Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Entuzjastyczne przyjęcie Batman: Arkham Knight - przegląd ocen

27 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2015 o 18:56, kowal7777 napisał:

> No a kto by chciał zadzierać z Batmanem ;)
Gamespot:)


I to właśnie ta recenzja wydaje się być najbardziej wyważona, Kevin Van Ord - choć doskonały nie jest - jawi się jako jeden z niewielu "rozgarniętych" redaktorów, który potrafi jeszcze chłodnym okiem spojrzeć na "superprodukcje" z segmentu AAA.
Wielokrotnie przed premierą wyrażałem swoje obawy co do sekwencji z Batmobilem - czy nie będą wciśnięte na siłę, czy nie staną się główną bolączką trapiącą najnowszą odsłonę cyklu, dlaczego pojazd ten zaprojektowano jako dość pokraczny czołg etc.
No i z przykrością stwierdzam, że chyba jednak nie marudziłem bezpodstawnie. Od początku zaprezentowane przez Rocksteady ujęcia "samochodowe" zupełnie do mnie nie przemawiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra już dawno zamówiona, czekam na przesyłke :D W tym roku to będzie już mój trzeci preorder - dwa pierwsze, Pillars of Eternity i Wiedźmin 3, są naprawdę świetnymi grami (W3 wg mnie jedną z najlepszych gier w historii) i mam nadzię, że na Batmanie również się nie zawiodę.
Zresztą, poprzednie dwie odsłony serii tworzone przez Rocksteady to prawdziwe majstersztyki. Martwi mnie tylko trochę ten Batmobil, oby patche jakoś ten element poprawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2015 o 19:31, pawbuk napisał:

W tym roku to będzie już mój trzeci preorder
- dwa pierwsze, Pillars of Eternity i Wiedźmin 3, są naprawdę świetnymi grami (W3 wg
mnie jedną z najlepszych gier w historii) i mam nadzię, że na Batmanie również się nie
zawiodę.


No cóż... "Do trzech razy sztuka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2015 o 19:53, Sanders-sama napisał:

No cóż... "Do trzech razy sztuka" :)

U mnie nie zadziałało, trzeci tegoroczny preorder był super. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2015 o 19:53, Sanders-sama napisał:

No cóż... "Do trzech razy sztuka" :)


Wierzę, że nowy Batman będzie bardzo dobrą grą - poprzednie dwie części były świetne. Wystarczy, że zrobią nowe Arkham City, tylko z lepszą grafiką i nową fabuła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2015 o 20:07, Kadaj napisał:

> No cóż... "Do trzech razy sztuka" :)
U mnie nie zadziałało, trzeci tegoroczny preorder był super. ;p


Skoro był super to chyba zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2015 o 19:31, pawbuk napisał:

Martwi mnie tylko trochę ten Batmobil, oby patche jakoś ten element poprawiły.

Ale co mają poprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2015 o 20:54, Madoc napisał:

> Martwi mnie tylko trochę ten Batmobil, oby patche jakoś ten element poprawiły.
Ale co mają poprawić?


Chyba to że nie będzie potrzebny do wszystkiego, a doskonale wiadomo że nie zmienią teraz połowy gry bo komuś tam się coś nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie Batmobile najbardziej podobal, cala reszta wygladala tak samo jak poprzednie czesci tylko w lepszej oprawie. Dlatego daruje sobie ta gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > No a kto by chciał zadzierać z Batmanem ;)
> Gamespot:)

Cóż, Gamespot wystawił 10/10 W3 i mają Geralta po swojej stronie, tak więc mogą spać spokojnie ;)

A co do AK to szykuje się kolejny hit w tym roku, niestety zaraz po jego premierze zaczyna się sezon ogórkowy :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2015 o 20:03, Reffan napisał:

Powiedzcie mi, ta gra to jakiś bezpośredni sequel? Bo z wszystkich Batmanów przeszedłem
tylko Arkham Asylum, od Arkham City się odbiłem a Arkham Origins nawet nie ruszyłem.

AO to prequel, więc niewiele tracisz z perspektywy grania w AK. Natomiast Arkham Knight to sequel Arkham City i nie polecam grania w najnowszą odsłonę bez ukończenia City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GameSpot jako jedyny wziął pod uwagę ceny DLC?
> > Powiedzcie mi, ta gra to jakiś bezpośredni sequel? Bo z wszystkich Batmanów przeszedłem
>
> > tylko Arkham Asylum, od Arkham City się odbiłem a Arkham Origins nawet nie ruszyłem.
>
No to jest bezpośredni sequel AC.
> >
> AO to prequel, więc niewiele tracisz z perspektywy grania w AK. Natomiast Arkham Knight
> to sequel Arkham City i nie polecam grania w najnowszą odsłonę bez ukończenia City.
Ja tam bym raził przejść wszystkie 3. AO wsumie pozwala poznać kilka tam rzeczy. Ale faktycznie dla zrozumienia fabuły AK potrzebne jest tylko AC i trochę z AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować