Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2015: Oglądaj z nami konferencję Electronic Arts, po polsku!

13 postów w tym temacie

> To ja już nie wiem czy to było dziś o 10 i artykuł jest o 1,5h po czasie czy to jutro
> o 10 będzie?
Jak byk jest napisane, że w środę. Ja mam za to inne pytanko, przegapiłem gdzieś newsa pod którym będzie link do konferencji MS, czy nie relacjonujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2015 o 12:36, aTF-KUDLaTY666 napisał:

Jak byk jest napisane, że w środę. Ja mam za to inne pytanko, przegapiłem gdzieś newsa
pod którym będzie link do konferencji MS, czy nie relacjonujecie?

Przegapiłeś ;) http://www.gram.pl/news/2015/08/03/gamescom-2015-ogladaj-z-nami-konferencje-microsoftu.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2015 o 12:36, aTF-KUDLaTY666 napisał:

Jak byk jest napisane, że w środę. Ja mam za to inne pytanko, przegapiłem gdzieś newsa
pod którym będzie link do konferencji MS, czy nie relacjonujecie?

Jak już czytałeś to może i był byk, ale jak ja czytałem to w tekście była mowa o wtorku, nie środzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2015 o 15:48, GThor napisał:

Jak już czytałeś to może i był byk, ale jak ja czytałem to w tekście była mowa o wtorku,
nie środzie.

W takim razie przepraszam. Chociaż miałem wrażenie, że gdy czytałem jeszcze bez komentarzy to widniała środa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu strasznie słaba konferencja tylko Mirrors Edge ciekawie wyglądał dość fajnie kopie. Reszta niestety blado. Liczyłem na lepsze gry ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja Simsów była mega żałosna :D Wciskanie ludziom jak bardzo "exciting" jest nowy dodatek w którym jest nowe miasto. A na koniec? Dawajcie, robimy imprezę. Niech ludzie potańczą bo inaczej nie ma nawet co liczyć na aplauz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jak byk jest napisane, że w środę. Ja mam za to inne pytanko, przegapiłem gdzieś
> newsa
> > pod którym będzie link do konferencji MS, czy nie relacjonujecie?
> Jak już czytałeś to może i był byk, ale jak ja czytałem to w tekście była mowa o wtorku,
> nie środzie.
Pod tytułem nadal jest "Konferencja EA odbyła się we wtorek o 10 rano."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować