Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Nie wiem nic poza tym, że gatunek muzyczny to trip hop, a w teledysku był murzyn ubrany jak bezdomny i szedł przed siebie środkiem ulicy w jakiś tunelu, pomiędzy pędzącymi samochodami. Ktoś kojarzy co to za kawałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 17:14, meryphillia napisał:

Obecność "murzyna" dyskusyjna, ale zapewne chodziło Tobie o tenże genialny utwór i teledysk.
:)

Mea culpa, ale tak - to je to! Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie zagadka. Istnieje u mojej osoby fascynacja granicząca z obsesją na punkcie pianina i skrzypiec. Dzisiaj zajmiemy się tym pierwszym. Musicie wiedzieć również, że oglądam serial zwany Smallville i jestem zainteresowany każdą wstawką muzyczną która pojawia się w momencie gdy kamera najeżdża na któregoś z Luthorów. A zwłaszcza młodszego. W tym momencie muszę się zatrzymać i prosić Was o pomoc odnośnie tego urywka:

http://www.youtube.com/watch?v=8nYTZ_R0SCY

Jeśli wiecie co to za fragment utwór i czy on w ogóle istnieje, czy może został stworzony na potrzeby serialu, proszę o tytuł i wykonawcę :) Do tego, jeśli ktokolwiek ogląda Smallville, interesuję się muzyką poważną i zagląda również tutaj, chętnie dowiem się reszty tytułów które występują w obecności Luthora. That''s all Folks, z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. Dodam jeszcze, że to chyba największa zagadka wielu forów toteż jeśli komuś uda się wymyślić co to za utwór, może być z siebie nieprawdopodobnie dumny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 20:59, Rodzyn napisał:

PS. Dodam jeszcze, że to chyba największa zagadka wielu forów toteż jeśli komuś uda się
wymyślić co to za utwór, może być z siebie nieprawdopodobnie dumny :P


Przecież zaraz pod filmikiem jest komentarz:
"This is Schuberts Impromptus in E flat major. Great piece really."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo chciałem napisać, ale jednak posłuchałem najpierw rzeczonego utworu i nie, nie jest to ów Schubert.
Wydaje mi się iż to po prostu, ot takie sobie plumkanie na fortepianie i dlatego nikt nie może tego znaleźć.
Z drugiej strony w filmach zazwyczaj audio dogrywa się przy montażu, szczególnie z takich scen, więc może i faktycznie to jakieś istniejące nagranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym będzie bardzo ciężko bo nie za bardzo wiem jak to opisać. Szukam piosenki do której tańczy się disco dance ( żeby nie było nie słucham takich rzeczy, ale akurat ta konkretna mnie interesuje ;p ) jest to takie mocne techno ; jedyną charakterystyczną rzeczą jest takie gwizdanie na początku. No nie wiem, czy coś z tego będzie, ale moze ktoś skojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 00:05, Tyler_D napisał:

Udało ci się może znaleźć tytuł tego utworu? Bo też mnie ciekawi co to było.

No niestety nie. Ale ciągle nad tym pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 13:35, Tokkarian napisał:

> Udało ci się może znaleźć tytuł tego utworu? Bo też mnie ciekawi co to było.
No niestety nie. Ale ciągle nad tym pracuję.


Enter Chaos - No Name

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Co to za melodia, którą gra ten młodszy syn, na wiolonczeli (?), w grze Hitman Blood Money, w tej winnicy? Najlepiej tytuł + nuty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Junior Caldera feat. Sophie Ellis-Bextor - Can''t Fight This Feeling

Czy refren nie został zapożyczony z jakiejś innej piosenki? Mam nieodparte wrażenie, że fraza "We should be lovers" była już w jakimś innym przeboju sprzed co najmniej kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować