny singiel interesuje, jeśli w ogóle jest (?).

Jak w każdej grze mmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygi napisał:

jesteśmy wyjątkowo podekscytowani

Rzygam.

Ostatnio często to robisz. Może pora wybrać się do lekarza, to może być coś poważnego. W każdym razie staraj się to robić w toalecie, a nie publicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, One_of_the_Many napisał:

Ostatnio często to robisz. Może pora wybrać się do lekarza, to może być coś poważnego. W każdym razie staraj się to robić w toalecie, a nie publicznie :)

Ludzie w USA (a w szczególności Hollywood) wręcz notorycznie nadużywają słowa "ekscytujące", dlatego za każdym razem, jak widzę to słowo w wypowiedzi, pokazuję wszystkim, że mam już tego słowa dość.

W kwestii promocji, używania tego słowa powinni prawnie zabronić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować