Zaloguj się, aby obserwować  
nadol91

Czy będzie Heroes 6? Zapraszam do "gdybania" :D

209 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2006 o 12:26, DJ KUBA napisał:

pytam sie jego

Czy moim zdaniem HoMM4 jest lepsza od homm5... Trudne pytanie

Tak, jest lepsza, ponieważ przynajmniej podjęto tam próbę (choć niestety niezbyt udaną) stworzenia Heroes, nikt nawet nie próbował tego robić w przypadku homm5.

gmx <- demon może i wygląda jak demon... chociaż nie wydaje mi się bardziej demoniczny niż przedtem :P
Za to spora część innych jednostek przestała wyglądać normalnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przestaly wygladac normalnie?? jakie?? w H5 modele stworow sa swietne, jedyne do czego w tej kwestii mozna sie przyczepic to twarze zolnierzy przystanii - sa ochydne i dlaczego wrocili do chlopow a nie zostawili pikmenow z H3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 16:19, Filip92 napisał:

>
> > Tylko, że najprawdopodobniej Heroes VI wyjdzie za ładych pare lat, a wtedy grafika
na
> dzisiejszym
> > standardzie Obliviona będzie już przestarzała. Nie uczepiłem się niego osobiście,
lecz
> jego
> > wypowiedzi. :) Nawet nie całych, tylko fragmentów. ;)
> NO ALE NAPISAŁEM RÓWNEJ/LEPSZEJ !!! No ale jesli ci przeszkadza to że lubie pogdybac

> to nie musisz pisac tu postów nikt ci nie każe
>
> Filip92 - możesz podac mi swoje gg (jesli asz :D:D)
Tylko ostrosznie :-)
4296676

>heros6 wyjdzie za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 17:40, sebasok napisał:

> heros6 wyjdzie za rok
>
>
> A skąd to wiesz??????
>
sie wie

masz jakies linki.
Jak coś to pewnie ściemniaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 17:44, Filip92 napisał:

> > heros6 wyjdzie za rok
> >
> >
> > A skąd to wiesz??????
> >
> sie wie
masz jakies linki.
Jak coś to pewnie ściemniaś

nie ściemniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 17:44, Filip92 napisał:

> > heros6 wyjdzie za rok
> >
> >
> > A skąd to wiesz??????
> >
> sie wie
masz jakies linki.
Jak coś to pewnie ściemniaś

pisało na onecie ale 2 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 17:46, sebasok napisał:

nie ściemniam

cosnie chce mi sie wierzyć 6 za rok jeszcze nawet dodatkow nie ma jak cost oza półroku a ty gadasz ze za rok 6.
Masz jaies dowody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 17:40, sebasok napisał:

> heros6 wyjdzie za rok


ale skąd wiesz że h6 wyjdzie za rok. Ja wiem że napewno nie, bo:
1. Nie ma dodatków do h5
2. Żadnej informacji o h6 (chyba ze na innych amerykanskich fora, jakies wzmianki)
3. Pewnie to wymyśliłeś :):)
Poszuam w googlach może cos będzie, ale napeno żadnej zapowiedzi. Jeśli chesz dalej bronic swojego posta, ze h6 bedzie za rok to podaj link. Tak samo ja moge powiedziec, że za tydzien wydzie The Elder Scrolls V :):) Oczywiscie wcale tak nie sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 18:06, nadol91 napisał:

> > heros6 wyjdzie za rok

ale skąd wiesz że h6 wyjdzie za rok. Ja wiem że napewno nie, bo:
1. Nie ma dodatków do h5
2. Żadnej informacji o h6 (chyba ze na innych amerykanskich fora, jakies wzmianki)
3. Pewnie to wymyśliłeś :):)
Poszuam w googlach może cos będzie, ale napeno żadnej zapowiedzi. Jeśli chesz dalej bronic
swojego posta, ze h6 bedzie za rok to podaj link. Tak samo ja moge powiedziec, że za tydzien
wydzie The Elder Scrolls V :):) Oczywiscie wcale tak nie sądzę

nie znajdziesz szukałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 18:09, BlackBomb napisał:

HEROES V wyjdzie na pewno (za ok. 2 - 3 lata), bo przecież dla nich to kasa.

Ale Heroes V już jest :P
Swoją drogą masz rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 18:09, BlackBomb napisał:

HEROES V wyjdzie na pewno (za ok. 2 - 3 lata), bo przecież dla nich to kasa.

EEE chyba zrobiłeś literówkę, miało być VI, no ale bledy sie zdarzają. Twoja teza jest bardzie prawdopodobna, anizeli sebasoka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem, że nie chce żeby HoM&M6 wychodziło zbyt szybko. Ja mogę poczekać nawet 10 lat, ale tylko po to żeby było na co czekać. W HoM&M5 nie grałem, ale widać, że jest to HoM&M3 w wersji 3D. Tylko, że w trójce ilość potworów, miast jest większa... Moim zdaniem twórcy zamiast dalej kopiować HoM&M3 powinien zrobić coś nowego. Heroes IV był gorszy od III, ale przecież miał kilka rzeczy, które napewno wpłynęły całej serii na plus (np. karawany). Czemu by nie połączyć tego co było najlepsze we wszystkich seriach tylko próbować zrobić coś podobnego do legendarnej III? W końcu gry idą do przodu... Cała seria HoM&M powinna dziać się w jednym świecie. Nie wiem jak twórcy mogli odejść od idei Antagarichu? Zapewne twórcy wydadzą teraz gdzieś ze dwa dodatki z czego jeden za wiele do gry nie wniesie... Podsumowując całe te rozmyślanie to nieważne kiedy Heroes VI wyjdzie tylko ważne jest to co z tego wyjdzie... jeśli będzie to dalej kopia HoM&M3 w piękniejszej wersji graficznej to ja dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy nie zrobiliby piątki, która jest tylko "remekem" trójki, gdyby nie fani, którzy chcieli właśnie III w 3D. Sam czytałem w jakimś pismie, że twórcy chcieli zrobić własną wersję "hirołsów", ale fani byli nieubłagani (przynajmniej fani z Francji i Rosji...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle. W tym poglądzie jesteś przeciwieństwem Monastora. On chce kaliki H3 i mówi, że H5 to HoMM tylko z nazwy. A Ty, żę H5 to H3 w 3D.

Mnie tam HoMM V się bardzo podoba. Ale na szóstkę trzeba poczekać. Najpierw dodatki. Puszczanie co kilka chwil nowej części zrobiłoby z HoMM Heroes Chronicles. Nowa część - nowe pomysły i innowacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować