Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

Góry czy morze - co wolicie?

68 postów w tym temacie

No to wkurza dlatego ja polecam las szczególnie w deszcz praiwe nikogo nie ma i świeże powietrze :).

Zależy też w jakich górach jeśli w pobliżu jakiś większych miast lub schronisk to ludzi sporo - widomo łatwy transport .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morze - bo można się położyć na kocyku i nic nie robić a w górach to tylko zawsze "zbieraj się - trzeba wrócić zanim zrobi się ciemno":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W górach to masz zakwasy (aua) a następnego dnia idziemy dalej... Zdecydowanie morze. Lubie sobie wypocząć na kocyku a nie łazić (choć góry są fajne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś 5 lat pod rząd jeździłem na morze - wtedy wolałem morze.
Ale w ostatnich latach, bardziej wolę góry...

Po co jeździć nad morze, jak opalać można się tak samo wszędzie indziej. A pływać w Bałtyku, to żadna przyjemność.
Na dodatek, w mojej okolicy jest mnóstwo strzeżonych kąpielisk o wiele lepszych niż plaża nad morzem.

A teraz można, jechać w góry - na przykład Tatry Słowackie i korzystać z gór oraz jezior, zalewów, basenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morze. Można naprawdę porządnie pożeglować w lato na Bałtyku...żeglowanie przy 8 to jest to! A jak góry to tylko zimą i to narty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie morze, zawsze to jakaś adrenalina jak Cię ~~1,5 metrowa fala zmyje z powierzchni ziemi :) Za górami nie przepadam, jako, że nawet na nartach jeździć nie umiem, a większej styczności oprócz 2-tygodniowego pobytu (a tam też za dużo nie było tej charakterystyki prawdziwych gór, nie miałem nawet jak wypróbować swoich możliwości w śniegu, bo niestety pojechałem tam latem) nie miałem, więc nie mam co za bardzo się o nich opowiadać. A włazić pod górę jest 100x gorzej niż pod górkę/pagórek, cokolwiek, byleby ~~powiedzmy 200 m.n.p.m., bo jest gorąco, napocisz się i zmęczysz. Taką mam opinię o górach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co takiego jest nad morzem czego nie ma w gorach?? Chyba tylko powietrze najodowane :P Woda jest w gorach i to duuuzo czystsza, jakis piasek, ktory plaze by poudawal tez by sie znalazl... i to juz chyba wszystko :P
Gory, gory i jeszcze raz gory, na nartach nie jezdze ale i ta uwazam ze gory sa o wiele piekniejsze niz morze. Nic bowiem pociagajacego nad tym morzem nie ma az tak co by gory moglo przebic a wiem co mowie bowiem nad morzem sie wychowalem. Nawet teraz, gdy sie wyprowadzilem z domu, caly czas nad morzem mieszkam, innym co prawda i z ladnymi klifami, lecz wciaz to to samo.
Gory sa najlepsze i zawsze do nich tesknic bede, byle do kolejnego urlopu i w Bieszczady sobie skocze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze powiedziawszy wolę góry, ale jak sie trafi okazja wyjazdu nad morze to też pojadę. W górach mi się lepiej wypoczywa, aczkolwiek wspinaczka górska to nie dla mnie xD Też sie jakieś jeziorko znajdzie do pływania a widoki wydaje mi się ładniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wole góry o wiele bardziej od morz (jakoś za morzem nie przepadam) może to dlatego że mieszkam w górach :) (w zime na nartach śmigam a w lecie wychodze lub wyjeżdżam na rowerze na pobliskie góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam nad morzem. Bylem niedawno w gorach i musze przyznac, ze mi sie nie-spodobalo :P. Na krupówkach straszny tlok, wszedzie samochody jezdza, gorale (oczywiscie nie wszyscy) sa bardzo skapi, co rusz zbijaja kase na turystach. Wszedzie gdzie nie spojrzysz to pamiatki, za bilety wstepu tez trzeba slono placic, oczywiscie filmowanie i fotografowanie dodatkowo platne (w jednym miejscu przeszli samych siebie i chcieli 35 zl :D). A nad morzem jest spokojnie, jest lagodniejszy klimat i wogole mozna sobie spkojnie odpoczac ;)

pozdrawiam - gogowitczak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować