Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guitar Hero Live zapowiedziane - gra będzie wymagać nowego kontrolera

11 postów w tym temacie

Szkoda, że świeże perełki (The War on Drug) utaplane są w lepkim kupsku. Sam pomysł z video w tle również niezbyt do mnie nie przemawia - wcześniejsze renderowane scenki miały swój fajny styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory gitary w Guitar Hero posiadały pięć przycisków a nie cztery. Co do nowej odsłony to podziękuję. Wolę się zaopatrzyć w prawdziwą gitarę i Rocksmitha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 19:21, Rizzan napisał:

Do tej pory gitary w Guitar Hero posiadały pięć przycisków a nie cztery. Co do nowej
odsłony to podziękuję. Wolę się zaopatrzyć w prawdziwą gitarę i Rocksmitha.

No proszę, ja właśnie tak zrobiłem. Mogę tylko polecić. Przyjemne z pożytecznym, chociaż synek często podchodzi i mówi: Tata, nie graj 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł z dwoma rzędami, bliżej temu do prawdziwej gitary. Chętnie obadam w jakimś sklepie, a z czasem może kupię. ;p Jako fajną, lekką odskocznię od prawdziwej gitary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się.
Po pierwsze brak renderowanych postaci mi przeszkadza - w starych odsłonach podobały mi się te karykaturalne postaci 3D jak np w Warriors of Rock.
Po drugie pójście w maksośrodek jest całkiem błędne - ni to rocksmith z prawdziwą gitarą, ni to stare guitar Hero gdzie po porstu dobrze się bawiłeś (zwłaszcza po pijaku).
Po trzecie forma online - serio o wiele lepiej się gra z kolegami przy telewizorze, wiecie jeden basówka, jeden gitara a czasami trzeci z perkusją - zabawa dająca dużo radości (zwłaszcza po pijaku) kiedy robisz to z kimś realnym, będącym koło ciebie.
Po czwarte - ci wykonawcy to jakaś kpina - co? Nawet durny masowy, odmóżdżający pop musi być na starcie?

A pamiętacie jak mówiono na gram.pl wcześniej, że nie będzie w temacie symulatorów muzycznych eskalacji zbrojeń, tak przy Rock Band 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Do tej pory gitary w Guitar Hero posiadały pięć przycisków a nie cztery. Co do nowej
>
> > odsłony to podziękuję. Wolę się zaopatrzyć w prawdziwą gitarę i Rocksmitha.
> No proszę, ja właśnie tak zrobiłem. Mogę tylko polecić. Przyjemne z pożytecznym, chociaż
> synek często podchodzi i mówi: Tata, nie graj.
>

Ja też kupiłem Rocksmitha i nie zamierzam się przesiadać na rock band czy guitar hero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na podaną tu listę wykonawców, widać że gra ma być skierowana raczej dla młodszych graczy i trafić w gusta szerokiego odbiorcy. Może ze 2-3 z tych zespołów nawet lubię, ale wielbiciele cięższego grania nie mają tutaj czego szukać ;p

Sam jednak nie zaprzątam sobie tym głowy, bo wolę pograć na prawdziwej gitarze w Rocksmithie, łącząc tym samym przyjemne z pożytecznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare dobre GH czy RB, raz na jakiś czas dla czystej zabawy jest fajne, przynajmniej jest prościej niż w Rocksmith''cie :D
Na szczęście Rock Band wraca do korzeni i dobrej muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam w kółko te porównania GH/RB do Rocksmitha...

W Mortala albo inne mordobicia też nie gracie bo przecież lepiej pójść na trening karate czy [tu wstaw dowolną nazwę sztuki walki]?
Albo na imprezie zamiast Tekkena proponujecie po prostu żeby dać sobie po mordzie? :D

Posiadam gitarę od paru lat, gram w miarę regularnie, w GH zdarzyło mi się grać na różnych spotkaniach ze znajomymi, jest bardzo spoko.

Poza tym samo Guitar Hero zachęciło mnie do spróbowania gry na prawdziwym instrumencie, a i przyznać muszę, że (głównie na wyższych poziomach trudności) uczy trzymania rytmu chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować