Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2015: Metal Gear Solid V z nowym zwiastunem

11 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2015 o 15:06, elmartin napisał:

A jednak, w tym zwiastunie, pojawia się logo Kojima ;)


Logo, a nie nazwa Kojima Productions, co dla mnie jest najzwyczajniej w świecie... smutne.

@KannX: ano wydaje się że to on :>

Eh, jeszcze kilka dni trzeba wytrzymać, oby wytrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 15:32, Muradin_07 napisał:


Logo, a nie nazwa Kojima Productions, co dla mnie jest najzwyczajniej w świecie... smutne.


Smutne, niezrozumiałe i zastanawiające, że jest coś takiego w człowieku, że potrafi próbować wymazać z pamięci różne zdarzenia, fakty, ludzi. Są liczne przykłady w historii. Jednak, jak widać czas, miejsce, okoliczności i branża nie mają żadnego znaczenia, ludzka natura. Szkoda, że tak jest, a człowieka będącego marką, "ojcem tej marki", się wymazuje, wróć próbuje wymazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 15:36, Chowaniec napisał:

Niestety widać, że trailer składali marketingowcy, a nie Kojima. Jest jakiś taki zwyczajny
i nie ma tego czegoś...


To prawda. w sumie porównując go z zeszłorocznym trailerem z E3 - to coś innego. Oczywiście, nadal mam ciarki na plecach, bo to MGS, bo to Snake... Ale fakt trochę on tak pospolity wyszedł.

Dla przypomnienia: https://www.youtube.com/watch?v=2nZKDcA6dP4 - warto obejrzeć ponownie, świetny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 17:04, Oscar_Oks napisał:

dlaczego w jednym z ostatnich kadrów trailera główny bohater przykłada broń do oka, którego
nie ma? :)

Tak jest od zawsze, osobiście traktuję to jako jeden ze smaczków/żartów Kojimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować