Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Witam. szukam piosenki która leci w reklamie programu Music Next... wiem o niej tylko tyle ze śpiewa tam czarny koleś, klip jest czarno biały i śpiewa słowo "tomorrow" i nic wiecej o niej nie wiem. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska piosenka, dość stara i znana. Nie mogę sobie jej przypomnieć, wiem że przewija się tam zwrot "Ostatni raz"

PS. To na pewno nie "Kryzysowa Narzeczona".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam piosenki pewnej gwiazdy jednego (chyba) przeboju . Z teledysku pamietam ze byla tam mloda Francuzka ,ktora klocila sie z rodzicami, potem uciekla z domu a na koncu tanczyla w dyskotece . Sama piosenka tez byla bodajze po Francusku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 18:43, LastOrder napisał:

Szukam piosenki pewnej gwiazdy jednego (chyba) przeboju . Z teledysku pamietam ze byla
tam mloda Francuzka ,ktora klocila sie z rodzicami, potem uciekla z domu a na koncu tanczyla
w dyskotece . Sama piosenka tez byla bodajze po Francusku .


http://www.youtube.com/watch?v=dDwKPGUIVME ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z "dupy", ale co tam. Szukam piosenki, tkórą Taiwański piosenkarz Richie Ren wykonał w 2010 roku podczas festiwalu sztuk walki w Cangshou. Piosenka pochodzi z jego płyty, która wszyła w 2006/07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez z dupy bo sobie przypomniałem w czasie roboty. Piosenka z czasów gdy miałem jeszcze MTV . Pamiętam ze teledysk działa się w jakiejś szopie a bohaterów ścigał jakiś gość z piłą motorową -akcja wprost jak z jakiegoś slashera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. kojarzy ktoś tę piosenkę? Na początku był chyba dźwięk śmigieł helikoptera, utwór był jakby hip-hop, ale był tam też efekt głosu robota. Pamiętam tylko słowa ,,electrick shock". Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się mieszka z Bułgarami w pokoju to chcąc nie chcąc słyszy się różne ciekawe utowory. Wczoraj zasłyszałem wydaje mi się bardziej znany utwór .Refren to było powtarzanie ,,OPA OPA" . A przed refrenem słowa w stylu polskiego ,,Stasiu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, mi się coś nawet przypomniało, żeby zapytać. Na pewno będziecie wiedzieli o co chodzi.

Hit sprzed paru ładnych lat, teledysk opowiadał o tym jak jakiś chłopak jeździł na rowerze w różne miejsca, na końcu siedział bodajże z dziewczyną na jakimś wzniesieniu i patrzył się na drogę (albo sam sobie to wymyśliłem :D). Charakterystyczne w tym utworze było GWIZDANIE, śpiewał to bodajże jakiś starszy gościu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować