Zaloguj się, aby obserwować  
ferbi

iPod - porady, opinie, problemy

586 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2007 o 19:04, Jojti napisał:

Rzecz, która mnie zdziwiła w nim to ładowarka, która jest na USB i służy również do przesyłania
danych z kompa jak i ładowania ipoda :D.


Ładowarka do nowego Shuffle''a jest jeszcze lepsza. Rówież pod USB, tyle że kabel wtyka się w gniazdo słuchawek i działa to to również jako kabel do przesyłu danych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 21:16, pizmak666 napisał:

dzięki za pomoc, ale raczej wolałbym takie słuchawki i wyglądzie i kształcie jak te iPod''owe.
a nie takie jak te creativy EP630. wyglądają jak zatyczki do uszu i na mnie tak działają. jak
z takiego typu słuchawek korzystam, mam wrażenie jakbym miał wodę w uszach. więc jakby ktoś
mógł polecić coś innego...


Ale nie chodzi o to żeby w nich chodzić, tylko żeby w nich słuchać muzyki ;), a nigdy nie uświadczysz takich odczuć jak w dokanałowych słuchawkach ;P Jak kto woli.
Zobacz na Sennhaizery, jedna z lepszych firm, a widziałem że mają dość dużo nie dokanałowych słuchawek. Może znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 19:17, pretorianie napisał:

Niestety jak do tej chwili nie sprawiłem sobie iPoda. Ale na pewno to zrobię w niedługim czasie.
Dlatego mam pytanie do użytkowników iPoda. Czy iPod jest dobrym wyborem? Czy jakość wyświetlania
filmów jest dobra? Jak długo trzyma bateria? Proszę o odpowiedzi użytkowników iPodów/


iPod jak dla mnie jest bardzo dobrym wyborem;)(posiadam ipoda 5.5g 30 gb) jezeli chodzi o filmy to oglada sie nawet nawet ale jest duzy problem z dodawaniem napisow i konwertowaniem filmow na ipoda( poniewaz maja sporo zabezpieczen) bateria wystarcza na dlugi czas chociaz.


a propo sluchawek to mnie te dolaczone do ipoda calkowicie wystarczaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 23:12, MastAlol napisał:

Nie orientujecie się czy takie łądowarki ( http://www.allegro.pl/item209958430_sieciowa_ladowarka_usb_mp3_palm_ipod_i_inne_zb.html)
są bezpieczne dla iPoda? Próbowałem raz ładować na takim czymś i spoko, ale czy przy dłuższym
użytkowaniu może coś się stać?


ja bym raczej nie ryzykowal ladowania ipoda taka ladowarka;) chociaz moze i jest dobra i bedzie wszystko spoko;) ja dokupilem sobie ladowarke w empiku za okolo 80 zl i chodzi bardzo dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2007 o 23:14, żyrafa napisał:


iPod jak dla mnie jest bardzo dobrym wyborem;)(posiadam ipoda 5.5g 30 gb) jezeli chodzi o filmy
to oglada sie nawet nawet ale jest duzy problem z dodawaniem napisow i konwertowaniem filmow
na ipoda( poniewaz maja sporo zabezpieczen) bateria wystarcza na dlugi czas chociaz.

Dzięki za informacje. Jak będę kupował to kupię wersję z 80 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 23:05, MastAlol napisał:

Ale nie chodzi o to żeby w nich chodzić, tylko żeby w nich słuchać muzyki ;), a nigdy nie uświadczysz
takich odczuć jak w dokanałowych słuchawkach ;P Jak kto woli.
Zobacz na Sennhaizery, jedna z lepszych firm, a widziałem że mają dość dużo nie dokanałowych
słuchawek. Może znajdziesz coś dla siebie.


wiem że chodzi o to żeby muzyki słuchać ; P ale mi też chodzi o komfort podczas słuchania, a nie że mam wrażenie jak bym miał zatakne suzy cieczą i coś tam sobie buczy. nie mniej dzięki. sprawdzę Sennhaizery ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 23:39, Jojti napisał:

Jakiego ty masz ipoda ?? Do każdego ipoda innej generacji dają te same słuchawki czy zmieniają:/??


w sumie to nie wiem jaka mam generacje.... na odwrocie pisze model no. A1099. to chyba poprzednia gen. jeszcze bez filmów. a słuchawki w każdej generacji są inne. ponoć im nowsze tym gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 23:47, pizmak666 napisał:

w sumie to nie wiem jaka mam generacje.... na odwrocie pisze model no. A1099. to chyba poprzednia
gen. jeszcze bez filmów. a słuchawki w każdej generacji są inne. ponoć im nowsze tym gorsze...


To numer seryjny jest :) Tutaj ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Ipod) masz przedstawione iPody to na pewno znajdziesz swojego.
Słuchawki w każdej z generacji są kiepskie i przy głębokim basie membrany nie wytrzymują i jest kiepsko :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie z próbnej naprawy iPoda znajomego ale nic mi się nie udało zrobić, może wy coś poradzicie ;)
Problem polega niemżności przeniesia nic na iPoda. Kiedy chce przesunąc dowolny plik (obraz, muzyke, film) do Dysku Wymiennego to wyskakuje mi tabelka "Nie mozna utworzyć pliku lub folderu".
Kiedy chce otworzyć dowolny folder na iPodzie (Music, Videos, E-book) wyskakuje mi "Disk Empty", a kiedy chce właczyć folder Record to pojawia mi się "Disk Error".
Z wolnym miejsce nie wiem jak jest, ponieważ iPod wskazuje że ma 1,9GB na 2GB wolnego, a Windows pokazuje ze iPod ma 0,3GB wolnego a 1,7GB zapełnionego.
Mógłby ktoś mi napisać jak temu zaradzić i jak przenieść plik na iPoda ;)
Dziękuje za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Planuję kupić iPoda w Ameryce ( tzn. na amerykańskiej stronie internetowej ) i tutaj 2 pytania
1. Ile wynosi cło przy kupowaniu iPoda ?
2. Czy po kupnie w Ameryce iPod jest w 100% dostosowany do działania w Polsce (chodzi tu o napięcie prądu )?
Z góry dziekuję
Pozdrawiam
Ubq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugi post. Jeszcze jedno pytanie czy ipod może służyć jako przenośny dysk twardy i działać bezpośrednio po podłączeniu go do komputera kablem USB ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 19:07, Ubq napisał:

Sorry za drugi post. Jeszcze jedno pytanie czy ipod może służyć jako przenośny dysk twardy
i działać bezpośrednio po podłączeniu go do komputera kablem USB ??


TAK, jeśli włączymy taką opcje, co do cła to musisz poszukać w tym sklepie internetowym informacji.
Nie jestem pewien pytania o napięcie, ale wydaje mi się że to nie ma znaczenia póki ładujesz przez USB, a ładowarkę możesz już kupić w wersji Europejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 22:07, pretorianie napisał:

Proszę o pomoc, nie wiem jak ustawić iPoda żeby działał mi jako pendrive. Pomóżcie.


Normalnie podpinasz do USB i kopiujesz dane z kompa na IPoda za pośrednictwem eksploratora windowsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 22:39, blacklio2 napisał:

> Proszę o pomoc, nie wiem jak ustawić iPoda żeby działał mi jako pendrive. Pomóżcie.

Normalnie podpinasz do USB i kopiujesz dane z kompa na IPoda za pośrednictwem eksploratora
windowsa

Dobra już znalazłem, tylko ja ma Maca a nie Windowsa, i trzeba było w ustawieniach pogrzebać, Ale dziękuję za chęć pomocy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować