• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 27.01.2007 o 19:42, Piotrek K. napisał:

Tak samo jak wyszukujesz nazwe watka. Wejdz w dany temat i skorzystaj z wyszukiwarki...


Wielkie, dzięki. Sam o tym nie pomyślałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.
Mam problem z downloadem. Otóż jak chcę coś ściągnąć to mi wyskakuje okienko z napisem 421. Co jest grane? Używam firefoxa, a na IE też nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam tak że dodaje post. Nic nie ma, to pisze drugi. Później pokazują mi się OBYDWA! Mogę za to dostać degrada? Bo to nie moja wina... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.01.2007 o 10:38, Varras napisał:

A ja mam tak że dodaje post. Nic nie ma, to pisze drugi. Później pokazują mi się OBYDWA! Mogę
za to dostać degrada? Bo to nie moja wina... :(


Gdy Twój post "otwiera" nową strone tematu często trzeba go przebić- tzn on sam pojawi sie dopiero gdy ktoś doda kolejny post... w tym wypadku Ty dodajesz swój i potem pojawiają sie oba ;]
Degrada za to nie dostaniesz, bo my wiemy o tym kłopocie i nieraz sami przebijamy sobie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jednym słowem cierpliwości (Budo podał przyczynę);) Jeśli masz wątpliwości, czy Twój post został dodany, często wystarczy porównać datę dodania przez Ciebie posta i datę dodania ostatniego posta w temacie na stronie głównej forum. Jeśli daty (z godzinami i minutami rzezcz jasna) są identyczne, bądź też ta druga data jest późniejsza ale tych posów w wątku jeszcze nie ma, tzn., że przypuszczalnie posty te zostały dodane tylko ich jeszcze nie widać. Ale będą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam kłopot z główną stroną Gram.pl:
Sądzę, że kłopot jest po moim sprzęcie bo na multikinie też mam kłopoty więc z co może to być??

20070129170726

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zgłaszam problem, o którym pisał chyba BruceD ----> Kupiłem grę Kompania Braci, ale nie mogę pobrać do niej łatek. Używam IE7 i wyskakuje mi stronka, że nie można otworzyć strony czy coś takiego. W ogóle żadnych patchy nie można ściągnąć, próbowałem. Proszę zróbcie coś z tym, bo nie wyrobię jak nie pogram w tę super gierę!:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam! Mam problem z avatarem. Na moim koncie jest rysunek z avatarem ELKA.jpg, a na forum gram.pl już go nie ma przy nicku! Dlaczego?? Proszę o szybką odpowiedź!

20070131140219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z ciągłym wylogowywaniem z gram.pl, szczególnie w godzinach 17 - 23. Polecono mi usunąć ciasteczka i wyczyścić cache. Nic nie pomogło. Przez całe 6 godzin dziennie nie mogę uczestniczyć w dyskusji na forum, a tym bardziej wejśc na irca, czy zmienić mojego gramsajta. Podejrzewam, że jest to spowodowane przeciążeniem serwera w tym godzinach. Prosiłbym o jakieś oficjalne wyjaśnienie lub porady, które pomogłyby mi uniknąć ciąlego wylogowywania lub niemożności zalogowania się na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.02.2007 o 10:46, PolishWerewolf napisał:

Bo wtedy były ostatni raz aktualizowane... /.../

Wilk jak zawsze na straży prawa i porządku xD

Dnia 01.02.2007 o 10:46, PolishWerewolf napisał:

Bumber-> Wylogowuje każdego...

Może źle się wyraziłem... Nie mogę zalogować się na forum w tych godzinach. Wczoraj dałem posta dopiero o 23, choć byłem dostępny od 17. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.02.2007 o 10:50, Bumber napisał:

Wilk jak zawsze na straży prawa i porządku xD

Bez przesady też.

Dnia 01.02.2007 o 10:50, Bumber napisał:

Może źle się wyraziłem... (...)

Teraz jeszcze mniej jasno :P Nie no, żart. Ogólnie to moje wylogowanie polega na tym, że przerzuca mi na normalny styl Forum, muszę się zalogować i mogę pisać dalej. A tak to mogę pisać etc. Spróbuj zmienić przeglądarkę. Porzuć tą Operę w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.02.2007 o 10:53, PolishWerewolf napisał:

/.../ Teraz jeszcze mniej jasno :P Nie no, żart. Ogólnie to moje wylogowanie polega na tym, że przerzuca
mi na normalny styl Forum, muszę się zalogować i mogę pisać dalej. A tak to mogę pisać etc.

A widzisz. Ja mam baaardzo wolny internet i jak mnie raz wyloguje, tak już nie mogę zalogować się do godziny 23. Wpisuję hasło, mail, strona się otwiera, ale bez zalogowania. :/

Dnia 01.02.2007 o 10:53, PolishWerewolf napisał:

Spróbuj zmienić przeglądarkę. Porzuć tą Operę w końcu :)

Na IE 7 może? Albo na Liska? Nie ma mowy, ja lubię moją Operkę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie jestem pewien czy to dobry temat ale sam już nie wiem gdzie pisać. chciałem zmienić avatar ale kiedy go zmieniłem i wszedłem na forum to on się nie zmienia (ale jest na górze i na gramsajcie). pisałem nowe posty ale są one nadal ze starym avatarem. pomocy !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.02.2007 o 19:39, cinus` napisał:

Zazwyczaj CTRL+F5 pomaga ;)


hehe dzięki !! :D a co to za skrót klawiszowy ?? tzn. za co opowiada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować