Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony traci odpowiedzialnego za kontakty z niezależnymi developerami

20 postów w tym temacie

Domek

Mark DeLoura, pracujący dotychczas w amerykańskim oddziale Sony Computer Entertainment jako główny odpowiedzialny za kontakty z niezależnymi developerami, odszedł z firmy. Nie ma to jednak w żaden sposób wpłynąć na jej relacje z twórcami gier.

Przeczytaj cały tekst "Sony traci odpowiedzialnego za kontakty z niezależnymi developerami" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 13:25, Hegemon napisał:

Duze to PS3. Pod telewizorem to sie raczej nie zmiesci.


E? Przecież to development kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 13:28, Hegemon napisał:

> E? Przecież to development kit.

Zlapal sie! Zlapal! :)


Zartowalem, to tylko taka prowokacja byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 13:31, Hegemon napisał:

Zartowalem, to tylko taka prowokacja byla.


Rozumiem, rozumiem. Głupi ja. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no oczywiście, że prowokacja:P A Domek też żartował bo którz by się nie domyślił:P

No a do tematu to dość dużo tego wysłali ponad 10 tysiecy!??!?!?! Szkoda, że jednego do mnie nie dosłali:) Fajnie byłoby mieć takie coś a potem pochwalić się na forum, że też mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak znam życie to była dwa razy większa ;)
a wracając do tematu to nie może być dobrze gdy taka osoba z takim doświadczeniem i kontaktami przenosi sie do innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, coś czuję, że z tym PS3 nie wypali bo będzie za drogie i mało gier będzie i będą za drogie i pewnie zbankrutują;-(
Ponura wizja ponurego chłopca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Sony nie pracują wcale głupi ludzie, dobrze wiedzą co robią i bankructwo raczej im do drzwi póki co nie zapuka. Zauważ Uzupator, że Ci Panowie całkiem sprytnie obniżyli cenę PS2 i to na całkiem znośną. Co z tego? A no tyle, że kiedy bogatsi fani PlayStation rzucą się na nowość to pozostali zadowolą się poprzednią wersją, na którą być może nie było ich stać. Myślę, że ta metoda pozwoli Sony zarobić przez pierwsze miesiące pobytu PS3 na rynku lepiej na PS2 niż właśnie na nim. Muszę przyznać, że wspaniale to sobie obmyślili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nox w sumie masz racje, bo z tego co Sony twierdzi gry na ps2 beda jeszcze produkowane przez conajmniej 1-2 lata od premiery ps3 także taktyka jest dobra, bo takich osób, w szczególności w takich krajach jak Polska jest dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować