Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2006 o 19:01, Dyzio Diablo napisał:

Nie wszystko straacone jezeli jeden ziomuś sms który miał zastępować wilka.pl nie będzie potrzebny
(możliwe ,że wilk pojawi się na turnieju) przydziele go do twojej drużyny.

Mam do was pytanko, czy ten "turniej" to 1v1 czy walka team''ów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 18:21, Dyzio Diablo napisał:

No to pięknie... wichrun też zrezygnował... a eyzy.one najprawdopodobniej też nie będzie...
Big Moon ,Fish 13 jest z tobą w drużynie na zastępstwo arlika więc nie masz się czym martwić...

I jeszcze jedno: CZY KTOŚ MA GG DO EAZY.ONE? Nieodzywa się od dłuższego czasu i nie mam pojęcia
czy pojawi się na turnieju... dlatego gen.sturnn bedzie musał (najprawdopodobniej) zagrać sam...niah
też gra sam bo wichruna nie będzie...

Mozemy zrobić tak: jeżeli któryś z graczy rezerwowych nie zagra( bo gracz którego miał zastępować
pojawi się) to wejdzie za tych których nie będzie... innego wyjścia nie ma... rezerwowi będą
mieli pełne ręce roboty



U mnie jest pewien kłopot bo w tę sobotę coś mi wypadło bardzo pilnego i nie będze mnie na turnieju (a tak chciałem zagrać). Trudno się mówi, a czy nie ma tylu osób to nie będzie przełożony termin turnieju??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O żesz... nawet rezerwowych nie bedzie na turnieju... a tyle osób pisało,że sobota może być... wydaje mi się ,że znów będę musiał przenieść turniej... mamy zbyt duże braki ...... ;/

Może w niedziele? Bo w sobote to na pewno ten turniej nie wypali :/

Aha bo ktoś tam się pytał, to jest turniej drużynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 21:20, Dyzio Diablo napisał:

O żesz... nawet rezerwowych nie bedzie na turnieju... a tyle osób pisało,że sobota może być...
wydaje mi się ,że znów będę musiał przenieść turniej... mamy zbyt duże braki ...... ;/

Może w niedziele? Bo w sobote to na pewno ten turniej nie wypali :/

Aha bo ktoś tam się pytał, to jest turniej drużynowy.

A może w połowie następnego tygodnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co z tego ze nie bedzie rezerwowych. Powinno sie udac rozegrac ten turniej. Juz raz przestawiano date. W niedziele np mnie nie ma. Moim zdaniem to powinno sie zagrac jutro. Mowilem ze w sobote wieczorem ludzie chca gdzies wyjsc itp... Srodek tygodnia jest tez dobry. Ale to moze na przyszlosc. Proponuje jutro zagrac i obecnie zrobic rospiske kto z kim przeciwko komu i gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na bank. NO chyba że mi komp siadnie albo prądu zabraknie (odpukać!). Straciłem towarzysza. Nie trenowałem. Katastrofa ;P/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziomus skoncz gadac glupoty :) Ile chcesz grac ten turniej?? Tydzien?? Przeciez to maksymalnie sa 3y gry do rozegrania. Grajmy dzisiaj!! o 18ej tak jak bylo mowione. To co teraz wynika moze byc tylko podpowiedzia na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 11:57, DivinEBoY napisał:

Ziomus skoncz gadac glupoty :) Ile chcesz grac ten turniej?? Tydzien?? Przeciez to maksymalnie
sa 3y gry do rozegrania. Grajmy dzisiaj!! o 18ej tak jak bylo mowione. To co teraz wynika moze
byc tylko podpowiedzia na przyszlosc.


ej dobra. spokojnie, bez nerwow... moze sobie valium lyknij... i na przyszlosc z funkcji odpowiedz kozystaj bo chyba nikogo nie bawi ciagle zagladanie na temat czy ktos przypadkiem nie odpisal.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować