Zaloguj się, aby obserwować  
hans_olo

The Fall – Last Days of Gaia

70 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2006 o 09:58, hans olo napisał:

... Szkoda że nie ma dźwięku w dialogach. A
może powinien być tylko potrzebny jest patch? Zaraz to sprawdzę.


Z tego co się orientuje to do Lokalizacji posłużyła niemiecka wersja i wydawca niechciał zostawiać orginalnej mowy bo mało kto lubi "szprechanie" a płen podkład polskich głosów był by za kosztowny, więc jesteśmy skazani na cisze podczas rozmowy i żadna łata tego niezmieni (chyba). W prawdzie jest zapowiedziana łata ale ona ma dotyczyć głównie błędów w tłumaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem następujący: na początku gry zginął mi kolo od ładunków wybuchowych a ja grałem dalej no i teraz mam duży problem, nie mogę wysadzić składu amunicji szczurów!!! I co za tym idzie stoję z fabułą w miejscu nie mam już misji do zrobienia i nie mogę nabić sobie poziomów żeby podnieść umiejętność ładunki wybuchowe! Wie ktoś w którym pliku i jak grzebać żeby sobie podnieść tę wartość do góry??? A może jest gdzieś jakaś postać do najęcia z tą umiejętnością ??? Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 11:14, lisq napisał:

Witam. Mam problem następujący: na początku gry zginął mi kolo od ładunków wybuchowych a ja
grałem dalej no i teraz mam duży problem, nie mogę wysadzić składu amunicji szczurów!!! ...


Wydaje mi się, że ta lokacja jest questem pobocznym, bez jej ukończenia można grać dalej (w magazynie jest troche amunicji pare PM`ów i jeden Karabin M4 oraz info o nowej lokacji). Po prrostu idz do laboratorium i dalej wątek główny się potoczy a do magazynu wrócisz później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie następne pytanie: laboratorium już zdemolowałem :) ale nie mam klucza do uwolnienia więźniów? No i znowu stoję w miejscu :\ Help me.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 08:26, lisq napisał:

W takim razie następne pytanie: laboratorium już zdemolowałem :) ale nie mam klucza do uwolnienia
więźniów? No i znowu stoję w miejscu :\ Help me.


Ten klucz jest w skrzynce obok domu, który jest mniej więcej powyżej jaskini z więżniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 14:41, Lone Wolf napisał:

Eeee, czy ktoś tam w menu start widzi "Opcje Gry" ? Bo zmiana kilku rzeczy by się przydała,
a nie można :P


U mnie w menu start są "Opcje" - nie roumiem dalaczego u ciebie nie ma może spróbuj przeinstalować grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 14:41, Lone Wolf napisał:

Eeee, czy ktoś tam w menu start widzi "Opcje Gry" ? Bo zmiana kilku rzeczy by się przydała,
a nie można :P

Mam podobnie , ale jeżeli Pluszak pisze , że może być inaczej to też przeinstaluję.Zwłaszcza , że po pierwszej instalacji gra na szybkim kompie chodzi tak , jakby wymagania miała 10 razy większe niż Oblivion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 16:52, KrzychW napisał:

... Zwłaszcza
, że po pierwszej instalacji gra na szybkim kompie chodzi tak , jakby wymagania miała 10 razy
większe niż Oblivion.


Spróbuj wyłączyć cienie w opcjach to powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 11:52, Pluszak napisał:

> Eeee, czy ktoś tam w menu start widzi "Opcje Gry" ? Bo zmiana kilku rzeczy by się przydała,

> a nie można :P
>

U mnie w menu start są "Opcje" - nie roumiem dalaczego u ciebie nie ma może spróbuj przeinstalować
grę



Heh, możesz mi skrót podesłać? :) Bo u mnie zawsze wywala błąd pod koniec instalki- próbowałem już 3 razy i jest ciągle tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 19:58, Lone Wolf napisał:

Heh, możesz mi skrót podesłać? :) Bo u mnie zawsze wywala błąd pod koniec instalki- próbowałem
już 3 razy i jest ciągle tak samo.


Nie bardzo rozumiem jaki skrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 20:09, Pluszak napisał:

> Heh, możesz mi skrót podesłać? :) Bo u mnie zawsze wywala błąd pod koniec instalki- próbowałem

> już 3 razy i jest ciągle tak samo.

Nie bardzo rozumiem jaki skrót?



Do opcji :) Masz może jakiś plik :opcje: w folderze z grą ? Jak nie, to wyslij na living_one@o2.pl ten plik z menu start...zobaczę chociaż do czego się odnosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 20:13, Lone Wolf napisał:

Do opcji :) Masz może jakiś plik :opcje: w folderze z grą ? Jak nie, to wyslij na living_one@o2.pl
ten plik z menu start...zobaczę chociaż do czego się odnosi :)


W folderze z grą nic nie znalażłem, przed chwilą wysłałem ci skrót do opcji mam nadzieje że na coś się przyda.
Zdaje się ze to polecenie otwiera opcje thefall.exe -o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 20:46, Pluszak napisał:

> Do opcji :) Masz może jakiś plik :opcje: w folderze z grą ? Jak nie, to wyslij na living_one@o2.pl

> ten plik z menu start...zobaczę chociaż do czego się odnosi :)

W folderze z grą nic nie znalażłem, przed chwilą wysłałem ci skrót do opcji mam nadzieje że
na coś się przyda.
Zdaje się ze to polecenie otwiera opcje thefall.exe -o



Dzięki ! :) Faktycznie, dodanie do linii komend -o daje możliwość zmiany opcji :D

THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 17:30, Pluszak napisał:

> ... Zwłaszcza
> , że po pierwszej instalacji gra na szybkim kompie chodzi tak , jakby wymagania miała
10 razy
> większe niż Oblivion.

Spróbuj wyłączyć cienie w opcjach to powinno pomóc.

Mam GeForca 7800 GS Extreme Edition , na którym Oblivion chodzi płynnie , a ma grafikę nieporównywalnie lepszą , ale spróbuję i zobaczę co z tego wyjdzie.Coś z tej gry "gryzie się " z moim sprzętem , bo to nawet nie chodzi o jakieś przycinanie się , ale o wyświetlanie 1 klatki na 2 sekundy.Pokaz slajdów mam , a nie granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 11:00, hans olo napisał:

A ja mam FX5200 i mi wypas chodzi :P

Dlatego piszę o tym gryzieniu się z kompem.Wydajności nie brakuje na pewno.Zmieniłem już nawet sterowniki karty , ale nie pomogło.Na razie gram w Obka , ale za jakiś czas spróbuję coś zrobić z tym problemem , bo mam zamiar w końcu w Gaję zagrać.W ostatecznoęci spróbuję na moim starszym kompie , którego jeszcze nie sprzedałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 11:14, KrzychW napisał:

...Wydajności nie brakuje na pewno.Zmieniłem już nawet
sterowniki karty , ale nie pomogło.Na razie gram w Obka , ale za jakiś czas spróbuję coś zrobić
z tym problemem ...



Ja też miałem pokaz slajdów na początku ale jak pisałem wcześniej wyłączenie cieni pomogło i teraz gra chodzi jak burza. Zaraz po instalacji program ustawia wszystkie parametry na max, więc jak ktoś ma słapszy sprzęt to lepiej zacząć od konfiguraji w opcjach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 11:50, Pluszak napisał:

więc jak ktoś ma słapszy sprzęt to lepiej zacząć od konfiguraji w opcjach,

Ale ja mam 2GB ramu , P IV 3 GHz i GeForca 7800.Wyłączę te cienie(teraz siedzę przy innym komputerze) , ale naprawdę nie wiem czemu one miałyby tak wszystko spowalniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować