Zaloguj się, aby obserwować  
hans_olo

The Fall – Last Days of Gaia

70 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2006 o 11:57, KrzychW napisał:

> więc jak ktoś ma słapszy sprzęt to lepiej zacząć od konfiguraji w opcjach,
>
Ale ja mam 2GB ramu , P IV 3 GHz i GeForca 7800.Wyłączę te cienie(teraz siedzę przy innym komputerze)
, ale naprawdę nie wiem czemu one miałyby tak wszystko spowalniać.

Bo sa pewnie źle zoptymalizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli w ogóle są :) Nie wiem, czy w wersji nie-extended, ze starym silnikiem jeszcze, w ogóle były cienie ;) A nawet jak były, to zapewne bardzo proste.

Róznica w szczegółowości grafiki jest jednak duuuża :), pomiędzy otuginalną niemiecką, a extended, więc mozna wybaczyć te drobne niedogodności. Zwłaszcza, że gra wciąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: w wiosce Spiritsprings mam naprawić magnetofon, potrzebne baterie są na złomowisku, tylko właściciel Umberto nie pozwala ich zabrać, czy jest jakiś sposób aby go przekonać do ich oddania bez rozlewu krwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak załatwić quest z generatorem dla burmistrza w Copper hill, znalazłem brakującą cząść obok radaru i nie wiem co dalej bo burmistrz nie chce ze mną gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Odkryłem w pewnym sęsie ukrytą lokację: W Copper Hill obok dworca jest słup ogłoszeniowy, jeżeli głównym bohaterem przeczytamy umieszczony na nim afisz, to pojawią się namiary na nową lokację pt. "Arena". Mozna tam walczyć na piąchy wygrywając ciekawe pancerze, amunicje do pistoletu laserowego i parę innych śmieci. Poza tym w okolicznych budynkach też można znaleźć coś użytecznego. Arena dziła tylko w dzień. Może i nic ciekawego ale warto odwiedzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:26, hans olo napisał:

> , ale naprawdę nie wiem czemu one miałyby tak wszystko spowalniać.
Bo sa pewnie źle zoptymalizowane.

Zainstalowałem The Fall po raz kolejny i w końcu wszystko zaczęło chodzić tak , jak należy.Nic w kompie nie zmieniałem , ale już nie będę wnikać , dlaczego przedtem gra chodzila skokami , a teraz jest ok.Działa i niech tak zostanie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Grę zakuiłem wczoraj, przyznam że jest bardzo fajna ale czy nie ma jakiegos sposobu na to zeby tak sie nie zacinala? Oblivion mi tak nie scinal jak to! Mój komp: Pentium 4 1,8 Ghz, Ge-force 6200, Karta muzyczna:Soundblaser live, 512 mb ram ddr. I gdzie mozna zmienic detale gry i rozdzielczosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 08:30, areneusz napisał:

Witam wszystkich! Grę zakuiłem wczoraj, przyznam że jest bardzo fajna ale czy nie ma jakiegos
sposobu na to zeby tak sie nie zacinala? Oblivion mi tak nie scinal jak to! Mój komp: Pentium
4 1,8 Ghz, Ge-force 6200, Karta muzyczna:Soundblaser live, 512 mb ram ddr. I gdzie mozna zmienic
detale gry i rozdzielczosc?


Wyłącz cienie !!! i będzie po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 08:30, areneusz napisał:

Witam wszystkich! Grę zakuiłem wczoraj, przyznam że jest bardzo fajna ale czy nie ma jakiegos
sposobu na to zeby tak sie nie zacinala? Oblivion mi tak nie scinal jak to! Mój komp: Pentium
4 1,8 Ghz, Ge-force 6200, Karta muzyczna:Soundblaser live, 512 mb ram ddr. I gdzie mozna zmienic
detale gry i rozdzielczosc?


I popatrz wyżej, tam jest jak zrobić skrót do opcji :) ( -o w linii komend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam klopot z przejsciem lokacji w ukrytej jaskini z koparka naprawilem juz koparke tzn tą pompe mialem zatankowac koparkemam paliwo juz z tego magazynu kolo szpitala inie chce mi jej zatankowac co sie robi zeby ja zatankowac ,gram w nst skladzie tam deborah,victor,lin,lana,francis,carlen, oraz drogi klopot jak tam sie dodaje punkty tzn doklada potem do postaci dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-------==== odświeżony temat =====-------

Czy pamieta ktos mzoe jedna z poczatkowych misji gdzie trzeba bylo przyprowadzic wilka do chlopca (tam gdzie najpierw bronilo sie wioski przed Szczorzymi Czaszkami). Jak przekonac wilka zeby poszedl za nami? Jak na niego klikam to nie idzie, ani nie ma zadnych opcji w stylu ''zawola'' czy ''daj mieso''. Wziasc sie tez go nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 11:39, Xantus napisał:

-------==== odświeżony temat =====-------

Czy pamieta ktos mzoe jedna z poczatkowych misji gdzie trzeba bylo przyprowadzic wilka do chlopca
(tam gdzie najpierw bronilo sie wioski przed Szczorzymi Czaszkami). Jak przekonac wilka zeby
poszedl za nami? Jak na niego klikam to nie idzie, ani nie ma zadnych opcji w stylu ''zawola''
czy ''daj mieso''. Wziasc sie tez go nie da.


Musisz użyć dowolnego rodzaju kawałka mięsa na wilku (przeciągnąć z inwentarza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 10:47, Pluszak napisał:

Musisz użyć dowolnego rodzaju kawałka mięsa na wilku (przeciągnąć z inwentarza)


Heh, dzieki. Widac na najlatwiejsze rzeczy najtrudniej wpasc ;)

Wiesz moze czy warto inwestowac w snajperki? Zwykle bardzo je lubie, ale jak na razie mam 3 i zadna nie spelnia pokladanych w niej nadzieji. Slaba moc + dlugie przeladowanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 15:32, Xantus napisał:

...
Wiesz moze czy warto inwestowac w snajperki? Zwykle bardzo je lubie, ale jak na razie mam 3
i zadna nie spelnia pokladanych w niej nadzieji. Slaba moc + dlugie przeladowanie :/


Jak dla mnie w tej grze to snajperki jakies nieporozumienie z jednym wyjątkiem, ale ta giwerka pojawia się dopiero w ostatniej misji (railgun czy jakoś tak się nazywa) więc nie wiem czy jest sens w to inwestować. Moim zdaniem w tej grze rządzą wszelkiego rodzaju rozpylacze z RKM`ami na czele. Ktoś gdzieś pisał, że dobrym pomysłem jest połączenie skradania z broniami miotanymi (gwiazdki), podobno taka postać jest nie do zatrzymania, niewiem nie sprawdzałem, ale autor tego patentu twierdził, że skończył grę na najtrudniejszym poziomie bez najmowania drużyny i grało się przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 20:46, Pluszak napisał:

Jak dla mnie w tej grze to snajperki jakies nieporozumienie z jednym wyjątkiem, ale ta giwerka
pojawia się dopiero w ostatniej misji (railgun czy jakoś tak się nazywa) więc nie wiem czy
jest sens w to inwestować.


No walsnie pociski do Railguna znalazlem wczesnie (podobnie jak do Barret) i sie napalilem po wczesniejszym zawodzie gdy zobaczylem Dragunova i inne snajperki. No ale widze ze nie ma sensu.

Dnia 24.06.2007 o 20:46, Pluszak napisał:

Ktoś gdzieś pisał, że dobrym pomysłem jest połączenie skradania z broniami miotanymi
(gwiazdki), podobno taka postać jest nie do zatrzymania, niewiem nie sprawdzałem,


No prosze, wczesniej nawet nie sprawdzalem jak to dziala, ale widze ze one zadaja koszmarne obrazenia. Warto sprobowac ;)
Poczatkowo zalozylem, ze nie chce miec w druzynie ludzi walczacych w zwarcu, ale to chyba tez byl blad. Jak zobaczylem pile to odrazu sie zakochalem :D (chyba bede musial zagrac pozniej raz jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy ta gra odpali na tym kompie? A jeśli tak, to na jakich detalach?

AMD Athlon 2000+
ATI Radeon 9200 128mb Pixel Shader 1.4
512 ram

Proszę o szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:45, Warrior Within napisał:

Nie pójdzie, ta gra wymaga jak każda nowa przynajmniej shaderów w wersji 2.0, więc z tą kartą
graficzną raczej zapomnij o CoD 4.

Eee... o CoD4? :P

EDIT: Spoko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Chciałbym prosić o pomoc bo jestem w Casa Verde i nie wiem co mam zrobić z Jim-bobem mam ciuchy ze skóry i mydło i nie wiem co mam dalej zrobić.


Pliska Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować