Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Wyniki Loswania
Finał
Mapa: Do Wyłomu
??? ???
??? VS. ???
Mapa:Przerażający Szczyt Mapa: Krater Gór ''Haela
??? ??? ??? ???
??? VS. ??? ??? VS. ???


Mapa: Tiboraxx Mapa:Quatra Mapa:Centrum Tartarusa Mapa:Górski Szlak
Bambusek Arlik Avalon_bishop Eazy.one Martimat Wichrun Wilku.pl Puszkin
Astmatyk vs. Big Moon kameT vs. Gen.Sturrn Micca vs. Niah Divine_Boy vs. DyzioDiablo


Turniej odbędzie się w sobotę 5 sierpnia o godzinie 19.30 czekamy na wszystkich do 19.45 w pokoju Nemesis Tessera.
Warunki zwycięstwa: Całkowite zniszczenie
No wyniki losowania i data turnieju podana.Postaram się tym razem nie zmieniać daty turnieju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

------------------------------------------------------------------Finał
----------------------------------------------------------Mapa: Do Wyłomu
------------------------------------------------------------???---------- ???
------------------------------------------------------------??? ----VS.-- ???
------------Mapa:Przerażający Szczyt----------------------------------------------------- Mapa: Krater Gór ''Haela
------------??? -------------------??? -----------------------------------------------------------???--------------- ???
------------??? -------VS.------ --??? -----------------------------------------------------------???------ VS.----- ???
-----Mapa: Tiboraxx -------------------Mapa:Quatra---------- Mapa:Centrum Tartarusa -----Mapa:Górski Szlak
Bambusek ---Arlik --------- Avalon_bishop ----Eazy.one ----Martimat ---Wichrun ----------Wilku.p-------- Puszkin
Astmatyk- vs.- Big Mo -------kameT-------vs. Gen.Sturrn ----Micca- vs. -Niah ------------Divine_Boy vs. DyzioDiablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 18:53, Grond napisał:

rotfl, wilku i divine w jednej drużynie? A więc oficjalnie ogłaszam


"BaSH TeH n00B ConTAZt" rozpocznie się w sobotę 5 sierpnia o godzinie 19.30 w pokoju Nemesis
Terra.



Ale smieszne... żal.pl Nawet nie wiem kto to jest a ty mi tu jakies glupoty piszesz. zluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę stwierdzić że nie będę mógł wziąć udziału w turnieju :( dosłownie przed 5 minut temu dowiedziałem się że w sobotę jadę do Babci... przepraszam wszystkich za moją nie obecność ale to nie od de-mnie zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracie 2vs2, w poprzednim turnieju odpadłem w pierwszej rundzie, a bash teh n00b contazt mnie poprostu śmieszy ^^ A co do mojej formy w DoWie... Nie zgłosiłem się do turnieju bo przez 2 tygodnie intensywnych wakacji cofnąłem się jeżeli chodzi o DoW ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne GRAMY 2vs2 ale już trzy osoby zgłośiły że data turnieju im nie pasuje...zastanawiam się nad przsunięcie turnieju na 12 sierpnia... co o tym myślice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować