Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Za pięć dwunasta - Batman: Arkham Knight

23 postów w tym temacie

Wymaga systemy 64 bitowego? Heh, ok... Może nadszedł czas, aby powoli przyjrzeć się jedynce :) Ponoć chwalona i mam nadzieję, że już popatchowana i zoptymalizowana, to może na moim gruchocie pójdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie ta gra sie skonczyla na Arkham Asylium.

Dla mnie Arkham City, było o wiele lepsze niż Asylum, o Originie nic nie powiem bo nie grałem, ale Arkham Knight kupuje... jak tylko wyjdzie GOTY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Patryku, raz piszę pan że Catwoman jest wrogiem, później że sojusznikiem.. To jak w końcu będzie? ;)

Co do gry: Po dość długim namyśle i przyrzekaniu sobie że następnego Batmana na bank kupię w GOTY, złamałem się i złożyłem pre-order. W jakość raczej nie ma co wątpić, bo na poprzednich się nie zawiodłem, tylko ten złodziejski SP mnie trochę wadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jedno pytanie. W wymaganiach zalecanych jest pamieć karty graficznej 3GB a karta GTA
> 760 która ma 2GB. F*ck logic.

Są 760 z 4GB pamięci, więc może o te modele tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocne WTF jeśli idzie o kupno wersji Premium - czyli już z SP: dlaczego cena jest wyższa niż kupno osobno gry + SP? Pomijam już cenę za SP z kosmosu (10 zeta mniej niż pełna wersja gry - RLY?) Przecież Premium to NIC INNEGO jak bundle - nie ma żadnej dodatkowej zawartości i jest droższy! I jeszcze dopisek, że cena może ulec zmianie - no chyba nie w górę, co?

Krótkie pytanie: czy Gram uważa, że tutaj są idioci, którzy nie sprawdzą czegoś takiego? Helllo?

PS Łaskawie przemilczę fakt, że wersję Premium na przynajmniej jednej ze stron oferujących same kody można kupić w cenie <200 zeta (dokładnie jest za 186,48 bez ochrony kupujących, która kosztuje 3,49) - ups... Jednak nie przemilczałem... Powodzenia w sprzedaży wersji cyfrowej na PC - przyda Wam się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 08:35, Pajonk78 napisał:

Mocne WTF jeśli idzie o kupno wersji Premium - czyli już z SP: dlaczego cena jest wyższa
niż kupno osobno gry + SP? Pomijam już cenę za SP z kosmosu (10 zeta mniej niż pełna
wersja gry - RLY?) Przecież Premium to NIC INNEGO jak bundle - nie ma żadnej dodatkowej
zawartości i jest droższy! I jeszcze dopisek, że cena może ulec zmianie - no chyba nie
w górę, co?

Krótkie pytanie: czy Gram uważa, że tutaj są idioci, którzy nie sprawdzą czegoś takiego?
Helllo?

PS Łaskawie przemilczę fakt, że wersję Premium na przynajmniej jednej ze stron oferujących
same kody można kupić w cenie <200 zeta (dokładnie jest za 186,48 bez ochrony kupujących,
która kosztuje 3,49) - ups... Jednak nie przemilczałem... Powodzenia w sprzedaży wersji
cyfrowej na PC - przyda Wam się. :P


Cześć, podane ceny są zasugerowane przez wydawcę gry i mogą jeszcze ulec zmianie. Edycja Batman: Arkham Knight - Premium Edition cenowo jest zbliżona do podstawki w wersji cyfrowej + SP. Sami jesteśmy graczami, więc zawsze staramy się negocjować jak najlepsze obniżki/gratisy i nie uważamy nikogo za idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Panie Patryku, raz piszę pan że Catwoman jest wrogiem, później że sojusznikiem.. To jak
> w końcu będzie? ;)
>
> Co do gry: Po dość długim namyśle i przyrzekaniu sobie że następnego Batmana na bank
> kupię w GOTY, złamałem się i złożyłem pre-order. W jakość raczej nie ma co wątpić, bo
> na poprzednich się nie zawiodłem, tylko ten złodziejski SP mnie trochę wadzi.

Dobrze wiemy, że Kobieta Kot jest postacią enigmatyczną, która lubi stawać to po jednej, to po drugiej stronie barykady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie ta gra sie skonczyla na Arkham Asylium.

Asylum jest niewątpliwie najlepszą częścią. Ma świetny klimat, ale kolejne też są bardzo dobre i ciężko jest im coś zarzucić (może poza ogromną wtórnością w Origins w stosunku do City)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2015 o 16:52, Artmaster88 napisał:

Asylum jest niewątpliwie najlepszą częścią. Ma świetny klimat, ale kolejne też są bardzo


Mnie denerwowal przesyt w Arkham City, respawny wrogow, niby mielismy wolnosc ale czesto sie zdazalo ze jak gdzies lecialem zrobic misje to nagle ktos do mnie strzelal i ginalem. Ile razy mozna czyscic ten sam budynek z wrogow? W koncu gra mnie znudzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować