Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Ktoś zna może wykonawcę piosenki "Mr Sandman" z menu głównego Stubbs the Zombie? Brzmi coś jakby Beatlesi, ale to nie oni. Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 22:36, Igor FCBayern napisał:

Ktoś zna może wykonawcę piosenki "Mr Sandman" z menu głównego Stubbs the Zombie? Brzmi
coś jakby Beatlesi, ale to nie oni. Chyba...



The Chordettes

Ew jest jeszcze wersja blind guardian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 22:36, Igor FCBayern napisał:

Ktoś zna może wykonawcę piosenki "Mr Sandman" z menu głównego Stubbs the Zombie? Brzmi
coś jakby Beatlesi, ale to nie oni. Chyba...


W credits powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy zna ktoś może tytuł piosenki, którą puszczają ostatnimi czasy w radiu? W refrenie jakiś czarnoskóry mężczyzna śpiewa coś w stylu "take a rush. rush!", a melodia jest utrzymana w takim wakacyjnym stylu... Wpadła mi ta nuta w ucho i cholera wypaść nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 17:31, Igor FCBayern napisał:

A czy zna ktoś może tytuł piosenki, którą puszczają ostatnimi czasy w radiu? W refrenie
jakiś czarnoskóry mężczyzna śpiewa coś w stylu "take a rush. rush!", a melodia jest utrzymana
w takim wakacyjnym stylu... Wpadła mi ta nuta w ucho i cholera wypaść nie chce :D


http://www.youtube.com/watch?v=UtUI5MC9tVM - może to ? nie ma Take a Rush, ale taka wakacyjna mi się wydaje i często leci na stacjach muzycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 20:51, Rumcajs52 napisał:

A wystarczyło wpisać "Rush" do youtube :D

To była moja pierwsza czynność, tyle że wyskoczyło pełno innych utworów i zespołów, a ja nie miałem zielonego pojęcia ko to śpiewa. A że jestem leniem z natury to nie chciało mi się sprawdzać każdej po kolei :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem film "Testosteron" i bardzo wpadła mi w ucho jedna nuta. Ciężko wytłumaczyć w którym momencie ona leci, ale na szczęście znalazłem na YT fragment filmu z owym utworem. Zaczyna on się w 6:50 http://infobot.pl/r/wqz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś jak się zwie ta piosenka co w Godzinach Szczytu zawsze jest?Chodzi o to czego Carter uczy Lee w jedynce i to co w 3 na końcu śpiewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2008 o 18:47, Vesania666 napisał:

to jest piosenka Coldplay - Fix You :) świetny zespół (piosenka na tym folmiku leci dopiero
od połowy)


Wielkie dzięki! :D Nie wiedziałem, że tę nutę gra tak znany zespół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować