Zaloguj się, aby obserwować  
FreakyBeaver

Z jakim bohaterem książki/filmu/gry się utożsamiasz??

67 postów w tym temacie

Ciekawy temat. Osobiście lubie się utożsamiać w pewien sposób z głównym bohaterem filmu "Ghost Dog: Droga Samuraja". Podobają mi się zasady którymi się on kieruje. Mimo tego, że jest zabójcą to postępuje w pewien szlachetny sposób. Kieruje się honorem, wiarą i pewnymi zasadami moralnymi właściwymi dla dawnej społeczności samurajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postacia, z ktora najbardziej sie utozsamilem, byl chyba Raistlin z ksiazek ze swiata Dragon Lance. Osobiscie uwazam, ze utozsamienie sie z bohaterem pozwala czerpac, duzo wiecej przyjemnosci z danej gry/ksiazki itp.
Dlatego tak nienawidze, gdy w grze, mozna grac tylko kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe mnie wyszedł jakiś Raistlin Majere: http://en.wikipedia.org/wiki/Raistlin_Majere
Nie spotkałem się z nim wcześniej, ale wygląda na to, że pasuje do mnie. Poczytam trochę to zobaczymy czy tak jest naprawdę. Podoba mi się za to ten cytat: " This happens because I choose it to happen". :-D

paweusz -->> w każym razie ten temat jest inny. Ulubiony to niekoniecznie ten z którym się utożsamiam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 16:36, paweusz napisał:

A mnie wyszedł Gollum :) Choć nie wiem czy wszystkie pytania dobrze zrozumiałem...


Lol! Hehehe nieźle. To moze przeczytaj dokładnie pytania, bo taki wynik nie jest chyba zbyt dobry. Wiesz.. te rozdwojenie jaźni.. i takie tam.. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 15:45, PAPISHON napisał:

Indetyfikuje się z Max Payne. Mam tyle samo szczęścia ( czyt. nie szczęscia ) co on.

Ja też. Też mam nie raz niezłego pecha jak on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 16:31, HumanGhost napisał:

Hehe mnie wyszedł jakiś Raistlin Majere: http://en.wikipedia.org/wiki/Raistlin_Majere
Nie spotkałem się z nim wcześniej, ale wygląda na to, że pasuje do mnie. Poczytam trochę to
zobaczymy czy tak jest naprawdę. Podoba mi się za to ten cytat: " This happens because I choose
it to happen". :-D

paweusz -->> w każym razie ten temat jest inny. Ulubiony to niekoniecznie ten z którym
się utożsamiam. ;-)


GRRRRR... zobacz moj pierwszy post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 16:51, xRaphaelx napisał:

GRRRRR... zobacz moj pierwszy post


Hehe to Cię oszukali. ;-)
W sumie ciekawy test. Szkoda, że nie jest bardziej rozbudowany - więcej pytań, więcej bohaterów i lepsze charakterystyki. Byłoby ciekawiej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym teście wyszedł mi Obi-Wan Kenobi, chyba nie jest źle xD Sam nigdy nad tym nie myślałem ale ten Obi zdaje się nawet pasować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszedł Boromir, z przerażeniem stwierdzam, że poniższy opis do mnie pasuje : With good intentions but misunderstood motives, you are a hardy, if somewhat unreliable, companion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować