Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Okey, to kto ma ochote skopac mi ... zadek? Bo, kij mnie juz obchodzi ten "pozal-sie-boze" turniej, chcialem sobie pograc, sprawdzic czy nadal jestem w formie... tiaaa...no, akhem przeliczylem sie nieco (co nie oznacza, ze nie mam zamiaru grac, jezeli takowy sie odbedzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 18:24, BlackTemplar napisał:

Okey, to kto ma ochote skopac mi ... zadek? Bo, kij mnie juz obchodzi ten "pozal-sie-boze"
turniej, chcialem sobie pograc, sprawdzic czy nadal jestem w formie... tiaaa...no, akhem przeliczylem
sie nieco (co nie oznacza, ze nie mam zamiaru grac, jezeli takowy sie odbedzie).


mi tam juz sie wszystkiego odechcialo... :/ dyzio w ch**a przygral i tyle :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 18:44, morthi napisał:

jak sie czyta takie posty to faktycznie sie odechciewa...troche kultury...


sorry ale juz tak sie od tygodnia napalilem ze szlag mnie trafia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dziś odpadam :( ej ale zróbcie rozgrzewkę - wejdźcie tam gdzie mieliśmy się spotkać i zagrajcie 2 na 2 itp.

co wyjdzie to wyjdzie - kto się pojawi ten zagra i tyle;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 18:18, Deejay napisał:

moze i tak ale i tak by byla zadyma kto z kim ma grac... a pozatym zapewne byla by duza dysproporcja
w umiejetnosciach poszczegolnych drozyn...


Tylko ze jak kogos znasz bo z nim sobie grasz od czasu do czasu i chcesz sobie z nim pograc to nie mozesz bo musisz grac z kims kogo nawet nie znasz... A tak by bylo ustalone kto gra bo liczyly by sie druzyny a nie dopasowywanie kazdego z osobna ->> 2x mniej roboty i wkurzania sie, ze ktos mial byc a go nie ma. Teraz to kazdego z osobna trzeba pytac i sie nikt nie moze zgadac.

Dyzio jak potrzebujesz potrzeby w organizacji to pisz do mnie na GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadalem z Dyziem - ma problem z CPU i sie nie moze pojawic na forum bo mu przegladarka, gg nie dzialaja. Prosil abym sie zajal turniejem.

Moja propozycja jest taka: jutro godzina 20:00.
Chetni wpisywac sie ponizej.

Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Dyzio Diablo (gotowy)
2 Arlik ( przez weekend go nie będzie)
3 Astmatyk (gotowy ale musisz mi podać dni w które bedziesz mógł zagrać)
4 Gen.Sturnn (gotowy)
5 Big Moon (gotowy)
6 Bambusek (gotowy)
7 Puszkin(???)
8 kameT (gotowy)
9 micca (???)
10 Wichrun (jest na urlopie)
11Avalon_bishop (gotowy)
12 niah (???)
13Dragon Lord (Gotowy)
14Ziomuś SMS (Gotowy)
15Martimat (???)
16Divine_Boy (gotowy)

Dnia 12.08.2006 o 19:48, Dyzio Diablo napisał:


Wilku.pl (?????)
Eazy.one (????)
Jaracz (gotowy)
Fish 13 (???)
Jarem (gotowy)
Deejay (gotowy)
Rhyside(gotowy)

Z tego co widze to: Puszkin, Micca, Wichrun, Niah, eazy_one, martimat nic sie nie odzywali lub zrezygnowali. Zagraja za nich gracze z rezerwy. Nie wiadomo czy zagra jutro dyzio, a prosil aby przekazac ze za niego zagra Fish13 oraz za Wichruna zagra Jaracz. Reszte ustale pozniej(jutro).

Co do zasad to beda takie jak ustalil Dyzio >> 2v2, pojedyncza eliminacja, calkowite zniszczenie itp :) Mapy takie jak podal, pary te co mialy byc po modyfikacjach.

Jutor wam podam drabinki jak dokladnie beda wygladaly. Zrobie to chyba rano lub po poludniu. Mam nadzieje, ze jutro o 18ej na Nemezis sie wszyscy spotkamy i zagramy pare ladnych gier :)

Rozmawialem z Dyziem i ustalilismy, ze kolejny turniej odbedzie sie systemem BO3 (najlepszy z trzech) czyli gra do 2óch zwycieztw aby przejsc dalej, ale o tym juz pozniej :)

Prosze potwierdzic sowja chec gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 22:25, DivinEBoY napisał:

1 Dyzio Diablo (gotowy)
2 Arlik ( przez weekend go nie będzie)
3 Astmatyk (gotowy ale musisz mi podać dni w które bedziesz mógł zagrać)
4 Gen.Sturnn (gotowy)
5 Big Moon (gotowy)
6 Bambusek (gotowy)
7 Puszkin(???)
8 kameT (gotowy)
9 micca (???)
10 Wichrun (jest na urlopie)
11Avalon_bishop (gotowy)
12 niah (???)
13Dragon Lord (Gotowy)
14Ziomuś SMS (Gotowy)
15Martimat (???)
16Divine_Boy (gotowy)
>
Wilku.pl (?????)
Eazy.one (????)
Jaracz (gotowy)
Fish 13 (???)
Jarem (gotowy)
Deejay (gotowy)
Rhyside(gotowy)

Z tego co widze to: Puszkin, Micca, Wichrun, Niah, eazy_one, martimat nic sie nie odzywali
lub zrezygnowali. Zagraja za nich gracze z rezerwy. Nie wiadomo czy zagra jutro dyzio, a prosil
aby przekazac ze za niego zagra Fish13 oraz za Wichruna zagra Jaracz. Reszte ustale pozniej(jutro).

Co do zasad to beda takie jak ustalil Dyzio >> 2v2, pojedyncza eliminacja, calkowite
zniszczenie itp :) Mapy takie jak podal, pary te co mialy byc po modyfikacjach.

Jutor wam podam drabinki jak dokladnie beda wygladaly. Zrobie to chyba rano lub po poludniu.
Mam nadzieje, ze jutro o 18ej na Nemezis sie wszyscy spotkamy i zagramy pare ladnych gier :)


Rozmawialem z Dyziem i ustalilismy, ze kolejny turniej odbedzie sie systemem BO3 (najlepszy
z trzech) czyli gra do 2óch zwycieztw aby przejsc dalej, ale o tym juz pozniej :)

Prosze potwierdzic sowja chec gry.



No to ja potwierdzam swoją chęć w turnieju. A czy ktoś będzie obserwował nasze gry jak gramy i czy będzie później z tego jakiś raport??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2006 o 22:28, fish13 napisał:

No to ja potwierdzam swoją chęć w turnieju. A czy ktoś będzie obserwował nasze gry jak gramy
i czy będzie później z tego jakiś raport??


Raport bedzie. Prosze zapisywac repy. Pierwsze gry moga miec mniejsza ogladalnosc ale kazda kolejna moze miec obserwatorow jesli nie beda lagowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 22:37, DivinEBoY napisał:


> No to ja potwierdzam swoją chęć w turnieju. A czy ktoś będzie obserwował nasze gry jak
gramy
> i czy będzie później z tego jakiś raport??

Raport bedzie. Prosze zapisywac repy. Pierwsze gry moga miec mniejsza ogladalnosc ale kazda
kolejna moze miec obserwatorow jesli nie beda lagowali.

Aha to okey. A jutro będą podane dokładne teamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować