Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Titan Quest - premiera przesunięta o tydzień

52 postów w tym temacie

Cieszcie sie bo bez tych poprawek wogle nie da sie grac,z tego co wiem gra ciagle sie wiesza albo wywala do wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam ta gre od 2 tygodni angielska wersje ji gram na patchu 1.08 i nie mialem ani jednej zwiechy czy errora...
to sa zmiany wpatchu 1.11 http://www.titanquest.net/developer-digest/6370-patch-1-11-live.html
nie wiem czemu cd-projekt przeklada premiereaz o tydzien a ten patch niewiele zmienia w grze rozwiazuje niektore problemy z kartami graficznymi ale rownie dobrze mogli wydac gre 2 sierpnia i gracze by sciagneli patcha przeciez to jes 5 mb :O dostep do netu jest teraz naprawde powszechny a od premiery gry minal juz ponad miesiac przez ten czas wyszly 2 patche a cd-projekt 2 ra zprzeklada premiere gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo mętne tłumaczenie. Przecież 3.08 będzie już najnowszy patch do ściągnięcia z serwerów. A tak będę czekał tydzień dłużej. Buuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widocznie nie chca miec problemow z polskim tlumaczeniem :) dobrze ze przekladaja :) moze dzieki temu nie bedzie glupich bledow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem tlumaczenie ze wola wydac gre bez bugow jest glupie poniewaz rownie dobrze mozna dostac gre wczesniej najwyzej zabugowana i jak komus az tak to przeszkadza to moze poczekac na patch... ale w wypadku np sacred powinna byc obsuwa polroczna bo dopiero po okolo pol roku udalo sie zlikwidowac wiekszosc bugow? a i tak po pol roku bylo bardziej zabugowane niz ttian quest po 1 patch ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że CDP chce wydać wersję bez błędów. Co z tego ze masz gre tydzień wcześniej, jak i tak nie możesz grać bo cały czas sę wywala do Windy? Bijmy brawa dla CDP za takie podejście do sprawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty Magwisienka, przecież patch jest już do ściągnięcia. Poza tym błąd powodujący wywalanie gry naprawiono w poprzednich łatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Koobon, niektórzy mają limity na ściąganie z sieci. Ja mogę ściągnąć tylko 500MB i nie będę tego marnować na patche. Bardzo dobrze ze CDP wyda naprawioną wersję. (i nie mam neostrady)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tu nie chodzi wcale o wydanie dopracowanej gry ale o lenistwo. Wersja angielska wyszła już pod koniec czerwca. Przecież to śmieszne. Rozumiem gdyby polska wersja językowa była przygotowywana podobnie jak w przpadku Heroes V z dubbingiem, ale tutaj ma to być wersja kinowa... Więc żeby to usprawiedliwić postanowiono dodać patch, instrukcję oraz drzewo rozwoju... A to i tak niewiele w porównaniu z oryginałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do was małe pytanie, pewnie jestescie zorientowani... Gdzies na forum TQ wyczytalem ze Multiplayer w nim jest jak Open Battlent w diablo 2 ...? Czy to prawda? Jesli tak jset to zapewne połowa graczy juz lata w super wyrypanych itemach made by "korea".... Czy jest jakas inna opcja ktora pozwala gre "uczciwie"....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic nie wiadomo, bo w Polsce gra jeszcze nie wyszła, a tych, którzy maja angielską wersję gry jest bardzo niewielu. Okaże się jak zaczniemy grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W oryginale nie dość, że gra wydana została w terminie, to była zazwyczaj w metalowym pudełku i poza istrukcją była też książeczka ze zbiorem szkiców z gry. Choć nie wszędzie bo to też zależało gdzie się kupiło. A jeśli o problemy chodzi to owszem, gra była niegrywalna przed wersją 1.087 ale potem można było ją śmiało wydać.

A itemy gracze zdobywają uczciwie, bądź przez kolejne zabijanie wciąż i wciąż tego samego bosa, bo na najwyższym poziomie trudności jest mnóstwo legendarnych przedmiotów, bądź poprzez wymianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować