Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Potrzebuję pomocy! Ostatnio kupiłem sobie pewną płytę, na której to znalazł się ten utwór: http://infobot.pl/r/DrL Mój problem polega na tym, że znam go doskonale, ale nie mam pojęcia skąd. Męczy mnie to już trzeci dzień i za nic nie mogę sobie przypomnieć gdzie to słyszałem. Na pewno w telewizji, ale czy to reklama, czy jakiś program... Nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 10:04, Igor FCBayern napisał:

Potrzebuję pomocy! Ostatnio kupiłem sobie pewną płytę, na której to znalazł się ten utwór:
http://infobot.pl/r/DrL Mój problem polega na tym, że znam go doskonale, ale nie mam
pojęcia skąd. Męczy mnie to już trzeci dzień i za nic nie mogę sobie przypomnieć gdzie
to słyszałem. Na pewno w telewizji, ale czy to reklama, czy jakiś program... Nie mam
pojęcia.


Ta muzyka jest chyba z filmu "Austin Powers"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 10:27, Szyszek123 napisał:

Ta muzyka jest chyba z filmu "Austin Powers"

Możliwe, ale nigdy nie widziałem tego filmu więc ten utwór musiał być gdzieś jeszcze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
On jest często używany w różnych programach w telewizji. Mi się kojarzy to z tym programem na Polsacie "Co za tydzień!" tam chyba to kilka razy było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak nazywa się ta turecka piosenka w CS 1.6? Leci ona wtedy kiedy wygrywają terroryści. Z góry wielkie dzięki za odpowiedź ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 10:04, Igor FCBayern napisał:

Potrzebuję pomocy! Ostatnio kupiłem sobie pewną płytę, na której to znalazł się ten utwór:
http://infobot.pl/r/DrL Mój problem polega na tym, że znam go doskonale, ale nie mam
pojęcia skąd. Męczy mnie to już trzeci dzień i za nic nie mogę sobie przypomnieć gdzie
to słyszałem. Na pewno w telewizji, ale czy to reklama, czy jakiś program... Nie mam
pojęcia.


Ta piosenka jest bardzo znana, była wykorzystana w wielu filmach, serialach i reklamach. Trudno byłoby wypisać wszystkie, ale może tutaj: http://en.wikipedia.org/wiki/Soul_Bossa_Nova coś na jej temat znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawna poszukuję tytułu pewnej piosenki, ale w Googlach po fragmentach tekstu nic nie wykazuje, a jako, że z angielskim czytanym jestem trochę na bakier (potrafię dobrze czytać i pisać po angielsku, ale ze słuchaniem to już zupełnie inna sprawa ;)).

Refren leci, mniej-więcej, tak:
Around my life
Around my mind
-dalsza część refrenu-

Around my head
Around my bed
-dalsza część refrenu-


Czy komuś coś mówią te - nędzne zapewne - fragmenty? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi, niestety.
Niestety, bo zespół, który owy kawałek wykonuje jest moim zdaniem....ekhm, do rzyci;)

Ale proszę, oto tytuł - Sunrise Avenue - Fairytale Gone Bad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam pewnej piosenki. Widziałem tylko część teledysku w którym śpiewała dziewczyna w samych jeansach, i trzymała się za piersi (zasłaniała je). Piosenka jest polska, teledysk widziałem na Vivie Polska. Wykonawczyni bardzo charakterystycznie śpiewałają tą piosenkę, coś ala jąkanie się, śpiewanie różnymi tonami głosu.

Piosenkarka jest brunetką z kręconymi włosami (troche podobna do Kasi Cichopek). Prosiłbym o podanie nazwy albumu i wykonawczynie.

EDIT: Już nie trzeba szukać! Właśnie leciała na Vivie! Piosenka to Ramona Ray - Skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji, że zauważyłem taki temat. :P
Wie ktoś może, jak nazywa się piosenka zespołu (chyba!) Red Hot Chili Peppers, która kiedyś leciała w reklamie Pilsnera albo Heinekena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 22:36, Radykał napisał:

Korzystając z okazji, że zauważyłem taki temat. :P
Wie ktoś może, jak nazywa się piosenka zespołu (chyba!) Red Hot Chili Peppers, która
kiedyś leciała w reklamie Pilsnera albo Heinekena?


Może chodzi ci o tę reklamę? Jeśli tak to piosenka co tam leci to - Teddy bears - Cobrastyle

Pff linka nie dałem, sry...

http://youtube.com/watch?v=3M8Dp7wGBe4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2008 o 23:02, m4teU5z napisał:

Może chodzi ci o tę reklamę? Jeśli tak to piosenka co tam leci to - Teddy bears - Cobrastyle

Niestety nie. Nie pamiętam zbyt dobrze tej reklamy, ale coś mi się kojarzy, że było tam kilku facetów siedzących w gorącym źródle, mimo że wszędzie dookoła był śnieg. Po chwili przybiegał do nich jeszcze jeden koleś z piwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że do wszystkich wersji serialu CSI muzykę z początku stanowią kawałki The Who.
Wiem, że w Miami jest "Won''t get fooled again", a w NJ "Baba O''Riley".
Ktoś wie jakie kawałki są w innych wersjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 23:18, Radykał napisał:

Niestety nie. Nie pamiętam zbyt dobrze tej reklamy, ale coś mi się kojarzy, że było tam
kilku facetów siedzących w gorącym źródle, mimo że wszędzie dookoła był śnieg. Po chwili
przybiegał do nich jeszcze jeden koleś z piwem.

Czy nie chodzi Ci o to:
http://pl.youtube.com/watch?v=clhOnZRrmXc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 21:22, ostry3000 napisał:

Ktoś wie jakie kawałki są w innych wersjach?

[CSI] The Who - Who Are You
[CSI Miami] The Who - Wont Get Fooled Again
[CSI New York] The Who - Baba O''Riley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować