Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2006 o 14:30, Galileo napisał:

A do mnie właśnie przyszedł dodatek :) zainstalowałem + dwa patche, ale co to zniknęły mi misje
z podstawki. Pojawiły się za to dwie kampanie ładu i czegoś tam :) btw. Gwardia Imperialna
jest... mocna, chyba za bardzo ją przedobrzyli...


Z najnowszymi patchami już nie jest taka dobra. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 14:30, Galileo napisał:

A do mnie właśnie przyszedł dodatek :) zainstalowałem + dwa patche, ale co to zniknęły mi misje
z podstawki. Pojawiły się za to dwie kampanie ładu i czegoś tam :) btw. Gwardia Imperialna
jest... mocna, chyba za bardzo ją przedobrzyli...


No Gwardie uznaje się obecnie za najsłabszą rase w multiplayu :) a jeśli chcesz zagrać w kampanie z podstawki musisz uruchomić Dawn Of War a nie dodatek :)


P.S. Przypominam wszystkim że trwają zapisy do turnieju!
1 Dyzio Diablo
2 Arlik
3 Astmatyk
4 Gen.Sturnn
5 Big Moon
6 Bambusek
7 Puszkin
8 Kamet
9 micca
10 Wichrun
11
12
13
14
15
16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gwardia jest bardzo sympatyczna :P lubie patrzec jak umieraja :P ale jak zaczynaja przyjezdzac swoimi czolgami to juz nie jest tak milo i przyjemnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś inne patche ? Mi ściągneły się jakieś automatycznie po wejściu na rozgrywkę sieciową. Obecnie mam wpisane (lewy górny róg) po uruchomieniu Winter Assault - DoW 1.50 i WA - 1.0 i nic więcej mi nie ściąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, zawsze grając w Skirmishu lubię wytworzyć 3 Basiliski, faceta ze świątyni (tego co ma niewidzialność), wysłać ten zestaw na bezpieczną odległość od grup piechoty nieprzyjaciela i rozkoszować się widokiem fruwających jednostek przeciwnika. Najlepiej wali się do Chaosu, ponieważ czasem jak upadają to się śmieją (przynajmniej tak to brzmi). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwardia sie dobrze gra "z kontry". Dobrze jest miec w tyle 2 lub 3 bazyle :) obudowac sie w cholere, wyczekac przeczekac pierwsza fale wroga i walnac wszystkim co sie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 14:45, Dyzio Diablo napisał:

> A do mnie właśnie przyszedł dodatek :) zainstalowałem + dwa patche, ale co to zniknęły
mi misje
> z podstawki. Pojawiły się za to dwie kampanie ładu i czegoś tam :) btw. Gwardia Imperialna

> jest... mocna, chyba za bardzo ją przedobrzyli...

No Gwardie uznaje się obecnie za najsłabszą rase w multiplayu :) a jeśli chcesz zagrać w kampanie
z podstawki musisz uruchomić Dawn Of War a nie dodatek :)


P.S. Przypominam wszystkim że trwają zapisy do turnieju!
1 Dyzio Diablo
2 Arlik
3 Astmatyk
4 Gen.Sturnn
5 Big Moon
6 Bambusek
7 Puszkin
8 Kamet
9 micca
10 Wichrun
11
12
13
14
15
16


jezeli sa jeszcze miejsca wolne, sie zglaszam... nie jestem zadnym pro-player, ale co mi tam szkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować