Zaloguj się, aby obserwować  
nadol91

Czy będzie Heroes 6? Zapraszam do "gdybania" :D

209 postów w tym temacie

ludzie spokojnie wychamujmy, za rok? stary to ty wierzysz o wszystkim co sie pisze na onecie? to sie nazywa "kaczka dziennikarska", czyli byle cos napisac, a czy to prawda to juz to maja w du**e, jak dla mnie to minimum 2 lata, a dodatkow i tak se nie kupie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 19:17, Łowca Gier napisał:

jesteś przeciwieństwem Monastora. On chce kaliki H3 i mówi, że H5 to HoMM tylko z nazwy.

Moze ja mam cos z glowa ;) ale wydaje mi sie ze Monastor nie chce zadnej kalki H3, tylko tego co do niedawna wyroznialo serie HoMM na tle pozostalych turowek, a byla to przede wszystkim fabula swietnie laczaca i uzupelniajaca fabule MM. Ubi\Nival zastepujac fabule MM ta K''ashan''a zniszczylo wszelkie nadzieje prawdziwych fanow MM na odrodzenie sie serii z popiolu.

Dnia 26.07.2006 o 19:17, Łowca Gier napisał:

Mnie tam HoMM V się bardzo podoba.

Mnie H5 jako gra tez sie bardzo podoba, ale nazywanie jej kontynuacja serii swietokradztwem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ byla to przede wszystkim

Dnia 27.07.2006 o 03:39, Ledoke napisał:

fabula swietnie laczaca i uzupelniajaca fabule MM. Ubi\Nival zastepujac fabule MM ta K''ashan''a
zniszczylo wszelkie nadzieje prawdziwych fanow MM na odrodzenie sie serii z popiolu.


Mi osobiście bardziej pasuje taka konstrukcja fabuły jak jest w HoMMV bo tu sie ona trzyma kupy i sprawia że chce sie w nią grać. Natomiast w trójce były takie moim zdaniem mini kampanie,które nie były bezpośrednio ze sobą powiązane. Od razu dodam, że w MM nie grałem więc nie mogę oceniać jej pod względem kontynuacji wątków MM. A poza tym to gdzieś czytałłem że fabuła HoMMV jest wstępem do fabuły Dark Messiash''a

Dnia 27.07.2006 o 03:39, Ledoke napisał:

Mnie H5 jako gra tez sie bardzo podoba, ale nazywanie jej kontynuacja serii swietokradztwem
;)


Moim zdaniem piątka jest pełnoprawnym herosem, wzięli w sumie całą częśc trzeciią i ja troche usprawnili. W moim przekonaniu jest to dobra kontynuacja serii, nawet lepsza niż część czwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na dodatki do Heroes V, a VI na pewno będzie i mam nadzieje ze nadal będzie jae robiło te rosyjskie studio(nazwy nie pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, że fala upałów daje się odczuć również na forum, bo gdy procek się przegrzewa to przygodzą mu dziwne pomysły do głowy. Heroes V miał premiere na początku czerwca, ale otrzymaliśmy wersje Beta. Jak ktoś ma wątpiwości, że to beta to niech popatrzy na liste błędów które naprawia patch 1.1 a potem 1.2, szczególnie na te z ostatnich pozycji. One potwierdzają, że dostaliśmy bete. Albo liczbe map przecież to prawdziwy żarcik.
Heroes VI zapewne kiedyś będzie, aczkolwiek nie sądze by było to zbyt szybko.
Dlaczego? Otóż najpierw muszą się uporać z patchami, które sprawią, że Hereos V przestanie być betą.
Dodatek może zostać wydany w grudniu, ale i tak przez 1 miech będzie to beta nim go spatchują. Choć dla graczy byłoby lepiej żeby wyszedł gdzieś w kwietniu maju.
Szybkość z jaką wydzie Hereos VI w dużej mierze będzie zależalo od tego jak zostanie przyjęty dodatek. Bo jeśli znowu dosteniemy beta wersje to zaufanie do Ubisoftu spadanie i będą starać się je przywrócić 2 dodatkiem a na pewno nie kolejno częścią. Druga sprawa to gra musi troche pożyć i zarobić. H Vi myśle, że nawcześniej jak za 3 - 3,5 roku.
Zreszto to troche dziwne gdybać o H VI jak ciagle mamy bete H V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 17:47, Filip92 napisał:

> nie ściemniam
cosnie chce mi sie wierzyć 6 za rok jeszcze nawet dodatkow nie ma jak cost oza półroku a ty
gadasz ze za rok 6.
Masz jaies dowody?

nie ale pisało zobaczymy za rok a narazie rozejm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 15:55, Adham napisał:

Hehe, H6... myślę, że Ubi wyda 2-3 dodatki do HV... z tym, że ostatni będzie już robiony na
siłę. I wtedy H6 nie wyjdzie. Buahahahaha ;]
A jeśli już... chciałbym, żeby H6 było H3 w 3D. Te same miasta, bohaterowie, fabuła, ilość
map single, jak i multi... jednostki wyglądąłyby podobnie do tych starych... marzenia ;]


Zawsze może ukazać się remake jak to w przypadku Setlers II ;D Po co nazywać tą samą grę pod nowym tytułem, to byłby zły ruch strategiczny. Trzeba poczekać amoże Ubi wyda Heroes Of Mighta and Magic III: 10th Anniversary (oczywiście z wbudowanymi dodatkami oficjalnymi jak i z Wogiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 21:42, superlove napisał:

Tak, tak ten temat jest do zamknięcia ;]

Jakoś tego nie widze tu wwiele osób tu pisze a ty pirzesz to zamkniecia temat bo 100 postach a zreszta od tego jest moderator. Hhhh kto by pomyślał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 22:02, Filip92 napisał:

> Tak, tak ten temat jest do zamknięcia ;]
Jakoś tego nie widze tu wwiele osób tu pisze a ty pirzesz to zamkniecia temat bo 100 postach
a zreszta od tego jest moderator. Hhhh kto by pomyślał

no rzeczywicie ten superlove jest taki mądry, ciekawe czy stworzyłby lepszy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 13:59, Shadow SSJ Warrior napisał:

Trzeba poczekać amoże Ubi wyda Heroes Of Mighta and Magic III: 10th Anniversary (oczywiście z wbudowanymi dodatkami oficjalnymi jak i z Wogiem)


No! To by było coś, jeszcez tylko poprawki językowe, parę mniejszych bugów i extra gra na następne 10 lat, gdzie może taki H7 będzie już dorastał 3 do pięt. ;) A tak na poważnie to chciałbym, żeby H6 był bardziej taktyczny niż teraz jest 5. Okropne pole bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okropne pole bitwy? toż to jest niczym piłkarzyki na sprężynkach ;P Racja. Jak dla mnie, to po pierwsze za małe.
A co do HoMM6 itd. to ja wam radzę najpierw poczekać na edytor map do 5-tki i jakiś dodatek, później dopiero mażyć o następnej części. A ktoś na początku tu pisał, że fajne by było homm3 przeniesione w 3D. Dobry pomysł, tylko "troszeczkę" spóźniony, bo tak powinno wyglądać homm4. A wtedy 5-tkę wydałoby 3DO i byłaby automatycznie zupełnie inna niż jest.


PS: Mnie osobiście brakuje pegazów i jeźdźców mroku z 3, a z 4 feniksów. No i karawana by się przydała. Kto wie... może tak będzie wyglądało HoMM6? ;D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować